Ананомчикус• 13 июля 2023
ДТП на двохполосному кільці. Хто неправий?
Допоможіть розібратися, будь ласка!!!!. При в.їзді на дорогу з кільцевим рухом висить знак.
Керуючись знаком, я зайняла крайню ліву смугу (найближчу до клумби), рух по якій передбачає можливість проїзду лише наліво.
В цей час в сусідній, правій смузі руху, заїхав та рухався паралельно мені по кільцю автобус.
Рух автобуса відбувався по смузі , з якої, згідно дорожнього знаку «напрямок руху по полосам на кільці» можливий лише проїзд прямо та поворот наліво.
Обрана водієм автобуса полоса руху, згідно знаків, не передбачала можливості подальшого проїзду по кільцю.
З метою з´їзду з кільця наліво, я увімкнула правий поворот, упевнилась у відсутності перешкод (водій автобуса на той момент рухався згідно до вимог знака руху по полосам ), та почала маневр.
В цей час водій автобуса продовжував рухатися по кільцю в правій полосі. Відбулося ДТП.
Водій автобуса впевнений, що в мене була поміха справа, і я винуватець ДТП. Я вважаю, що рухатися треба відповідно до дорожніх знаків.
Справу передали в суд. Дуже хвилююся, не розумію, хто винен у ситуації.
Результат:
вже голосів:
129 (41.61%)
Винувата авторка
122 (39.35%)
дивитись результат
47 (15.16%)
винуватий водій автобуса
12 (3.87%)
неправі обоє
Кредитная• 13 июля 2023
якщо пи покидаєте круг ви повинні надати дорогу тим хто рухається справа від вас
Госпожа Белладонна• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
автобус синій. Але їхав на розворот по кругу, у вихідну точку.
Згідно знаків на цьому колі взагалі не можна розвертатися
Латвийские_Номера• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
так. автобус опинився там, де я позначила червоним.
однозначно автобус неправий. Відпишіться після суду)
Кредитная• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
на круге не едут на разворот, попав на круг все едут прямо и могут покинуть круг съехав с него, но порядковый номер съезда у каждого автомобиля будет свой, вы не знаете и не должны знать кто когда заехал на круг и с какой целью (разворота или иной)
Госпожа Белладонна• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Дівчата, хто питав, чи дивилася я по дзеркалах. Так, він їхав паралельно, і я була впевнена, що для того, щоб продовжити рух по колу, йому треба зайняти крайню ліву полосу. А раз він їде по правій, значить, зїзджає з кільця.
У будь-якому разі дивитися по дзеркалах потрібно.
Але всі живі, то головне
Госпожа Белладонна• 13 июля 2023
В мене питання до тих, хто повісив ці знаки. Бо означені напрями руху взагалі не передбачають виїзду у 4 з´їзд. Але якщо я правильно визначила місто, то там розворот за допомогою кільця повинен бути.
Автор, ви до адвоката зверталися чи самі плануєте бути на суді?
Госпожа Белладонна• 13 июля 2023
Ответ дляКредитная
посмотрите с минуты 7.47 - там про ошибку автора
Він все вірно говорить, але у нього немає знаків руху по смугах
Госпожа Белладонна• 13 июля 2023
Ответ дляКредитная
Я так розумію, що автор просто одночасно з автобусом на коло заїхала. Розвороту немає, але у даному випадку з кола всі повинні виїхати на 3 для автора з´їзді.
Повторюся, оті знаки руху по смугах на колі дуже дивні.
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Все дуже просто: тому що позначені не виїзди, а напрямок руху кожної полоси.
Госпожа Белладонна• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
вірно. Напрями руху по смугах. Так само, як і на звичайних перехрестях. Подумки приберіть коло та подивіться, що вийде. Виходить, що розвороту (а саме це намагавсь зробити автобус) немає
Губи з філером• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
ви відкривали ПДР? нєгласно на дорозі не працює!
