Ананомчикус• 13 июля 2023
ДТП на двохполосному кільці. Хто неправий?
Допоможіть розібратися, будь ласка!!!!. При в.їзді на дорогу з кільцевим рухом висить знак.
Керуючись знаком, я зайняла крайню ліву смугу (найближчу до клумби), рух по якій передбачає можливість проїзду лише наліво.
В цей час в сусідній, правій смузі руху, заїхав та рухався паралельно мені по кільцю автобус.
Рух автобуса відбувався по смузі , з якої, згідно дорожнього знаку «напрямок руху по полосам на кільці» можливий лише проїзд прямо та поворот наліво.
Обрана водієм автобуса полоса руху, згідно знаків, не передбачала можливості подальшого проїзду по кільцю.
З метою з´їзду з кільця наліво, я увімкнула правий поворот, упевнилась у відсутності перешкод (водій автобуса на той момент рухався згідно до вимог знака руху по полосам ), та почала маневр.
В цей час водій автобуса продовжував рухатися по кільцю в правій полосі. Відбулося ДТП.
Водій автобуса впевнений, що в мене була поміха справа, і я винуватець ДТП. Я вважаю, що рухатися треба відповідно до дорожніх знаків.
Справу передали в суд. Дуже хвилююся, не розумію, хто винен у ситуації.
Результат:
вже голосів:
129 (41.61%)
Винувата авторка
122 (39.35%)
дивитись результат
47 (15.16%)
винуватий водій автобуса
12 (3.87%)
неправі обоє
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Покажите мне на этом перекрестке знак, который Вы тут лепите
Нет, покажите мне в ПДД о чем вы?
месяцкие• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Покажите мне в ПДД другой?
А вы в автошколе не учились?
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Нет, покажите мне в ПДД о чем вы?
Погуглите правила движения по перекрёстку с круговым движением.
Губи з філером• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
а якщо не для громадського, то щось змінюється?
у громадського транспорту є перевага перед звичайним водієм (не гласно, кожна крайня права полоса є полосою для громадського транспорту, навіть якщо немає спеціальної розмітки на кільці), але я думаю що водійка щось не договорює...томущо водій автобуса перед здійсненням повороту наліво також мав впевнитися в тому що він також нікому не заважає, скоріш за все вона вже влетіла йому в бочину, коли він вже виконував маневр...
водійка не права, якщо вона їде з кільця прямо, вона може займати і ліву(якщо не має забороняючих знаків) і середню полосу, але перед здійсненням маневру впевнитися, що вона нікому не заважає
а вона скоріш за все вже влетіла в нього, коли той поворачував
перед кільцем завжди бажано зайняти потрібну полосу
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Понятно.
ПлюшкамиБалуюсь• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
З покажчиками повороту зрозуміло, при в’їзді на перехрестя не вимагається вмикати будь-якого “поворотника”, а при виїзді треба вмикати правий покажчик. Однак не забуваймо про водіїв транспортних засобів, які при в’їзді на перехрестя з круговим рухом, особливо ті, які в’їжджають з крайньої лівої смуги, вмикають правий або лівий покажчик повороту. Такі водії порушують Правила дорожнього руху: п. 9.4 ПДР вказують на те, що сигнал забороняється подавати, якщо він може бути не зрозумілим для інших учасників руху.
При вьезде на круг всегда включается левый поворотник и не выключается пока водитель не соберется сменить направление движения, для чего заблаговременно переключает на правый поворотник. Я удивляюсь комментариям тут, как будто никто автошколу вообще не заканчивал. Нам это вдалбливали и даже на экзамене в ГАИ на этом попадались и потом пересдавать шли из-за этого.
Да вот даже на видео патрульный рассказывает
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Але ж в цьому випадку за кермом була дружина. Хоча сама страховка виписується на транспортний засіб. Багато питань.
Учасники бойових дій можуть їздити без страховки, за них буде відшкодовувати збитки держава. Але це стосується лише учасника бойових дій, і не розповсюджується на всіх водіїв його авто.
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
При в´їзді на коло модна взагалі нічого не вмикати, наскільки я пам´ятаю. Там якби все зрозуміло. Те, що ви написали - ’правила гарного тону’, а не пдд. Як і не займати полосу з зеленою стрілкою, якщо не збираєшся повертати.
