Дама_с_коготками• 12 июля 2023
Дівчатка відгукніться хто давав своїм малятам дитячу суміш Hipp?
Дівчатка хто давав своїм дітям таку суміш, яка в них була реакція на неї , чи було блювання, чи можливо якісь інші реакції були?
Маю декілька думок• 12 июля 2023
Тут все індивідуально. Моя їла і все норм, але не пам’ятаю чому -перейшли на Сімілак. І якось була у них така партія, що і від нього їй було недобре.
Щебетуха• 12 июля 2023
Сын с рождения был на такой смеси до 1,5 лет. В первый мес набрал 2 кг, но он и родился 4310. Реакций и т.д. не было. Кормила четко по времени.
ДА да да• 12 июля 2023
Мій виріс на хіпп і хіпп комбіотік, вже 10 років козаку, все чудово. Це гарна суміш, і смачна, ніяких питань не було до неї в нас.
ПробілНеПрацює• 12 июля 2023
Слушайте, ну миллионы мам давали эту смесь, можете не сомневаться. Если бы были массовые жалобы, фирму бы уже прикрыли. Так что если не подошла, то просто ищите другую. Подбор смеси- дело тонкое)
Анонимус Я• 12 июля 2023
Це ХіПП Комфорт - спеціалізована суміш, вона гіпоалергенна і низьколактозна, тому має специфічний смак і запах. Призначається при виражених коліках, закрепах. Вводити потрібно поступово.
Кокосиха• 12 июля 2023
Моїй дитині Хіп комбіотик не підійшла, були проблеми з животиком. Вигодувала Наном