Ангел-предохранитель• 12 июля 2023
Імт підлітка 15.8 це недостатньо ваги? Чи норма.
Працюємо з психологом з приводу обмеження і вибірковості в їжі. Вона запитала чи нормальна вага. Ось порахували. А я незнаю, це нормально чи ні?
Ангел-предохранитель
• 12 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
А який вік? В моє в 15 років був такий.
Майже 12 років. На вигляд худенька
Мне без сахара• 12 июля 2023
Ответ дляmelisa-milena
Для подростков другие нормы
Подскажите, пожалуйста, где их посмотреть?
Ангел-предохранитель
• 12 июля 2023
Ответ дляmelisa-milena
Для подростков другие нормы
Де ці норми? Калькулятор для дітей, видав недостатньо ваги.
Ангел-предохранитель
• 12 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
какие параметры?
153/37 , майже 12років. Виглядає худенька, важко підібрати одяг
Пані з калабані• 12 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Майже 12 років. На вигляд худенька
Ну дівчинка і має бути худенька, це нормально
Ответ дляАнгел-предохранитель
Майже 12 років. На вигляд худенька
В моєї завжди був дуже низький індекс.
Зарез їй 17 років, індекс 17.3
Пише ’Вам слід набрати вагу! Вага недостатня, щоб бути здоровим!’
Але в мене здорова рухлива дівчинка. Просто з дуже тонкою костною системою. Вузенькіі плечі.
Зарез їй 17 років, індекс 17.3
Пані з калабані• 12 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Та ну, я 39 важила перед вагітностями, не було проблем підібрати одяг
Сусідка зверху• 12 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Майже 12 років. На вигляд худенька
Норма от 18
Ангел-предохранитель
• 12 июля 2023
Ответ дляПані з калабані
Дівчинка має бути не худенька і не товста, а нормальна і здорова. В неї проблеми з їжею, працює з психологом. Маємо визначити чи є проблеми з вагою. Для мене в неї недобір. Візуально. Важко підібрати одяг.
Пані з калабані• 12 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Це і є нормальна вага.
тогдалия• 12 июля 2023
Ангел-предохранитель
• 12 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
В мене весь час так. Навіть і думки не було ходити до психолога.
Вона не їсть. Не пробує нічого нового, весь раціон, картопля, макарони, огірок. Все. Фрукти та ягоди не їсть, овочі тільки огірок і влітку іноді молоду моркву чи капусту трошечки. М´ясо ні, рибу ні , яйця ні.
Ответ дляПані з калабані
Можливо у вас ріст низький, я теж 45 довго важила і проблем не було. Бо в мене ріст 160, А донька висока - проблеми по цей день. А у віці автора то взагалі була проблема. Те що добре по росту - дуже широке. Те що не широке - короткі рукави.
тогдалия• 12 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не заставляйте, пусть ест, что хочет сейчас. Вы давите, она ощетинилась в ответ. Расслабится и будет есть все.
А типа пицца, бургер - тоже не ест?)
Ангел-предохранитель
• 12 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Купальник їй обрати неможливо. Треба окремо купувати низ і верх. Суцільний взагалі ніякий не підходить. Те що по росту все широке, особливо джинси чи штани.
Ответ дляАнгел-предохранитель
Моя теж не все і нове не любить куштувати. Але моя любить добре м´ясо, добрий сир, овочі і фрукти. Без всього іншого вона може спокійно жити.
Тішуся неперетішуся• 12 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Вы не правы.
Визуально худая это может быть ваше субъективное мнение
Тішуся неперетішуся• 12 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Исключите аутизм
Пані з калабані• 12 июля 2023
Ответ дляSvitlo_
Так, низький, дочка автора теж маленька, тому це нормальна вага
тогдалия• 12 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
А какие объемы, интересно? Тк моя чуть выше и немного больше вес, 157/44.
Наоборот, все покупаю в инете, размер хс и 164 идеально.
Пані з калабані• 12 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Купальники і продаються окремо, h&m добре сідає
Ангел-предохранитель
• 12 июля 2023
Ответ длятогдалия
А типа пицца, бургер - тоже не ест?)
Ні. Піца, бургер суші нічого не їсть.
Це не перший рік, а давно, з кожним роком все менше продуктів вона їсть. Помідори взагалі ніколи не їла наприклад. В неї вже ламкі нігті, та волосся. Я не тисну і не заставляю. Я намагаюся зрозуміти чому так. Коли нічого не пробує нове. Не їсть нічого. Навіть в солодкому перебирає. Мені треба щоб здорова була. І їла більш менш
Детские_Будут?• 12 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
У мене син вранці важився. 35кг, зріст 152см. Я б не сказала что худий.. нормальний
і я б не сказала що на худеньких важко одяг підібрати. Ну може джинси.. буває що довжина норм, в поясі широкуваті