переваги у громадського транспорту на дорозі зі смугою для руху гром.трансп.засобу а також у населенних пунктах при виїзді громадського транспортного засобу з карману на зупинці. На цьому колі немає знаку про наявність полоси громадського транспорту. Але автор винна, що виконуючи маневр не пропустила авто згідно 10.3 пдр
ви мене про пдр питаєте? а я у вас спитаю чи вчили пунктуацію у школі?
негласно кожна крайня полоса....у дужках це окреме речення
знатоки
Госпожа Белладонна• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Якщо було б просто перехрестя, знаки були б такі
Ms. Доброта• 13 июля 2023
Ответ дляНа границе
А на лево нет, прямо? Только на право можно с кольца ?)) А стрелки знака только на право?)) Жесть
и такие по дорогам ездят
Це називається перший зїзд другий і т.д. а не наліво і направо. Бо коли авто доїзжає до зїзду то з круга завжди їде направо.
Кредитная• 13 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
там есть знак 4.10 - Круговое движение. Внизу установлен.
На границе• 13 июля 2023
Ответ дляМальдивирую
Правый поворотник включают при повороте направо, а не налево. Что-то поменялось в правилах?
Вы на Советчице)) Тут даже ПДД особенные
Госпожа Белладонна• 13 июля 2023
Ответ дляКредитная
І?
Знак 4.10 - Круговое движение. Требует объезда клумбы (центрального островка) в направлении, показанном стрелками на перекрестке с круговым движением.
Комментарии эксперта
Каких-либо преимуществ в движении данный знак не дает. Он всего лишь информирует водителей о том, что движение разрешается на перекрестке, расположенном за знаком, только в указанном стрелками направлении.
Де тут про те, куди можна з´їзджати?
Комментарии эксперта
Де тут про те, куди можна з´їзджати?
Ms. Доброта• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Знайшлося ось таке.
Але ви все рівно мали переконатися що права полоса вільна. Бо могли інші авто заїхати на наступних вїздах.
Госпожа Белладонна• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Знайшлося ось таке.
Скажіть, це Харків? На інших заїздах теж є знаки ’рух по смугах’?
Эт вернячОк• 13 июля 2023
Автор відпишіться будь ласка після суду.
А то,якщо чесно я запуталась уже хто правий, хто ні.
У всіх залізні аргументи
МастерЮля• 13 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Та же мысль и у меня. Меня вообще смущает в некотором роде почему крайняя левая полоса предполагает только 3 съезд, а не 4 или 3 и 4. Даже очень опытный водитель с крайней левой для 3 съезда должен быть мега внимателен при трехкратном перестроении и это при условии что в круг с каждого въезда еще заезжают авто.
Ананомчикус
• 13 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Не знаю. Якщо я однозначно не права, признаю на суді. Якщо права, має сенс знайти адвоката. А запрошувати адвоката вести провальну справу сенсу немає.
На границе• 13 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Як же тут вміють єрунди намутити
Ананомчикус
• 13 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
На двох із чотирьох точно є. Це Харків, так
Госпожа Белладонна• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Так
Ті знаки давно повісили? Бо раніше їх не було. Тоді я вам співчуваю, бо той автобус ’любимое детище’ мера, тож тягатися буде важко. Хоча з того, що ви показали, я бачу вашу вину тільки в тому, що не подивилися по дзеркалах, але мали право сподіватись, що знакам слідують усі
Ноу коммент• 13 июля 2023
я вообще не поняла откуда и куда автор ехала и где тот автобус был)))
в общем я когда заезжаю на круг всегда становлюсь в тот ряд с которого я буду сьезжать , по новым правилам сьезд возможен увы..с любой полосы и если автор не пропустила автобус так как он был у нее справа то увы, виновата в дтп автор
раньше сьезд был исключительно с левой крайней полосы, теперь с любой полосы возможен сьезд
Ананомчикус
• 13 июля 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Не знаю, раніше цим районом не їздила, зараз працюю на проспекті Гагаріна, з квітня знаки бачу.