Ананомчикус• 13 июля 2023

ДТП на двохполосному кільці. Хто неправий?

Допоможіть розібратися, будь ласка!!!!. При в.їзді на дорогу з кільцевим рухом висить знак.
Керуючись знаком, я зайняла крайню ліву смугу (найближчу до клумби), рух по якій передбачає можливість проїзду лише наліво.
В цей час в сусідній, правій смузі руху, заїхав та рухався паралельно мені по кільцю автобус.
Рух автобуса відбувався по смузі , з якої, згідно дорожнього знаку «напрямок руху по полосам на кільці» можливий лише проїзд прямо та поворот наліво.
Обрана водієм автобуса полоса руху, згідно знаків, не передбачала можливості подальшого проїзду по кільцю.
З метою з´їзду з кільця наліво, я увімкнула правий поворот, упевнилась у відсутності перешкод (водій автобуса на той момент рухався згідно до вимог знака руху по полосам ), та почала маневр.
В цей час водій автобуса продовжував рухатися по кільцю в правій полосі. Відбулося ДТП.
Водій автобуса впевнений, що в мене була поміха справа, і я винуватець ДТП. Я вважаю, що рухатися треба відповідно до дорожніх знаків.
Справу передали в суд. Дуже хвилююся, не розумію, хто винен у ситуації.
Результат:
вже голосів: 310
129 (41.61%) Винувата авторка
122 (39.35%) дивитись результат
47 (15.16%) винуватий водій автобуса
12 (3.87%) неправі обоє
Вподобайден• 13 июля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
При вьезде на круг всегда включается левый поворотник и не выключается пока водитель не соберется сменить направление движения, для чего заблаговременно переключает на правый поворотник. Я удивляюсь комментариям тут, как будто никто автошколу вообще не заканчивал. Нам это вдалбливали и даже на экзамене в ГАИ на этом попадались и потом пересдавать шли из-за этого.
Да вот даже на видео патрульный рассказывает https://youtu.be/z6kzo_V0hd0
Ні,нема вже такого.При зʼїзді-обовʼязково.А заїзд на кільце без.
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляВорона
При съезде с кольца все, кто правее должны уступить дорогу.

