Божа кульбабка• Изменено 15 июля 2023

У якому віці пересадили дітей в прогулянковий блок?

Я так розумію прогулянковий блок використовують з того моменту коли малюк починає самостійно сидіти, але читаю що бажано потерпіти ще місяць-два після першого самостійного сідання. У мене просто дитина ледве поміщається в коляскі, хоча їй тільки п´ять міс) крутиться, вертиться
Думала у шість уже пересядемо, так як прогулянковий блок установлюється у лежаче положення, а от тепер думаю мабуть зарано...
ИзЮмрудная• 15 июля 2023
В неповні 6
Нащо самостійно сидіти
Під 45% і все ок
Дитина хотіла на світ дивитися
Знайома місяців з 3 возила влітку в прогулянці
Не за Будка• 15 июля 2023
В 6,5 міс. Хоча дитина сіла самостійно у 9 міс.
Просто лежала під нахилом, дивилась по сторонах. Їй цікаво було, в люльці не хотіла
Може ще третю?• 15 июля 2023
Я вже в 5 міс катала прогулянку. Якраз попало на грудень, великий хутровий конверт не вліз би в люльку, дитина величенька ще й не хотіла лежати, регулювала спинку трохи від кутом, щоб видно було світ.
Мона_Лиса• 15 июля 2023
В 4 месяца, когда перестала в люльку помещаться. Просто спинка была в положении лежа.
Как_б_не_так• 15 июля 2023
В 6 міс. Але часто було лежаче положення чи полулежаче.
Секретница• 15 июля 2023
В 3 місяці перестав влазити в люльку. В прогулці робили повністю лежаче положення спочатку, потім під 45 градусів
75В• 15 июля 2023
6-8 мес, смотря по ребенку. пока сам не сел не стоит садить из за вреда для позвоночника
Бубль Гум)• 15 июля 2023
Чому? ви можете просто возили дитину лежачи , 9оча я не уявляю, як це ,мої їздили напівсидячи у такому віці , в люлька у нас робилась напівлежачи
Молчунья• 15 июля 2023
У нас была коляска 3 в 1. Мы с бывшим мужем убрали сумку-переноску и переставили коляску в сидячее положение, когда ребенку было где-то 1г4мес. А когда ребенку было 1г5мес., пришлось купить прогулочную коляску (потому что на время ремонта мы уехали жить к моей тете, коляску с собой не взяли, а потом поняли, что коляска ребенку еще нужна)
Губной рояль• 15 июля 2023
В 6 в лежачее положение
ДлинноНожка• 15 июля 2023
Приблизно в 5,5 місяців, але максимально лежачи (не було виходу, люлька стала замала в довжину)
Физрукая• 15 июля 2023
В 4.5 місяці, бо лежати спокійно не хотіла. Прогулянка була типу кокон.
Ермолайчик• 15 июля 2023
В 7 месяцев. Дочка не хотела уже ездить в люльке. Хотя помещалась без проблем
Рву и мечу• 15 июля 2023
З народження
Ніколи не збрешу• 15 июля 2023
В 5,5 месяцев, т.к. дочка уже не хотела лежать в люльке.
Ніколи не збрешу• 15 июля 2023
dahashutka19• 15 июля 2023
В 4 місяці, але лежачи