МастерЮля• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
А кто писал про преимущество?
Я к тому что где она велбчила или не велбчила поворотник вообще не важно.
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Там цитата с ПДД была.
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Відео опубліковано 2 роки назад. Нема вже цього в правилах. Поліція може виписати штраф, бо самі не знають правил, але у суді ці штрафи скасовуються.
месяцкие• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Нет, покажите мне в ПДД о чем вы?
Дальше сами найдете? Или тоже объяснять? Это разные знаки.
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
ви серйозно? а як можна знаком показати нвпрямок руху по смугах, якщо це коло?
МАМА НИКИТКИ-2• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
машина більше. Фара, бампер. На автобусі подряпина. Але приїхва начальник водія автобуса, і сказав, що вони нарахують стільки, що я з ними не розрахуюся.
Машина чоловіка, без ОСАГО, бо він військовий. Взяла на один день, бо свою відправила на ремонт. От і не розумію, в яку сумму мені це виллється
Ви викликали поліцію?
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляГуби з філером
ви відкривали ПДР? нєгласно на дорозі не працює!
переваги у громадського транспорту на дорозі зі смугою для руху гром.трансп.засобу а також у населенних пунктах при виїзді громадського транспортного засобу з карману на зупинці. На цьому колі немає знаку про наявність полоси громадського транспорту. Але автор винна, що виконуючи маневр не пропустила авто згідно 10.3 пдр
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ну как-то так
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Ну как-то так
знайдіть саме такий знак в пдр?ви знайдете знак 4.5. , а говорите що це не він
КонФФетОшка• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
автор..а ви користувалися зеркалами взагалі перед маневром?....чи хоча б у вікно дивитися - нє?... пошкодження автобуса практично в кінці, тобто автобус був на півкорпуса вже перед вами, раз ви фарою, бампером його зачепили.. Вибачте, але ви мегавинна, раз так вляпалися. Я б вас розіврала на місті того водія
Ответ дляОксана_12
Є у нас така чарівна. Благо одна на все село. Правий поворот показує лише те, що ви повертаєте неправо. Завжди. На кільці теж.
При в´їзді на перехрестя з круговим рухом- покажчики поворотів не вмикаються, при виїзді- вмикається правий покажчик повороту. А те,що правил не знаєте і людей при цьому називаєте ’ чарівними’. То що я можу сказать? Тільки воздать хвалу небесам, що їздимо ми з вами різними дорогами.
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ для__Jane__
А що я не так написала? Можете прочитати - все те саме що і ви. При в´їзді модна не вмикати, хоча згідно ’правил гарного тону’ можна. При виїзді. - правий, але це, мать його, не поворот наліво!!! Це завжди поворот направо
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я думала у меня крыша поедет, чтоб этим дамам, что-то объяснить.
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
5.16 я там помилилась
Аноним_1857• 13 июля 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
мне тоже это вдалбливали в автошколе но это правило хорошего тона а не правило дор движ
за левый поворотник на клумбе даже оштрафовать могут
только правый на выезде
почитайте актуальные пдд
только правый на выезде
почитайте актуальные пдд
Ответ дляОксана_12
Якого ’ гарного’ тону? Дезінформувати інших, щоб вони не розуміли,що ви збираєтесь робить?
Ще раз: вчіть пдр, а потім навчайте інших, якщо навчити сильно когось хочеться
Колдунья-вещунья• 13 июля 2023
Ответ дляSnake_dreams
Тогда вы правы. Тк для разворота он должен был занять вашу полосу изначально
Найчастіше автобус не може зайняти крайню ліву полосу, бо йому не вистачає вивороту на кільці, бо автобус довгий.
А якщо автор мала зїжджати з кільця як на малюнку, то ніяк не відразу з лівої полоси
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
5.16 я там помилилась
Если на знаке автора закруглили знак, то они доказывают, что это другие знаки.
Колдунья-вещунья• 13 июля 2023
Ответ дляSnake_dreams
Гляньте на схему. Автор хотела повернуть налево, но ей помешал автобус. Значит, он не ехал налево, те проехал свой поворот. Он ехал на разворот. А такие маневры лучше выполнять с самого левого ряда
Автобуси цього ніколи майже не роблять, бо їх габарити не дозволяють цей маневр зробити в лівій полосі