Необхідна нова валіза, але як обрати не розумію. Тому прошу у вас поради, яка надійна буде? Порадьте свою, якою ви задоволені. Потрібна не тільки для перельотів, а щоб можна було її без проблем возити по Україні і нашим дорогам
Taya_Groza• 15 июля 2023
В мене валізі вже 15 років🙈 купляла на звичайному ринку, напевно так довго не живуть🤣
Ответ дляMatilda99
А что с нашими дорогами не так? Проблема, по-моему в том, что в аэропортах чемоданы швыряют и колеса отбивают. Поэтому для самолетов берут с утопленными колесами и лучше тряпочные, а для другого транспорта любые, легче - лучше.
Не всюди дороги ідеальні, ви не знали?
Ответ дляTaya_Groza
От моїй старій напевно так теж, планую нову купити