Милая девочка Лиза• 13 июля 2023
Сьогодні натрапила на весільне фото Віктора Павліка та Катюші Репʼяхової
Така гарна пара, такі щасливі! Довгастий літа їм!!! Та безмежного кохання і щастя!
Ответ дляparele
Можно узнать, каких таких высот добилась Катюша?))
Павлик низенький такой, так себе высота)
Дружина відомого співака, який з міліонів жінок обрав саме її, одна з найвідоміших блогерів, концерт-директор, гарно заробляє, найкраща дружина, світська левиця
Ответ дляparele
Бог мой, каждая регалия регалистей другой)))
Ну кожному своє. Хтось стає найкращою швачкою, а хтось зіркою
Ответ дляparele
Лучше быть лучшей портнихой, чем посредственной звездулькой)
Ну саме тому Ви найкраща швачка, а Катюша зірка
Ответ дляМилая девочка Лиза
А я могу тоже спросить?
Вообще,
Ваші вуха чують шо говорить ваш рот?
Бо це якась мазафака.
Вообще,
Ваші вуха чують шо говорить ваш рот?
Бо це якась мазафака.
ёжовые рукавицы• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Гарна пара! Катюша така ніжна, молоденька, гарненька
Павліку аж зуби звело від оскоми. Катюша переграє ’щастя’, така собі актриса.
Ответ для__Jane__
Кать, ну какая ’ левиця’? Тебе бы хоть до драной кошки дорасти.
Світська левиця
Ответ дляparele
Вы плохо осведомлены о моей жизни) а о достоинствах Катюши - ещё хуже)
Про ваше життя я може не в курсі, а про Катюша знаю добре
Ответ дляVShpak
Сукня гарна ! Пара - ні !
Сукня була зшита на замовлення) дуже дорога та ексклюзивна) це був подарунок чоловіка
IanxMickey• 13 июля 2023
Ответ дляDid Panas
Піаром Остапчука і Павліка займається одна людина чи це різні? А все починалось з Антипенка.
Всё началось с Плетнёвой еще в 2019 году.
Ответ дляIanxMickey
Тут тема про Катюша та Віктора! Навіщо якусь Плетньову піарити?
Ответ дляALENAelka
а де порпаються, що на таке «натрапляють»)
Вони, наче, дуже схожі...
Чоловік і жінка завжди схожі. Такі пари живуть разом все життя
Ответ дляРешка7777
угу.. с фальшивіми пропусками по Киеву и по беспределу. Дед и внучка
Це не фальшива перепустка була
Ksenia-e9d7• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Троллить тоже надо уметь