Дама_с_коготками• 12 июля 2023

Дівчатка відгукніться хто давав своїм малятам дитячу суміш Hipp?

Дівчатка хто давав своїм дітям таку суміш, яка в них була реакція на неї , чи було блювання, чи можливо якісь інші реакції були?
Значит надо• 12 июля 2023
З 2.5 місяців лише hipp, все ок
Маю декілька думок• 12 июля 2023
Тут все індивідуально. Моя їла і все норм, але не пам’ятаю чому -перейшли на Сімілак. І якось була у них така партія, що і від нього їй було недобре.
Мальдивирую• 12 июля 2023
Я долго кормила Хиппом, даже Джуниор покупала. Никогда реакций не было.
Ашолюдискажуть• 12 июля 2023
Використовуємо hipp combiotic 1, побічних реакцій немає.
Щебетуха• 12 июля 2023
Сын с рождения был на такой смеси до 1,5 лет. В первый мес набрал 2 кг, но он и родился 4310. Реакций и т.д. не было. Кормила четко по времени.
ДА да да• 12 июля 2023
Мій виріс на хіпп і хіпп комбіотік, вже 10 років козаку, все чудово. Це гарна суміш, і смачна, ніяких питань не було до неї в нас.
На паровозе• 12 июля 2023
Нам не підійшла
ПробілНеПрацює• 12 июля 2023
Слушайте, ну миллионы мам давали эту смесь, можете не сомневаться. Если бы были массовые жалобы, фирму бы уже прикрыли. Так что если не подошла, то просто ищите другую. Подбор смеси- дело тонкое)
Сосиска_Втесте• 12 июля 2023
Самый натуральный вкус, лучшая
personality• 12 июля 2023
Моя виросла на хіпп комбіотик
Анонимус Я• 12 июля 2023
Це ХіПП Комфорт - спеціалізована суміш, вона гіпоалергенна і низьколактозна, тому має специфічний смак і запах. Призначається при виражених коліках, закрепах. Вводити потрібно поступово.
Тантрический кекс• 12 июля 2023
Вырос на Хипп комбиотик, уже 13 лет сыну. Отличная
Кокосиха• 12 июля 2023
Моїй дитині Хіп комбіотик не підійшла, були проблеми з животиком. Вигодувала Наном
БлинчикБезСметанки• 12 июля 2023
Хипп комбиотик. Наладил стул и убрал газы за сутки
МарійКА15• 12 июля 2023
Выросли с ней, все отлично было. если с №1 по №3.