Наверняка• 11 июля 2023

Ручную кладь кто-то замеряет?

Если к примеру написано 40х25х20, а будет рюкзак детский 45 см? Кому-то замеряли хоть раз?
Котогосподиня• 11 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
В рюкзак 40-20-20 не поместится больше, если это не кирпич, металл и т.д
так, але там, де габарити більші, то можна й більше по вазі запхати. я цього року літала в Болгарію і назад (туди через одну країну, рейс з пересадками, назад через іншу), всього 4 рейси і на УСІХ перевіряли ручну поклажу і, наприклад, якщо був пакет з дьюті фрі, його треба було запхати в той нещасний рюкзак. моя колега летіла з ручною поклажою-сумкою. туди в кг поміщалося набагато більше, ніж можна було. тому платила одразу на чекіні за багаж:(

Обнемашечка• 11 июля 2023
Ответ дляElani
Ну так и правильно.
Абсолютно! Если летаю с ноутом на два дня- достаточно. Если нужно больше багажа- покупаю
автор Наверняка • 11 июля 2023
Ответ дляОбнемашечка
Было бы еще хорошо, если бы людей взвешивали и при легком весе можно было больше багажа и наоборот. А то не честно иногда получается.