Всіх підсаджую• 10 июля 2023

Чи можна навчитись танцювати вдома?

Живу в маленькому місті, тут є одна фітнес студія, де навчають лише хілс. Я завжди мріяла про хіп-хоп, або щось схоже, типу більш спортивних танців. Мені 25, я практично дерево. Чи можна навчитись танцювати на якомусь рівні в домашніх умовах?
Nnataly• 10 июля 2023
Не очень. Надо корректировать движения.

Но у вас есть повод свалить в город побольше

автор Всіх підсаджую • 10 июля 2023
Ответ дляNnataly
Не очень. Надо корректировать движения.

Є хіба що варіант підшукати іншу студію в сусідньому місті, за 30 км, але шкода часу на дорогу(
Летюча помилка• 10 июля 2023
Професійно навряд. Для себе можна, якщо ніхто не заважатиме
Вумна, аж страшно• 11 июля 2023
Якщо ви спробуєте, то нічого не втратите. Як мінімум, зробите невеличку зарядку, що корисно) А там вже подивитися, як піде.