Замріяна• 14 июля 2023

Як вважаєте, чи надійно бронювати

курортний готель без передплати? Готель з нормальним рейтингом, 8+. Таких пропозицій (щоб не платити заздалегідь) майже немає, тому щось сумніваюся, чи не буде так, що приїдемо, а місць немає. Раніше так бронювала лише на пару ночей, а тут на довгий період (трохи більше двох тижнів). Хвилююся, щоб потім з дітьми не шукати вночі інший готель.
O-Yumi• 14 июля 2023
Якщо через надійний сайт, то можна. На Букінгу завжди бронюю без предоплати, тому що плани можуть змінитися...

Помидорина• 14 июля 2023
Сконцентруйтесь і спитайте ще раз.

Чи надійно бронювати готелі без передплати, якщо без передплати вони не бронюють?
Скорая помощь• 14 июля 2023
На Букінгу завжди бронюю без передплати
Кукусики• 14 июля 2023
Мені б теж це здалося підозрілим, але досвіду не маю, тому це просто думки вголос
А я женатая• 14 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Сконцентруйтесь і спитайте ще раз.

Сконцентруйтесь і перечитайте пост автора. Вона такого не питала, це ваші фантазії про «не бронюють».
Помидорина• 14 июля 2023
Ответ дляА я женатая
А я женатая• 14 июля 2023
Ответ дляПомидорина
фото
«Майже немає» означає, що все ж таки є, і автор питає чи можна довіряти тим, які є. Схоже, ви не виспались.

Бентливуман• 14 июля 2023
Якщо нормальный Готель, бронйте сміливо, але не на букінгу. А прямо на сайті готелю! Буде дешевше , всі документи прийдуть Вам на пошту, ціна не зміниться. В все буде ок
Помидорина• 14 июля 2023
Ответ дляА я женатая
❤️
А я женатая• 14 июля 2023
Ответ дляБентливуман
На Букінгу є часто знижка від Genius 10-15%, і гарантії. Якщо готель нечесний, будуть санкції від Букінгу + всі побачать погані відгуки. А через сайт готелю потім тільки в суд скаржитись?
Бентливуман• 14 июля 2023
Ответ дляА я женатая
Я ж написала, якщо готель нормальний і має, на тому ж букінгу, високий рейтинг. Про знижки не знаю. Але цього року мій готель на букінгу коштував 1950, а на сайті я забронювала за 1350.
Пліткарка• 14 июля 2023
Через букинг да. Всегда бронируем без предоплат. Но на количество отзывов смотрите обязательно.
ПесиКот• 14 июля 2023
Ответ дляБентливуман
такі самі ціни, що на букінгу що на сайті готелів, не раз перевіряли)) чи у вас є конкретний приклад готелю, цікаво прям стало?
Файна пані• 14 июля 2023
Никогда не оставляю предоплату. Все ок. Недавно на море ездили на неделю и тоже оплата на месте. Чаще всего наши хитрожопые хотят предоплату. В Европе в норм отелях можно и так и так
Файна пані• 14 июля 2023
Ответ дляПесиКот
Не такие же самые. Скидки на букинге хорошие. Там система genius. У меня 2й уровень и часто скидки, бесплатный завтрак или бесплатное повышения категории номера. Когда был 1, то да такие же. Но я по 5-10 раз в год что-то бронирую там.
ПесиКот• 14 июля 2023
Ответ дляФайна пані
так само genius, але ціна зі знижкою така сама виходить як на сайті готелю, ну от ми місяць тому букали готель
автор Замріяна • 14 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Сконцентруйтесь і спитайте ще раз.

Це мабуть ви не сконцентрувалися, інші мене зрозуміли
автор Замріяна • 14 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Не буде дешевше, на Booking.com велика знижка, ще й трансфер з аеропорта як бонус
автор Замріяна • 14 июля 2023
Ответ дляФайна пані
А я по 5 раз в месяц (по работе и отдых), 3 уровень, скидки реально хорошие, ещё и почти за каждое бронирование деньги в кошелёк приходят, что тоже приятно, хоть и мелочь

Бентливуман• 14 июля 2023
Ответ дляПесиКот
Я написала про свій досвід, цьогорічний
ПесиКот• 14 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Я написала про свій досвід, цьогорічний
ну я зрозуміла, так а що за готель?
Бентливуман• 14 июля 2023
Ответ дляПесиКот
ну я зрозуміла, так а що за готель?
Tahiti Play. Рахунки давати не буду, якщо Ви не проти. Тільки одне уточнення - бронювала я в квітні на кінець червня. Зараз і на сайті ціни піднялися. Якщо цікаво, порівняйте з букінгом
Знижок на букінгу у мене немає
СкиниУскачи!• 14 июля 2023
Ответ дляЗамріяна
А разве везде входит трансфер с аэропорта? Как можно это проверить?
Бентливуман• 14 июля 2023
Ответ дляПесиКот
ну я зрозуміла, так а що за готель?
Ось дві ціни за повний пансіон за 9 ночей на початок серпня. Для мене різниця є. 300 євро
ПесиКот• 14 июля 2023
Ответ дляБентливуман
зайшла раді цікавості - то в мене однакові ціни що на букінгу що на їх сайті, ну на Букіну роблю знижку на ’качелі’ з курсом
букінг € 2 466 та сайт 2437, те саме повний пансіон
ось
Бентливуман• 14 июля 2023
Ответ дляПесиКот
ось
У вас сніданок, я повний пансіон дивилася. І знижки на букінгу у мене немає, я про це написала
Бентливуман• 14 июля 2023
Ответ дляПесиКот
ось
Я вас ні в чому не обманула. В моєму випадку ціна на сайті була значно дешевша, і я купила саме там
ПесиКот• 14 июля 2023
Ответ дляБентливуман
так, на скріні сніданок, але я ж текстом зазначила що і по іншим позиціям ціна та сама

по знижці прикол звісно - бо я не залогинена на сайті, а як гість
ПесиКот• 14 июля 2023
Ответ дляБентливуман
так я ж не казала що ви обманюєте, я просто дивуюсь як воно працює
Файна пані• 14 июля 2023
Ответ дляПесиКот
Ну вот вам для примера. Даты и категория номера идентичные. Барселона. И таких примером куча. Я всегда потом захожу на сайт отеля.