Типо balmy и Elfbar
Ответ дляГл@ша
Так не продаватимуть , значить менше способів знайти ту електронку,особливо дітям. Масштаби куріння таких цигарок підлітками та дітьми просто жахливо вражаючі.
Наоборот, подростки как раз купят, а взрослым гемор будет. Ну и думаете курение обычных сигарет особо лучше? Странные запреты...реально, как лоббирование...
МаргаритаЛьвовна• 09 июля 2023
Ответ дляАноним Первый
Думаю виробники звичайних сигарет пролобіювали цей закон. Не вірю і не повірю ні за що і ніколи, що хтось турбується про міфічне здоров‘я чужих людей.
так у автора на картинке написано, что обычные сигареты тоже запрещаются? или я недопонимаю? пять раз перечитала(
Аноним Первый• 09 июля 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Заборона на ароматизовані цигарки і рідини для випарювання зі смаками. Оскільки в основному і абсолютна більшість парили рідини зі смаками, то тепер електронні сигарети стають фактично під забороною, тобто їх запрвки. Хіба будуть продавати базу окремо і в комплекті ароматизатор для заправки.
Ответ дляОлена Oza
Каті вже нема до чого прицепиться.Давайте тємки про голод і як усі зі вздутими животами поповзем на цвинтар ,типу Живые мертвецы ч1
Я просто спросила, так как не совсем поняла. А вам абы меня загнобить? Да мне плевать на ваше мнение, если честно
Ответ дляАноним Первый
Боже какой бред….. кому оно мешало…
Аноним Первый• 09 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Боже какой бред….. кому оно мешало…
Ну очевидно же, виробникам сигарет, філіп морріс і тп.
Тютюнова індустрія не терпить конкуренції. Вони завжди мали своїх кишенькових депутатів у вр.