Бадабум• 11 июля 2023
Будете виїзджати на цю зиму?
Ми виїзжали на 2 місяці через світло, зараз дома, от думаю що планувати, чекаю осені, але багато думок. Блекаути будуть чи ні, і тут школа вже очно.
Результат:
вже голосів:
134 (49.81%)
Не їду
35 (13.01%)
Результат
28 (10.41%)
Не верталася
24 (8.92%)
подивлюся в жовтні
21 (7.81%)
Не буде, так як тією зимою
18 (6.69%)
Надоїли всі, сижу
9 (3.35%)
Поїду восени
Байрактарочка• 11 июля 2023
Ответ дляYuljwa
Не исключаю такого развития событий, но вообще так далеко не планирую.
Хочу , наконец , в свой город вернуться и оценить ситуацию.
А вы о зиме уже.
Час так швидко летить. Вже півроку з нового року пролетіло (а наче вчора новий рік був), ще два рази очима кліпнути і знову новий рік
Моё мнение, что этой зимой будет ещё сложнее, если продолжится война. Количество производимых снарядов и ракет выросло в разы, мощности увеличились, цели и координаты уже отработаны в прошлом году. Думаю, что сейчас запасы аккумулируются на осенние удары. Увы, они учатся...
Ответ дляyasilisa
И как начнут, да? У нас тоже мощності та готовність.
По темі бачу, не буде багато виїзджати, всі вже трохи адаптувалися.