Тро Нью-Йорку• 16 июля 2023
Що відповісти на комент під фото на фейсбуці?
Працюю в салоні , обновила фото профіля . І тут комент-, гарна , але не дуже порядна. Старша жіночка 71 рік , прийшла спитати ціну , ціна не підійшла і тут такий коментар . Варіант нічого не писати , бо так розумію що жіночка не в собі , чи якось відреагувати . ? Не приємно , що люди подумають
Прикуси Язика• 16 июля 2023
Можете видалити її коментар?
Або видаліть запис і розмістіть заново.
І заблокуйте її
Або видаліть запис і розмістіть заново.
І заблокуйте її
Тро Нью-Йорку
• 16 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Можете видалити її коментар?
Або видаліть запис і розмістіть заново.
І заблокуйте її
Або видаліть запис і розмістіть заново.
І заблокуйте її
Я не вмію видаляти чужі коменти ,
Мальчун-задирун• 16 июля 2023
Я коли проходила курси смм то нам радили відповідати на всі коментарі, але так щоб показати себе з гарної сторони. Ви можете написати, що дуже вдячна їй за комент, але спитайте в чому саме непорядність, бо вам дуже важливий зворотній зв´язок, бо таким чином ви удосконалюєте свій напрямок
Виниловая пластинка• 16 июля 2023
Спросите ее, в чем непорядочность, если ей не подошла цена и она никакими услугами не пользовалась
Тро Нью-Йорку
• 16 июля 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Спитайте в чому проявляється непорядність.
Навіть не знаю що в неі в голові , у старших таке буває , боюсь напише якись бред і всі то будуть читати
КохайтесьЧорнобровi• 16 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Якщо Ви впевнені в собі і в своїх діях, то нічим вона Вас не скомпрометує. Навпаки, покажете, що Вашої вини немає.
Тро Нью-Йорку
• 16 июля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Боюсь з нею вступати в дискусію , хотіла написати добре що хоч гарна , але чоловік каже нічого не писати . А я не можу заснути . Неприємно завтра зранку прочитають 1000 друзів
КохайтесьЧорнобровi• 16 июля 2023
А ще можете закрити свій профіль, щоб усякі неадекватні не заходили на Вашу сторінку.
Vitamina1407• 16 июля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Можете видалити її коментар?
Або видаліть запис і розмістіть заново.
І заблокуйте її
Або видаліть запис і розмістіть заново.
І заблокуйте її
Не треба нічого видаляти,краще там і розібратися з нею чому вона так вважає. Бо якби я побачила такий комент і потім його видалили то я б не пішла до такого закладу т майстра. А комент мабудь побачили люди,поки автор тут питає що робити))
Летюча помилка• 16 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Нажмите на строку под комментом, там где кнопки ’нравится’ и ’ответить’, во всплывающем окне нажмите удалить комментарий. Запомните только профиль и потом зайдите и заблокируйте ее.
Тро Нью-Йорку
• 16 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
А як заблокувати?
Летюча помилка• 16 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А як заблокувати?
Зайдите в ее профиль, под фото профиля кнопки друзья , сообщение и троеточие. Нажимаете на троеточие, всплывает окно. Там есть строка заблокировать.
Грабля• 16 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ні, не йдіть на конфронтацію. Або ігноруйте, або пишіть просте дякую вам за чудовий відгук (начебто ви знаєте, що вона мала на увазі щось інше) або пишіть як дівчина вище пропонує.
Тро Нью-Йорку
• 16 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Дякую ❤️Все зробила , можу спати спокійно .
Ноунэйм• 16 июля 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
По-моему это супер! Вы тут же всем даёте понять. что было на самом деле: цена не подошла и услугой не воспользовалась. Можно ещё добавить, типа ’нам так важно знать и тд’
ОноВамнадо• 16 июля 2023
Просто вічливо поцікавтесь, в чому саме ви не порядна? Вас, як спеціалиста, це буде позиціонувати з гарної сторони, що ви не видаляєте комент і не огризаєтесь, і не боїтесь вислухати критику.
Летюча помилка• 16 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Будь ласка)
Госпожа_тамагочи• 16 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Мы рады вам помочь Стоимость покраски столько -то. не жаль, что цена не подошла. У нас хорошие материалы.
Тро Нью-Йорку
• 16 июля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Будь ласка)
Дуже , дуже дякую , скільки раз мені тут допомагали ідеями , порадами . Добре що ви є , дівчата !
Дама_с_коготками• 16 июля 2023
Ответ дляVitamina1407
Я за. Если вы, автор, хотите больше уважения от клиентов-ответьте вежливо и выясните. Так у меня в глазах вы были бы на уровень выше, чем удалив коммент или имея только все 100% положительных комментов. Вы можете развиваться благодаря таким комментам, в том числе. Вы лично с ней общались? Может ее не так понял персонал или наоборот, или же реально вы ей ответили тааааак, что она пол дня это забыть не могла и таблетки глотала, ведь сейчас это почти норма, быть типа су4кой, стоя на стойке регистрации и имея процентов 10 от пенсии той же бабули. А если она реально чокнутая, и вы ни при чем-что она вам сможет ответить? Ничего?)
Дама_с_коготками• 16 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
Вы меня разочаровали😩 но это вам решать кем быть с каким достоинством идти по жизни и в карьере.жаль
Красота неземная• 16 июля 2023
Блиин, вот это я древность... Не пользуюсь соцсетями, а тут 71 комменты строчит
Ромашкинная• 16 июля 2023
Ви маєте працювати з негативом онлайн. Тобто відповідати на всі коменти, особливо погані, але так щоб підкреслити свій професіоналізм. Це частина маркетингу. Писала про це статтю
Я тертий жук• 16 июля 2023
Женщине 71 год
У некоторых - самый подходящий возраст для дебюта деменций разного рода
О чём тут речь?
Если она не в состоянии объяснить свой комментарий, свою позицию сразу, в 1 сообщении
То дальнейший диалог бессмысленен
Она хочет хоть какого-то внимания, хоть где-то
В реальной жизни она его получить не может, если столь долго пережевывает несоответствие цены и не в состоянии понять, что цены меняются и очень быстро
Просто знаю о чём говорю
О чём тут речь?
То дальнейший диалог бессмысленен
Просто знаю о чём говорю
Тро Нью-Йорку
• 16 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Женщине 71 год
О чём тут речь?
То дальнейший диалог бессмысленен
Просто знаю о чём говорю
О чём тут речь?
То дальнейший диалог бессмысленен
Просто знаю о чём говорю
Це точно деменція -ще казала що Садовому буде писати , як жити пенсіонерам , питала чому на стіні не висить прейскурант , тому діалог не має зміста .
Тро Нью-Йорку
• 16 июля 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Дивно, що порядність майстра виміряється вартістю його роботи))
Думаю, що вона хотіла насолити і не знала як .