Планшетница• 10 июля 2023

Що по дому роблять ваші 14 річні доньки?

Питання до мам 14 річних дівчат.
Які обов´язки дитини?
Що допомагають вам?
Можуть самі приготувати їсти?
Миють посуд?
І ще питання: як довго сплять ваші доньки?
Моя може спати 12 годин.
Ніхрєна не заставиш робити. Прибирання власної кімнати лише після скандалу. Їжа- це тільки те, що в тарілочці на столі, а не в холодильнику.
Поїла- встала з-за столу і пішла.
Я маю все мити і прибирати.
Мені важче чим з маленькою дитиною.
Я розумію, що десь упустила у вихованні.
Я постійно ору.
Я тертий жук• 11 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
Миє посудомийка в нас. Їсти донька сама може собі приготовили, спить десь 7-9 годин, кімнату її я прибирати не заставляю і не бачу в чому сенсу, це її простір, а не мій
В нас теж техніка , але ж ваша задача як мами навчити всього що вмієте ви, чи не так?
Так само і з власним простором, він може бути охайним а може бути ні, в бруді жити хіба комфортно?
Це якийсь бред, що творчі люди живуть в бруді) далеко не всі
Я тертий жук• 11 июля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
В чем сарказм? Ребёнок готовит, убирает, стирает и развешивает белье, выносит мусор, делает покупки, и всё это как обязанности с первого класса. Теперь еще и работает. Не до сарказма, и не до юмора вообще. Где детство?
? Цікаво) а потрібно що? Цілий день ганяти дурня та втикати телефон?
А готувати то не цікаво? Або прибрати, коли з неохайного є охайне й приємне?
А відкрити зимою запашне варення, що зробив його сам, таке, наприклад, я в макі до морозива?) або в мене донечка дуууже любить томати вялені та сливи гострі) сама їх робить, додає трави)
Так, хіба дитина не може у віці 14 років купити хліба в магазині ?
Ми ще й кущі самі стрижемо всією сімьею, туї)
В неї досить часу і на подружок і на розваги та навчання
Raffaello mommy• 11 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
В мене теж син 14 років, ліжко застиляє, пилосмок, сміття, стірка розібрати з сушки.
Після себе тарілку помиє.
Читаю тут які потенціні ’ невести’ і волосся дибом😄
Але якщо буде заробляти на рівні з ним, то ок, домогосподарку наймуть.
А якщо просто лінива засранка, то він бистро пошле...
Колись сусідка з дочкою були в гостях і мама каже донці, дивися який класний, мамі своїй допомагає, придивися може заміж підеш то хоч навчить тебе чомусь.
А я кажу ні нам таких не треба😁
Так Вам ніхто і не пропонував, у Вас ніби син такий самостійний, правильний , працьовитий, а Вы називаєте його з собою одним цілим
Raffaello mommy• 11 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ну якщо не в срачі, а так легкиц бардак, то ще плюс мінус.
Але ми коли десь в гостях і мій син бачить що брудний стіл чи ще щось, він нічого не їсть і не п´є😁
То добре, іншим більше лишиться
Поддакиваю иногДА• 11 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Що ж ви така м´ягка?
Поїдьте на місяць кудись, або поставте буже строго питання, що хто робить, якщо ні, на свої хліба
По жизни такая покладистая;(какое на месяц,я только отстояла право пару дней работать весь день а не пол дня.всю жизнь на пол ставки работала что ты все успевать.и то обиды что не могу в этот день не подвозить а она ненавидит общественный транспорт.вчера до 23 готовила что бы ей еда на весь день была.а то забросает смс выскажет испортит настроение.я выбираю меньшее из двух зол,легче готовить пару часов чем весь день выслушивать обиды и отвечать.на свои хлеба пока никак,студентка.работать не хочет,попробовала пару месяцев подработать так мне дороже вышло,катала её туда сюда,то обед привези то лекарства
Чарівне зіллячко• 11 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
Ні не одим, але і мені невістка така не треба. Буду гнати поганою мітлою😄
Нехай засранки з такими ж грязнулями тусять.
Чарівне зіллячко• 11 июля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
О Господи...
Та вона вами командує і як прислугу тримає...
