Маю натхнення• 08 июля 2023
Ситуація з директором школи
Зустріла якось директора школи і вона мені сказала, що б я "тушкувала,, своїй дитині. Бо за неї вона мала великий клопіт.
Була ситуація в школі. Дитина принесла м´яч до школи і з подругами гралася на вулиці. До неї підійшов однокласник і намагався його забрати. Дитина вдарила його в пах. Із-за цього піднили гамір. Що донька вчинила неправильно. Із-за цієї ситуації, директор мав клопіт з бабусею внука. ( З якою вони дуже дружать, бо бабуся ця в минулому було директором цієї школи).
Хоча хлопець часто тикав ручками в доньку, штовхав ногами під партою. Ми звернулися до класного керівника - їх пересадили подалі один від одного. Але він всеодно її зачіпає. Я говорила донці - здачі бий як можеш. Раз получить - більше не полізе. Вона в мене спокійна, в бійки ніколи не лізе, худенька та мала.
Ось тому при розмові з директором я відповіла - хай не лізе до доньки. Можливо вона випадково вдарила його, так вийшло. І ,,толкувати,, нічого не буду. Вона захищалася.
А та мені у відповідь - він у них один, балують його, а твоя мала його по яйцях вдарила.
Чи правильно я відповіла?
Маю натхнення
• 08 июля 2023
Ответ дляБеллаДонна
Абсолютно!!! Але все ж таки по яйцях не треба
Можливо, була ситуація що вдарив по голові. Просто підійшов і вдарив кулаком. А ті тикання ручкою, в спину, в руки, в щоки. Звісно, я розумію хлопця. Він втричі більший за неї, вже вийшло як вийшло.
Кукарачка• 08 июля 2023
Все правильно. Не ваша проблема , что мальчик лезет к детям толкаться и забирать чужие вещи . Пускай его бабушка с ним и разбирается и объясняет , что если он так дальше будет себя вести , дети будут давать ему сдачи.
Маю натхнення
• 08 июля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
пусть его еще по голове покотит
Я дочці так і наказувала. Якщо тебе ображають, бьють - здачі можеш давати і себе захистити.
Добрая свекровь• 08 июля 2023
Ну пусть бьёт. Когда нибудь получит в ответ. Странно учить бить Когда тебя никто и пальцем не тронул.
Рання пташка• 08 июля 2023
Виноват мальчик. Он её провоцирует, а она ещё должна успеть подумать как его ударить чтобы он не пострадал?
Маю натхнення
• 08 июля 2023
Ответ дляРання пташка
Виходить що так. Він в 10 років вже їздить на машині за кермом. Бабуся і тато йому все дозволяють. Потім ця бабуся говорила моєму чоловікові, що купить 10 таких м´ячів своєму внукові. Вони його звісно захищають.
Я супер-пупер• 08 июля 2023
Ну незнаю … он ее не бил по факту ,по факту она его била. А то что она говорит вам … что он ее там тыкал ногой под партой … ну такое. Надо разбираться кто здесь прав кто виноват . Мы услышали только вас сейчас.
все по ГОСТу!• 08 июля 2023
В целом вы правы, но я со своим все же проводила беседу, что бить в голову и половые органы можно только в крайнем случае, если угроза жизни/здоровью. Если обычные детские драки, то нельзя так делать, человек может остаться инвалидом на всю жизнь.
Маю натхнення
• 08 июля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Він тикає всіх. Навіть вчителі на нього жаліються.
Я супер-пупер• 08 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Ну тогда ваша дочь права . Но вы же понимаете что так сильно бить , должны быть веские причины
Маю натхнення
• 08 июля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Класний керівник та чоловік був школі і тоді розбиралися. Вчителі не мають управи на нього. Він ніконе слухає. Може посеред уроку кинути в вчителя телефон і побігли додому голий без верхнього одягу. Тоді бабуся всім вчителям робить гвалт.
Рання пташка• 08 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Отведите её на курсы по самообороне. Не уверенна что туда берут таких детей, но спросить стоит. Там научат как обороняться безопасно, и для неё и для того от кого эта оборона будет.
Бабушку и мальчика шлите лесом. Они в своей семье могут хоть хороводы вокруг него водить, но это не даёт право хоть как то обижать вашего ребёнка.
Маю натхнення
• 08 июля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Я розумію. Вона сказала, що так вийшло випадково. Що взагалі не мала наміру бити.
Я супер-пупер• 08 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Ну он может больной на голову ? С дураками лучше не связываться вообще .
Маю натхнення
• 08 июля 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Не знаю. Раніше до 4 класу вони дружили. Сиділи разом за партою, їх розлучити не могли. А в старших класах як кіт з собакою.
Голена блондинка• 08 июля 2023
Давать сдачу и защищаться - правильно. Делать акцент на бить в пах - неправильно
Маю натхнення
• 08 июля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Акцент ніхто не робить.
Голена блондинка• 08 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Акцент ніхто не робить.
Это вам на будущее. Она ж не просто так именно туда бьёт
Голена блондинка• 08 июля 2023
Ответ дляTammy21
Дівчата часто менші фізично. Бити треба куди дотягнешся, бажано прицільно по больових точках.
Хлопцю, який напав перший, нічого порадити не хочете?
Удалено администрацией...
Маю натхнення
• 08 июля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Це один раз, може бути випадковим?! Так як я їй вірю. Вона розгубилася і випадково так вдарила
Голена блондинка• 08 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Ок, может случайно, это ж такое дело
Veronika_100k• 08 июля 2023
Правильно сделала. Пусть на поводке и в наморднике мальчика водят, раз не умеет себя вести.
Смурфетта• 08 июля 2023
Ваша дочка не права, он ее не бил. Мальчика родители тоже не правы, ребенка надо воспитывать.
Маю натхнення
• 08 июля 2023
Ответ дляСмурфетта
А хлопчик?
Розумію, дочка вдарила не дали - не права. Батьки хлопчика - не праві. А хлопчик? Що він?
Смурфетта• 08 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
А хлопчик?
Ну конечно не прав
Мишка-шалунишка• 08 июля 2023
Все правильно! Не надо терпеть и учить девочек терпеть любые выходки.
Сказала раз - не лезь ко мне, не понял? Получил по кокошкам!