Хома з пастою• 15 июля 2023

Автобусом с ребенком ехать больше суток. Что вы берете с собой в салон?

Чудовий каламбур• 15 июля 2023
Плед, подушки-підкови, воду, яблука, банани, сир той, що кожен шматочок в упаковці, круасани, ковбаски типу кабаносів
Дивне створіння• 15 июля 2023
Автор ,уже столько тем было! Вы думаете, что-то новое напишут?
автор Хома з пастою • 15 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Лекарства брали? Что-то от отеков?
Вічний двигун• 15 июля 2023
Пустырник в каплях литр
Чудовий каламбур• 15 июля 2023
Ответ дляХома з пастою
Лекарства брали? Что-то от отеков?
Я не схильна до набряків. Брала нурофен і від захитування таблетки, но-шпу про всяк випадок
Угги_в_горошек• 15 июля 2023
Вода, перекус, гаджеты, влажные салфетки, деньги, документы, обезболивающие.
автор Хома з пастою • 15 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Дякую! В чем удобно это везти? Чемодан в багажнике, в сумку подушки и плед не влезут. И в небольшой рюкзак тоже.
автор Хома з пастою • 15 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Пустырник в каплях литр
Спиртное нельзя)
Чудовий каламбур• 15 июля 2023
Ответ дляХома з пастою
Подушки на кнопках у дітей - чіпляю до рюкзака. Плед у рюкзаку. В мене надувна подушка. В кожного свій рюкзак
Вічний двигун• 15 июля 2023
Ответ дляХома з пастою
Спиртное нельзя)
А это не спиртное! Это лекарство! Жизненно необходимое
СирОжино пирОжино• 15 июля 2023
Ответ дляХома з пастою
Подушку на шию, плед в руках. В рюкзак ліки необхідні, вода, перекус, серветки, антисептик, павербанк, шкарпетки. Зручно їхати в компресних лосинах
В гости звали?• 15 июля 2023
Навушники, біфрен
Мамин тріль• 15 июля 2023
Ответ дляХома з пастою
Сумка как для ручной клади, все туда кладу, подушки у нас надувные, надуваю в автобусе. Удобную обувь возьмите, лучше шлепки и носки хб.
автор Хома з пастою • 15 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Никогда не носила такие лосины, в них не жарко? и еще вопрос - в какой обуви Вы в автобусе? и дети
Паратруперсупер• 15 июля 2023
Я ще взуття легше беру. Шльопанці. Коли зупинка, то дитині легше і швидше виходити
СирОжино пирОжино• 15 июля 2023
Ответ дляХома з пастою
В кросах. Але ми розуваємось.

Ні, не жарко. В автобусах кондецвонери
ЯблокоРаздора• 15 июля 2023
Ответ дляВічний двигун
Пустырник в каплях литр
От по салону передавать?
Паратруперсупер• 15 июля 2023
Одяг тепліше також кладу на полицю. Кофту, штани. Це на випадок якщо виходити вночі, а прохолодно. Рідко , але знадобилися. Це зручно,ніж лазити тоді у багажне відділення і просити водіїв
Вчителька з мікрорайону• 15 июля 2023
Шубу і холодець
Ковбой Хагис• 15 июля 2023
Пюрешка в пакетиках , влажные салфетки
СирОжино пирОжино• 15 июля 2023
Ответ дляХома з пастою
Компресійні*
Паратруперсупер• 15 июля 2023
Не знаю якого віку у вас діти, але маю власний такий варіант і без вікових обмежень. Я окремо у рюкзак беру змінну білизну і носки. Все може бути у дорозі.
Паратруперсупер• 15 июля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Пюрешка в пакетиках , влажные салфетки
В автобусі мішати пюрешку?
автор Хома з пастою • 15 июля 2023
Еще вопрос - если туалеты за границей платные, где эту мелочь брать? Спросила левы в обменнике, сказали, что нет у них. А по Румынии? Там леи нужны, помню смутно, много лет прошло. Как это решается?
Паратруперсупер• 15 июля 2023
Ответ дляХома з пастою
Картку українського банку.
Паратруперсупер• 15 июля 2023
Ответ дляХома з пастою
Якщо нормальний перевізник, то буде намагатися зупинятися на санітарних зонах безкоштовних. Максимально. А так картку нашу і вперед
автор Хома з пастою • 15 июля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Дякую.
Синди Кроуфорд• 15 июля 2023
Ответ дляХома з пастою
Лекарства брали? Что-то от отеков?
Ага, візьміть мочегонне
Санька-4b93• 15 июля 2023
Ответ дляХома з пастою
Лекарства брали? Что-то от отеков?
Вы их в автобусе прямо принимать собрались? Смело ))
Паратруперсупер• 15 июля 2023
На деяких квитках в туалеті є помітка про знижку. Я просто не знаю куди ви їдете. То ви можете використати її при покупці чогось у магазині їхньому. Тому одразу квиток не викидайте, подивіться уважно