Омлетик• 16 июля 2023
В якому віці дитина спить 1 раз вдень? Коли вона переходить на 1 сон
Така бойова Я• 16 июля 2023
Мої в 3 роки у вихідні дні вже вдень не спали. Просипались пізніше, бо не треба було в садочок.
Вишневий цвіт• 16 июля 2023
по-разному. Одна дочь в 9 месяцев перешла на один 40-минутный сон (в 2 года дневной сон ушел полностью и слава Богу), другая - в 1,3 спала 40-180 минут под настроение до 2,5 лет.
Лінива, не каюсь• 16 июля 2023
Ответ дляЖерица ночи
Мой с рождения спал один раз по часу в день. Тяжело было.
И в месяц тоже?
Жерица ночи• 16 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
И в месяц тоже?
В месяц он день спал, а ночь нет))) а потом по часу в день.
Пацан к успеху шел• 16 июля 2023
Кожна дитина різна. Моя донька ще після року спала 2 рази. Сину зараз 6, то йому необхідне денний сон, ще спить.
Розбещена цяточка• 16 июля 2023
Син в 9 міс вже спав тільки один раз, і то хвилин 40, і вночі спав погано. З 2,5 років взагалі денний сон відпав. Донька перейшла на 1 денний сон в 1.3, і спала вдень до школи (6.10)
dahashutka19• 16 июля 2023
Син в 9 місяців, донька в 1 рік. У знайомих малий на 1 сон перейшов в 7 місяців . Всі діти різні .