Не зви чайна• 11 июля 2023
порадьте онлайн-школу (1 клас)
Якщо Оптима, який курс саме обрати?
чи інша школа?
школа потрібна, щоб при поверненні додому нам видали документ, що дитина навчалась.
Також буде вчитись в місцевій школі закордоном
чи інша школа?
ИМХОля• 11 июля 2023
Мій навчався цей рік в Атмосферній.
Середня школа. Сподобались як пояснюють матеріал.
Документи за навчальний рік видають.
Не зви чайна
• 11 июля 2023
Ответ дляИМХОля
Мій навчався цей рік в Атмосферній.
Документи за навчальний рік видають.
а заняття просто на платформі чи є відео уроки?
Не зви чайна
• 11 июля 2023
Ответ дляCatyK
Моя закончила 1 класс в оптиме, экстерн без проверки (без надобности та проверка, если вы ответственный человек и ребенку не нужен контроль сверху), всё отлично.
дочка лінива. не робить завдань з підготовки, які я навезла...
ИМХОля• 11 июля 2023
Ответ дляНе зви чайна
Відеоуроки в запису. Тестові завдання до кожного уроку. Та час від часу уроки з викладачем.
Підтримка викладачів якщо дитина щось не розуміє (є безоплатна кількість консультацій, але ще додатково можна докупити).
Ну і обов´язкові контрольні та залікові роботи. Наприклад: треба було вивчити вірш та розказати його на камеру викладачу чи записати і відіслати.
аленькийцветик• 17 июля 2023
лицей Ангстрем, очень качественный контент , НУШ, все понятно. Постоянная связь с учителями. Нет головняков с ценообразованием. 1500гр и все включено))