Трохи Києва, моє місто, мій дім, моя фортеця
Ми дуже давно не гуляли, і от його виличність випадок, їздили у справах і влаштували прогулянку
Як же я люблю це місто, вразила кількість іноземців , вони були усюди!
Проридалась ... Ми переможемо , ми вже перемогли , ми люди ... Залишилось переробити кацапів на фарш . Слава Україні! Слава нам всім! Хто воює, служить, працює, виховує дітей, живе
Nata.t.1970• 09 июля 2023
Ответ дляtarveldy
А це ми ))) стара і мала
Помню Вашу тему,что дочку родили
Вроде вот не давно было
А сейчас такой взрослый зайчик уже
Вроде вот не давно было
А сейчас такой взрослый зайчик уже
Валентина Як• 09 июля 2023
Ответ дляtarveldy
А це ми ))) стара і мала
Выглядите хорошо. Солько вам лет?
Валентина Як• 10 июля 2023
Ответ дляtarveldy
39, Дякую
Люблю ваши темы и комментарии.
Темы всегда пропитаны позитивом, а ответы - жизненной мудростью.
Вы не из тех, кто нападает или добивает. Вы мудрая подруга, которая выслушает и поддержит.
Ответ дляВалентина Як
Люблю ваши темы и комментарии.
Ото ви мене захвалили! Чесно приємно
я сама звичайна жінка, з купою скажених тарганів у голові і проблем у житті
Валентина Як• 10 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Ото ви мене захвалили! Чесно приємно
Я знаю. Но в вас чувствуется стержень, расправленные плечо и высоко поднятая голова.
Чувствуется ваша закаленность и устойчивость.