Милая девочка Лиза• 13 июля 2023

Сьогодні натрапила на весільне фото Віктора Павліка та Катюші Репʼяхової

Така гарна пара, такі щасливі! Довгастий літа їм!!! Та безмежного кохання і щастя!
leslyk• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Ви дійсно думаєте що Катерина має час на совєтчіцу? Це просто смішно
То нам теж трохи смішно))
Дешевенький піар, ще й де...на порадниці

shopaholik• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
А чому б неї його не було? У неї день по хвилинах розписаний?
Allka- skakalka• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
фото
Папа выдает дочку замуж
leslyk• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Він обрав не мене, а Катерину. Так що не починайте
Катря, нє заводісь🤫
Miss-Miss• 13 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Зачем вы ставите себя выше сельских женщин? По такому высказыванию видно, что вы неудачница, которой нечем гордиться в жизни, кроме как хрущевкой мужа в городе, которая осталась ему в наследство от его бабушки.
Жена Павлика гордится молодостью и что старый Шикидым на нее повелся, а вы - хрущевкой в городе. Одного поля ягоды
де ви прочитали, що я ставлюсь вище сільських жінок? Жіночки з села відрізняються виглядом від міських, навіть якщо з макіяжем і гарним гардеробом. Хоча є винятки. Типаж Катерини сільський, і нічого з цим не вдієш, навіть операція на ніс не допомогла. А по темі, вони знайшли один одного. Шо одне, що друге...
Miss-Miss• 13 июля 2023
Ответ дляleslyk
То нам теж трохи смішно))
100%
Fashion_besties• 13 июля 2023
Ответ дляMiss-Miss
Покажите свое фото, интересно как вы выглядите - настолько ошеломительно, чтобы обоснованно писать такую снобистическую хрень?
Кстати, стильные, добрые и красивые люди никогда ничего подобного себе не позволяют. Вы выдали и всем очевидно теперь, что вы - плебейка
Miss-Miss• 13 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
ви хто, що б я вам щось доказувала?
leslyk• 13 июля 2023
Ответ дляMiss-Miss
Як то кажуть: два сапога кеди

Likiya• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
фото
Старый пердун и приспособленка.
ТашаНаташа• 13 июля 2023
Катя, снова вы... как вы примелькались со своим старпером и попытками вылезть из грязи в князи..
halla-d95e• 13 июля 2023
Ответ дляparele
Йошкин кот, как же ж без них день-то прожить))
То ж мусять про себе нагадати. А то ще забудуть всі про таких ’знаменитостей’.
Аноним Первый• 13 июля 2023
Ответ дляMaргаРитка
Нам покажете?)
Сплюньте і помийте рот з милом! Навіщо тут це сміття?
Likiya• 13 июля 2023
Ответ дляshopaholik
Промоутер Віктора тоді?
Заказ с кабанчика
leslyk• 13 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Мова ж не про вас? А про недолугу піарщицю Катю. То чого ви так агресивно реагуєте)) тим більше, що всі тут хіхікають
Fashion_besties• 13 июля 2023
Ответ дляMiss-Miss
ви хто, що б я вам щось доказувала?
Кто я не важно в даннном контексте. А вы мисс-мисс? 😀 кис-кис )
автор Милая девочка Лиза • 13 июля 2023
Господи, які у нас заздрісні жінки. Гарна вона дівчинка, гарна вони пара, дуже порядна та щаслива сімʼя
Svetljachokkkk• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Ні
Бабуся?
parele• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Гарна пара! Катюша така ніжна, молоденька, гарненька
…дурненька)))

автор Милая девочка Лиза • 13 июля 2023
Ответ дляparele
…дурненька)))
Це Ви про себе?
__Jane__• 13 июля 2023
Стописятпервая тема. Катя,хватит. Займись лучше ребёнком,а не этой др...чкой в сети. Никому ты не интересна, как и любая другая малолетка вышедшая замуж за старика да ещё и бедного,— вот если бы ты вместо сашки за фила выскочила- мы б тебе кости обгрызали, а так- увы😅
leslyk• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Мммм продовжуйте ...не зупиняйтесь. Як приємно себе нахвалювати, коли всі навколо одні відьми))
Svetljachokkkk• 13 июля 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Папа выдает дочку замуж
Дідусь онучку
автор Милая девочка Лиза • 13 июля 2023
Ответ дляparele
…дурненька)))
Бо дурненькі не добʼється таких висот. І талановита людина не може бути дурненькою
parele• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Це Ви про себе?
Продолжаю Ваш хвалебный ряд)
автор Милая девочка Лиза • 13 июля 2023
Ответ дляparele
Продолжаю Ваш хвалебный ряд)
В сенсі?
Mariya Prokhorova• 13 июля 2023
Ответ дляMiss-Miss
Яке їхало - таке і здибало !
Mozarella• 13 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
А вы ревнуете что дедушка не вас выбрал?
автор Милая девочка Лиза • 13 июля 2023
Ответ дляMozarella
А чому я повинна ревнувати? Я радію, що Катюша щаслива та що у Віктора найкраща в світі дружина
Did Panas• 13 июля 2023
Піаром Остапчука і Павліка займається одна людина чи це різні? А все починалось з Антипенка.