ЛижТолько• 12 июля 2023
Сон
Добрий ранок , дівчата підкажіть будь ласка, сьогодні наснився сон що моя дитина якій зараз 1.3 міс . Почала розмовляти і каже цілі речення по нормальному як доросла людина. До чого сниться таке ? Я в сни не дуже вірю , і ніколи не запам´ятовувала їх, а цей дуже зацікавив . Дякую.
Тракторні війська• 12 июля 2023
мне кажется - это просто сон, который ваши пожелания выполнил. бывают вещие - а бывают просто сны.