Помеха справа это на перекрестке равнозначных дорог.
це щось нове в правилах дорожньго руху. А як же пункт 10.3?
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ длямесяцкие
А вот это вы к чему скидывали? Это разные знаки
Не тот скрин отправила
__Jane__• 13 июля 2023
Ответ дляОксана_12
А що я не так написала? Можете прочитати - все те саме що і ви. При в´їзді модна не вмикати, хоча згідно ’правил гарного тону’ можна. При виїзді. - правий, але це, мать його, не поворот наліво!!! Це завжди поворот направо
На кругу не бывает поворотов, бывают съезды, он у нее третий съезд с круга,он же как раз на лево, относительно той дороги, с которой она заезжала. Вот она и написала: съезжая в лево включила правый поворотник
автор Ананомчикус • 13 июля 2023
Дівчата, хто питав, чи дивилася я по дзеркалах. Так, він їхав паралельно, і я була впевнена, що для того, щоб продовжити рух по колу, йому треба зайняти крайню ліву полосу. А раз він їде по правій, значить, зїзджає з кільця.
Телячі ніжноСті• 13 июля 2023
Все просто правила пункт 10.5 - …у разі повороту праворуч слід рухатися ближче до правого краю проїздної частини. Виїзд з перехрестя, де організовано круговий рух, може здійснюватися з будь-якої смуги, якщо напрямок руху не визначено дорожніми знаками чи розміткою і це не створит перешкод напрямку праворуч.
автор Ананомчикус • 13 июля 2023
Я зїзддала з кільця на третьому з´їзді. Автобус планував з´їхати на четвертому.
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляВподобайден
завжди їздила на коло з лівим і з´їзжала з правим. Вчили в Києві в автошколі 8 років тому. Це сьогодні для мене новина. Перечитаю цей пункт
Колдунья-вещунья• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ви зовсім новачок за кермом?
Ніколи громадський транспорт не займає крайню ліву полосу, бо габарити не дозволяють.
ГТ має перевагу перед вами
І якщо ви мали зʼїхати з кільця як на вашій схемі, то ще після другого зʼїзду мали зайняти праву полосу
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
що порушив автобус на впшу думку?
Оксана_12• 13 июля 2023
Ответ для__Jane__
Якого ’ гарного’ тону? Дезінформувати інших, щоб вони не розуміли,що ви збираєтесь робить?
Ще раз: вчіть пдр, а потім навчайте інших, якщо навчити сильно когось хочеться
Та задовбали ви зі своїми ’правилами’. Їдуть миготять. Нікуя не ясно куди. Чи воно перебудовується вліво, чи прямо далі їде... Хз. Зате вся дуже розумна. Кули там на тому колі ще можна їхати, щоб треба було вмикати поворот???? Куди??? Через клумбу???
месяцкие• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Не тот скрин отправила
И так несколько раз)). Я уже немного потерялась. Вы считаете автор права или нет?
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
знайдіть саме такий знак в пдр?ви знайдете знак 4.5. , а говорите що це не він
Це знак 5.16. Дуже сподіваюсь, що Ви не водій
автор Ананомчикус • 13 июля 2023
А пошкодження в задній частині автобуса, бо я намагалася уникнути зіткнення, змінила траекторію руху, і машини стикнулись по дотичній
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ длямесяцкие
Я доказываю, что автор нарушила.
месяцкие• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Прежде чем съезжать вам нужно было перестроиться, уступив автобусу. Автобус в своей полосе мог ехать сколько угодно, хоть по кругу 10 раз.
месяцкие• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Я доказываю, что автор нарушила.
А, тогда окей
автор Ананомчикус • 13 июля 2023
Якось так
Оксана_12• 13 июля 2023
Ответ дляВподобайден
Я теж ці правила пам´ятаю. Це залишилось з часів, коли кільце не було ’завжди головною’. Той іще головняк був. Але, нащпстя, зміни бувають і на краще. І цій уже років та пам´яті, а все ніяк
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
заспокойтесь,я нижче виправилась
__Jane__• 13 июля 2023
Ответ дляОксана_12
Послушайте, я терпеть не могу человеческую глупость. Я на неё плохо реагирую и последние 30 секунд мне хочется вас послать. Я объяснила согласно пдр,как ехать- до вас не доходит. Чем ещё я могу помочь?
Оксана_12• 13 июля 2023
Ответ для__Jane__
Ой, ну так хоч зрозуміло. Бо у мене ’поворот наліво з правим сигналом’ викликає відчуття якоїсь нереальності
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
И я надеюсь, что вы не водитель.
месяцкие• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Якось так
Повторюсь, Вам нужно было перестроиться заранее для съезда с круга, уступая всем кто двигался правее.
PmB• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Якось так
Посмотрите скрин ,вы красная стрелка ,ехали по кругу и сьехали по красной стрелке как я пометила. Автобус ехал по средней полосе и должен был сьезжать туда де куда и вы но перестроился и повернул влево . Я правильно поняла?
Синди Кроуфорд• 13 июля 2023
Ответ дляКракадэ
Хм. Але Водій автобуса також, проігнорував знаки.
Так. І йому світить штраф 340 грн за порушення вимог дорожнього знаку. Але в ДТП винна автор. Вона порушила пункти 2.3.б, 10.1 та 10.5 ПДР України. На місці автобуса могло бути інше авто, яке заїхало на перехрестя пізніше і рухалось згідно з вимогами знаку
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляPmB
водій автобуса нікуди ще не з´їзжав, а продовжував рух по колу. змінювала напрямок руху автор
PmB• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Т е он на круг пошел? А автор поехала как я и отметила?
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
що порушив автобус? він не порушив знак
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляPmB
я не бачу вашого скріну. вище є схема від автора