На границе• 11 июля 2023

Не набирається клас Інтелект України

Добрий день!
Дівчата, чекаю на батьківські збори першачків. Подзвонили, сказали 18-20 діток тільки набралося, чекайте до середини серпня. Можливо в НУШ переведем, там недобір.
Але як так?( Я не хочу, бо дитина читає давно, пише.
Світ чекає крилатих набрали, Росток також. Можливо у когось схожа ситуація, що кажуть вчителі.
Дякую. Київ. обл.
Трусиковед• 11 июля 2023
Ответ дляНа границе
Вона в мене не математик, любить читати, читає багато і багато логічних задач вирішує із задоволенням, лего складає легко. Про цифри навіть не питай, не її. Так куди було краще?
Так отдайте ребёнка в шахматы играть, языковые курсы с первого класса.
Зачем занимать время ребёнка бесполезной херней?

Анчо Ус• 11 июля 2023
Якщо обирати між Ростком та Крилами, то крила кращі. А взагалі лі треба обрати вчителя. Якщо вчитель поганий, то має значення яка програма та навпаки з гарним вчителем звичайна НУШ буде гарною
автор На границе • 11 июля 2023
Ответ дляТрусиковед
Вона на хореографію/танці вже ходить.
Трусиковед• 11 июля 2023
Ответ дляНа границе
Вона на хореографію/танці вже ходить.
Вы не видите разницы между языками, шахматами и танцами?)
Что же вы тогда в интеллекте делать будете?)))
автор На границе • 11 июля 2023
Ответ дляТрусиковед
Ну в інтелекті вчитися, а для задоволення танці. Чи що не так? Ми в Англії були півроку, англ нема потреби зараз вчити точно.
Трусиковед• 11 июля 2023
Ответ дляНа границе
Автор, я конечно дико извиняюсь, но лично вы интеллект не потянете. У вас проблемы с логикой
автор На границе • 11 июля 2023
Ответ дляТрусиковед
Я, як і більшість мам сучасних, не тільки інтелект не потяну. Логіка в сучасній школі і все інше специфічне.
Ждун с Нибиру• 11 июля 2023
Ответ дляНа границе
Автор, ИУ - это чушь полная, масса информации не по возрасту, абсолютно никому не нужной. Это бредовый эксперимент, на котором кто-то просто зарабатывает деньги. Я перекрестилась, когда этот бред закончился.
Трусиковед• 11 июля 2023
Ответ дляНа границе
Так зачем вы выбираете самый бредовый бред? Чтобы что?

