Ананомчикус• 13 июля 2023
ДТП на двохполосному кільці. Хто неправий?
Допоможіть розібратися, будь ласка!!!!. При в.їзді на дорогу з кільцевим рухом висить знак.
Керуючись знаком, я зайняла крайню ліву смугу (найближчу до клумби), рух по якій передбачає можливість проїзду лише наліво.
В цей час в сусідній, правій смузі руху, заїхав та рухався паралельно мені по кільцю автобус.
Рух автобуса відбувався по смузі , з якої, згідно дорожнього знаку «напрямок руху по полосам на кільці» можливий лише проїзд прямо та поворот наліво.
Обрана водієм автобуса полоса руху, згідно знаків, не передбачала можливості подальшого проїзду по кільцю.
З метою з´їзду з кільця наліво, я увімкнула правий поворот, упевнилась у відсутності перешкод (водій автобуса на той момент рухався згідно до вимог знака руху по полосам ), та почала маневр.
В цей час водій автобуса продовжував рухатися по кільцю в правій полосі. Відбулося ДТП.
Водій автобуса впевнений, що в мене була поміха справа, і я винуватець ДТП. Я вважаю, що рухатися треба відповідно до дорожніх знаків.
Справу передали в суд. Дуже хвилююся, не розумію, хто винен у ситуації.
Результат:
вже голосів:
129 (41.61%)
Винувата авторка
122 (39.35%)
дивитись результат
47 (15.16%)
винуватий водій автобуса
12 (3.87%)
неправі обоє
месяцкие• 13 июля 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так. І йому світить штраф 340 грн за порушення вимог дорожнього знаку. Але в ДТП винна автор. Вона порушила пункти 2.3.б, 10.1 та 10.5 ПДР України. На місці автобуса могло бути інше авто, яке заїхало на перехрестя пізніше і рухалось згідно з вимогами знаку
За что штраф автобусу?
Полонянка SexShop-а!• 13 июля 2023
Ответ дляPmB
С чего вдруг вы знак видели ? Средняя полоса сьезд там где я красным отметила
тобто по вашому автобус в цій полосі може рухатися або прямо або на третій виїзд
?
Синди Кроуфорд• 13 июля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
що порушив автобус? він не порушив знак
Якщо я правильно зрозуміла, він заїхав по правій полосі, тому мав їхати прямо або праворуч. Але якщо він їхав по центральній, то взагалі нічого не порушував
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
И я надеюсь, что вы не водитель.
Я как раз водитель. Что не так на скрине? С крайней левой на перекрестку с круговым движением чтобы съехать нужно перестроиться ЗАРАНЕЕ. И пропустить все помехи. Или Вы как автор с крайней левой руль вправо и по газам?
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляPmB
Это не съезд, а разрешение двигаться по кругу, уже сто раз объяснили
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Не надо меня сравнивать с автором. Вы написали, что по знаку она может, только по кругу ездить.
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Да, в левой полосе она может беспрепятственно хоть сутки кататься по кругу. Если хочет съехать, то нужно перестроиться в тот ряд, с которого разрешен съезд
БезникаЯ• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Опять 25. Что на знаке?
Шотуткоїться?• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Я зїзддала з кільця на третьому з´їзді. Автобус планував з´їхати на четвертому.
На колі після першого з’їзду було 3 смуги чи дві? Я проїзжала коло, де перед заїздом три смуги, з крайньої правої смуги можна тільки направо в першому з‘їзді виїхати, далі йде звуження до 2 смуг. Якщо автобус був в крайній правій(з трьох)і мав з‘їхати, він порушив правила, але якщо він потім зайняв знову крайню, то хоч він і порушив, але ви все одно повинні були його пропустити.
Взагалі, деякий час тому змінили правила і з‘їзжати з кола можна з будь-якої полоси, але давши дорогу попутнім тз зправа, якщо вони рухаються далі.
Поворот вмикати при з‘їзді і коли міняєте смугу, перед заїздом на коло вже не вмикають.
месяцкие• 13 июля 2023
Ответ дляБезникаЯ
Опять 25. Что на знаке?
Я тоже не пойму о чем вы спорите. Знак не обязывает. Это информационный знак. Правильно пишут, находись в левой полосе она может бесконечно ездить по кругу. Для съезда с круга ей нужно перестроиться
Марфа Українівна• 13 июля 2023
не читала що вам коментували, але винні ви, на знаку напрямки руху згідно полос, те що він поїхав на розворот, не заборонено, але якщо всі можливі варіанти руху малювати на знаках, то фарби і місця не вистачить. Середня полоса передбачає можливість такого ж руху як і на лівій.
Завжди, коли ви зїжаєте з кругу, ви маєте пропустити того, хто продовжує рух по колу, ви перелаштовуєтесь, а він ні, перелаштовуючись ви маєте пропустити
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляPmB
Этот знак обозначает куда можно двигаться по опрелеленной полосе . И если автор была на внутренней полосе ,ей модно было ехать только на 4 сьезд
Вы на ходу придумываете? Где это в ПДД написано?
МастерЮля• 13 июля 2023
Ответ дляВорона
При съезде с кольца все, кто правее должны уступить дорогу.
Помеха справа это на перекрестке равнозначных дорог.
и тут мне реально стало страшно...
Ответ для__Jane__
Послушайте, я терпеть не могу человеческую глупость. Я на неё плохо реагирую и последние 30 секунд мне хочется вас послать. Я объяснила согласно пдр,как ехать- до вас не доходит. Чем ещё я могу помочь?
Яких ПДР? Закарпатського регіону Херсонської області? Бо в ПДР України при в´їзді на коло можна не вмикати сигнал повороту.
месяцкие• 13 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
и тут мне реально стало страшно...
Мне тоже. 32 человека считают автобус виноватым.
МастерЮля• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Якось так
Перечитывая название темы про ДВУХПОЛОСНЫЙ круг и эту картинку - у вас должны забрать права и отправить на переучивание. Особенно доставляет этот ДВУХПОЛОСНЫЙ круг с вот этим знаком на который опирается автор.
Купи слона• 13 июля 2023
Ответ дляМастерЮля
и тут мне реально стало страшно...
Я уже 12 страниц прозреваю...
.
МастерЮля• 13 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Я уже 12 страниц прозреваю...
.
На самом деле прозревать нечего. Правила кругов переписывали последние годы несколько раз, тем кто получал права давно, особенно деды получавшие права в 80х понятия не имеют как ездить кругами.
У меня в городе вообще два круга один сразу за другим на пятиугольном перекрестке, пару лет как сделали такую развязку - там просто ахтунг творится в час пик и правила ПДД работают только так: кто наглее выскочил на круг тот и прав.
Кракадэ• 13 июля 2023
Ответ дляАнаномчикус
Я й досі не впевнена, хто порушив. Крім того, спробувала домовитися, начальник сказав, що я від сумми зараз офігію, і почав йти від мене, щоб я за ним бігла і просила, мабуть
То нехай в суд іде. Ви беріть адвоката та судіться собі. Довго й нудно, потім виплачуйте потрошку у випадку негативного для вас рішення. Від суми він офігіє. Терпіть не можу таких. Чи були в нього всі документи? Чи пройшов водій медогляд, чи був за кермом стільки, скільки дозволено і де це Зафіксовано. Я б всі норми знайшла.