Оце мені простіше приготувати чим слухати крики, не працює.
Дальше буде гірше, повірте.
Значить розпорядок:
Встали каву попили і пішли, поставили на день в блок її, ввечері пізно прийшли і сказали я втомилася і спати.
Будуть істерики скажіть що сусіди жалілися що поліцію викличуть.
І так робите тиждень)
Поїдьте десь у відпустку а на роботі візьміть лікарняне.
А їй скажіть що у відрядження на навчання.
Образи що не можете підвозити, велік купіть, або нехай працює на машину збирає)))
Це що ви описуєте просто жах.
Хлопець від неї втече, будете її рабинею...
Чарівне зіллячко• 11 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
То добре, іншим більше лишиться
Та ми Слава Богу, не голодаємо, нехай лишиться))
Я рада що у сина правильні звички і оцінювання чистоти.
А коли засранки кричать що то норма, бути засранкою, це смішно.
Так такі люди є але хвалитися немає чим.
Raffaello mommy• 11 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Да…, не пощастило Вашому сину. Але якщо він такий як Ви, то можливо і гнати нікого не треба буде, самі будуть тікати
Raffaello mommy• 11 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
О, це Ви вчора у темі про коханого абʼюзера виправдовували його та звинувачували автора, що вона не витерла краплинку з зеркала?
Raffaello mommy• 11 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ніхто і не хвалиться, але ц мізофобією не слід хвалитися
Поддакиваю иногДА• 11 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
О Господи...
Дальше буде гірше, повірте.
Значить розпорядок:
І так робите тиждень)
Це що ви описуєте просто жах.
Да машину я ей вторую предлагала свою отдать, она не хочет на права идти учиться.я вот замуж отдам её и будет легче может.ничего из этого я не смогу сделать увы.такая моя карма видимо.
Чарівне зіллячко• 11 июля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну може інші мами прочитають і зроблять висновки.
Дай Бог щоб ваша дочка вийшла заміж раз і на все життя)
Бо якщо розлучення, то будете грушею для биття... А батько не може постивити на місце?
Мені Вас якось жаль, думаю, всі катаються на Вас.
Спробуйте казати людям ні, почніть з дочки)
Тут читаю, треба не реагувати на грубість, її кімната її бардак,
переросте, і вся ця фігня.
А я вважаю, що це все треба присікати на корню.
В мене теж пробує інколи лізти на голову, причому син вже вищий за мене. Але в мене розмова коротка.
І якось попускається..
Чарівне зіллячко• 11 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
Ні) я за нормальні правила чистоти в домі, без перегибів)
Чарівне зіллячко• 11 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
Тобто нормальну не можна хотіти, а тільки ледачу засранку))
Ну нехай тікають))
Raffaello mommy• 11 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ну нехай тікають))
А ваш син сам буде прибирати, чи тільки все жінка?
Поддакиваю иногДА• 11 июля 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
переросте, і вся ця фігня.
І якось попускається..
Отец свалил к молодой,тоже 25 лет его обслуживала.потом 3 года его маму возила везде помогала так как он и её бросил.но я в себе силы нашла и свекруху с себя сбросила,но только после того как она отказалась оформить документы на детей на нашу хатку.она была на ней по документам все эти годы.а как женился на молодой я попросила оформить ,подстраховаться,она отказала.ну и я рассвирипела и с ней не общаюсь не помогаю.
Чарівне зіллячко• 12 июля 2023
Ответ дляRaffaello mommy
Йому домохазяйки клуші не цікаві, тому вирішать це. Головне щоб чистоплотна і з професією.
Чарівне зіллячко• 12 июля 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я не розумію Вас...
Навіщо Ви на собі всіх тащите?
Вам подобається бути жертвою?
Покопайтеся в собі і бажано з психологом. Жаль якось Вас. Вчіться казати НІ!
Я своєму синові з дитинства розказувала, що після 18 на свої хліба)
Звичайно, це буде скоріше після інституту, але пам´ятаю він ще маленький був і прийшов розстроєний і каже, мама ну може хоч до 20 років дозволиш в тебе пожити, я буду тихенько і все допомагати😁 Зашугала.