кураГАЛЯ• 11 июля 2023
Автор, занимать ребенка надо по возрасту, а, главное, по интересам. Вы, судя по вашим ответам, просто хотите занять.
ПП-шница• 11 июля 2023
У меня старший учился по этой программе интеллект до 5 класса потом отдала в языковую гимназию и жалею что не отдала раньше , там хоть видно ребенок учит 2 языка, а не тот бред что задавали . Младшего естественно отдала в обычный нуш но с уклоном на языки . Хотя дети шли в школу читали отлично и учатся очень хорошо но я не понимаю зачем этот бред нужен детям , учить непонятно что когда у основной массы детей еще спорт каждый день .
Свята• 11 июля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Красота наступила в смысле с учебой. Ребенку стало интересней учиться. И нет там большого количества ДЗ, как пугают. Нет рисования, трудов, всего того, что моему лично ребенку не нравилось.
Как это нет рисования и трудов))) есть)) даже в 8 классе есть
автор На границе • 11 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Послухайте, я йшла на вчителя в першу чергу, по-друге вже в Інтелект. По-третє, в мене немає досвіду, це дитина перша. Психолог шкільний, вихователь, всі спеціалісти НУШ не радили. По інтересам вона ходить на танці. Я навпаки, ніколи її не заставляла читати і писати. Вона сама. А от у садку останній рік казала, що їй скучно, бо діти вчать букви. Що не так?
Свята• 11 июля 2023
Автор, не случайте тех кто и не был в интеллекте. И не слушайте тех, кто отдал в интеллект детей без экзаменов, а просто так. Дети не тянули , родители плакали и вернули их в обычные классы.
Слушайте меня))) 8 лет школы, полет нормальный. Ребенок учится сам, до войны была отличница, в войну съехала, есть три оценки ниже 10. Но то такое, оценки не главное)
кураГАЛЯ• 11 июля 2023
Ответ дляНа границе
Трошки не так те, що ви зараз показуєте небажання гнучкості. Ви вже прийняли рішення, вам гірко, що це рішення не дають втілити в життя, але при цьому дуже статично описуєте можливий розвиток вашої дитини.
Кнопус• 11 июля 2023
Ответ дляДобра всем!
У нас в первый класс почти все дети читают и пишут сейчас.
А интеллект ...у нас две девочки пошли в позопрошлом году .в итоге перевелись на обычный нуш.
И хорошо-врпрос..получатся 4 года на интеллекте и потом в обычную школу,так как нет дальше программы.
Есть программа дальше
автор На границе • 11 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Я тільки за те, щоб дитина вчилася без напрягів. Але якщо буквар вчать півроку в НУШ, через рік вона нічого там не захоче робити просто, як от в садку. А білою вороною бути і щоб всі називали заумною також навіщо.
Швидкоруч• 11 июля 2023
Ответ дляБершкомангоЗар
Тоді йдіть в Росток. Гарна програма. Старший син в мене по ній навчався.
Росток не кожному зайде
Там треба хист до математики і логіки
Дочка в 9 класі в росток
Я ті задачі без вина не розумію, хоча я інженер 😂
Женщинас• 11 июля 2023
Ответ дляНа границе
Автор, ну ви так категорично стверджуєте, наче НУШ для розумово відсталих. Повірте, далеко не одна ваша дитини буде вміти читати в першому класі, що в НУШ, що в Крилах, що в Інтелекті. І по всіх програмах вчитимуть букви в першому класі.

кураГАЛЯ• 11 июля 2023
Ответ дляНа границе
Крім абетки в школі ще є чим займатися, повірите. І без напрягів не дорівнює нудно. Білою вороною через вміння гарно читати дитина не буде.
автор На границе • 11 июля 2023
Ответ дляЖенщинас
Де я таке написала? я на думку фахівців спиралася при виборі. Вихователь і психолог рекомендували так.
Женщинас• 11 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
таке враження, що автор вважає, що з усіх першачків школи вмітиме читати тільки її дитина.
lisa2101• 11 июля 2023
Автор, я уже по этой теме как-то тут писала. Не знаю, как НУШ, но Интеллект очень странная программа. Проучились один год, потом переехали, учились по Ростку. Всё выхватывается кусками, много бесполезной информации, которую дети в таком возрасте ещё не совсем а состоянии принять, а тем более запомнить. За год проходится очень много, а главное - очень поверхностно. Знаний разных много, а углубленным нет. Ну, это сугубо мое мнение.
автор На границе • 11 июля 2023
Ответ дляЖенщинас
це тільки таке у вас враження. Але в групі садку 3 діток з 20 тільки читають. Це досвід моєї групи. Не перекручуйте.
кураГАЛЯ• 11 июля 2023
Ответ дляНа границе
Але ж ви мама. Виходить, що ви нічого ні про які програми взагалі не дізнавалися, а просто зробили так, як вам порадили чужі люди, нехай і професіонали в своїй сфері.
Крим мій• 11 июля 2023
Ответ дляНа границе
Давайте не будемо так категорично. Моїй в 6 років в садку було скучно, бо читала за вихователя дітям вірші просто. Допомагала проводити заняття. У вересні буде 7.
То чому не пішла в школу в минулому році?
автор На границе • 11 июля 2023
Ответ дляКрим мій
Ми в Англії в школу ходили. Там з 5 років. Були за кордоном.
кураГАЛЯ• 11 июля 2023
Ответ дляКрим мій
Війна?
автор На границе • 11 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Я, знаючи свою дитину, почитавши програми, зробила висновок на користь Інтелекту. В НУШ завжди можу перевести, як не потягне.
Крим мій• 11 июля 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Війна?
А вона вже скінчилась?
В минулому році діти теж йшли до школи.