Ацетилсалициловая кислота• 16 июля 2023
Я помішалась на людині. Боже, люди рятуйте мене.
Мене вже всі легені болять бо я курю кожні 10-20 хвилин. Ви бачили багато приниження але такої приниженої як я напевно ні. Людині відверто начхати на мене! Він поїхав, мене кинув і не дзвонить і не пише і пофіг йому. Я страждаю мене все тіло болить. Навіть коли я пишу що з іншим пересплю йому пофіг. Уявіть як я себе принизила. Спільна дитина йому до сраки. Він і бив мене і зраджував в сексу майже не було а я ще й через це влаштовувала скандали. Люди, мені 26 років я помираю…
Мене болять всі легені(( яка я кончена
Я вже кляну і його і себе як я могла так опуститись . Я пишу по 1500 повідомлень він їх навіть не читає йому до одного місця!
Що мені робити з собою, я в шоці(
Може якась молитва чи що я вже слухала 100 психологів від Холоденко до Лабковського і Палія і кого хочете ((( я просто ніколи б не могла подумати що я буду в такому пеклі
Мене болять всі легені(( яка я кончена
Що мені робити з собою, я в шоці(
Сирожено_пирожено• 17 июля 2023
Була у схожій ситуації. Тільки мене не бив і не ображав. А просто йому було пофіг, а мене як заціпило просто. Писала йому, дзвонила по 100 разів, перевіряла, коли був у мережі. По-перше я приховала в соцмережах свій час онлайн, щоб не бачити, коли він заходив. По-друге, заблокувала його всюди. По-третє, зайнялась собою. Схудла на 18 кілограм, зайнялась спортом, своєю шкірою, волоссям. І він почав писати мені з інших номерів. На роботі почав підходити, кликав на каву, слав до мене додому квіти. Минуло вже 2 роки, а він досі старається привернути мою увагу. Вчора хотів мене взяти за руку на роботі. А я дивлюсь на нього і мені пофіг. Не відчуваю нічого абсолютно. І це кайф, відчувати себе вільною від тих хворих почуттів.
Mrs.Sexuality• 17 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Сатью я також слухала..
Плюньте на него и разотрите. Он тоже нашел свою волну хайпа и зарабатывает на экзальтированных женщинах
Вам лучше постараться найти квалифицированного психолога, только серьезного, а не инста-девочек после курсиков. Может быть системные расстановки подойдут.
Я тоже была в подобных отношениях и тоже тяжело выходила из них, только у меня не было времени и средств на психолога, вытаскивала себя сама подобно барону Мюнхгаузену - за волосы из болота. Вытащила
Mrs.Sexuality• 17 июля 2023
Ответ дляКнопус
А я би рекомендувала вам іти до церкви, а бажано в монастир і проситися там залишитися допоки вас не попустить.
А ребенка куда? Монастырь усугубит депрессию автора, там знатно умеют управлять чувством вины и внушать человеку, что он со всех сторон грешный
Пожарник• 17 июля 2023
У меня было не так, но похоже. Очень переживала, страдала. Он меня унижал. Не бил, не изменял, но скандалил из-за мелочи и словесно обижал. Мне через пару лет надоело и я перестала ему писать, звонить, надоедать. А через 2 недели познакомилась с другим мужчиной.
Автор, не можете справиться сами - к психологу.
Замороженная селедка• 17 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я вже не знаю.. які саме молитви?
Його родина там любила по ворожках бігати…
90 псалом, как посоветовали выше, ’Да воскреснет Бог’. Можете даже не сами читать, а слушать на ютубе. Мне нравится например вот это: оно правда на русском языке) пусть вас не пугает название это просто псалмы. Если будет корежить и выкручивать, будет не по себе, значит что-то есть на вас((
На украинском нашла вот
и вот
Удачи!
На украинском нашла вот
и вот
Удачи!
Замороженная селедка• 17 июля 2023
первая не загружается. наберите на ютубе СНИМАЕМ ПОРЧУ С ПОДСЕЛЕНИЕМ БЕСА. ПСАЛМЫ это название
Бюст Березуцкого• 17 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ви розумієте що моє життя без нього це наче чорна діра? При цьому з ним воно пекельне. Це жахливий стан, я відчуваю себе наче наркоман(
Це і є абьюзивні, залежні стосунки. Вам треба до психіатра за таблеточками і до психотерапевта на терапію.
Бюст Березуцкого• 17 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Сатью я також слухала..
Нафіга? Він хворий
Ацетилсалициловая кислота
• 17 июля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Нафіга? Він хворий
Мені його тут рекомендували і він досить такий розпіарений також… що я тільки вже не слухала…
Бюст Березуцкого• 17 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Просто він відноситься до жінок, як до речей, маскуючи це тим, що жінка - це богиня. Дуже дієва маніпуляція. Ви бачили, як він жінку сумкою по обличчю бив? Ця людина заробляє бабки на відвертій брехні. А до лікарів не бійтесь йти, ви правда думаєте ви - найгірше, що вони бачили в своїй практиці?
Ацетилсалициловая кислота
• 17 июля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Щось чула про цей скандал, але деталей не знаю…
Думаю що ні, хоч і впевнена мій випадок також не зовсім адекватний…
Напланетянка• 17 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
І переглядаю чи був в мережі по 1000 разів в день і чи прочитав повідомлення а він ігнорує повний (
Игнор и есть один из действенных способов манипуляции. Не исключено , если вы так пропадете и перестанете писать, он нарисуется. В любом случае, бросайте ему написывать, начинайте выздоравливать. Займитесь собой и вы встретите свою любовь, тут вам явно ничего не светит((
Мамина квіточка• 17 июля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Толлефобные спаммеры, угомонитесь, ну, в каждой теме, вы достали уже своей паранойей.. сами в троллей превратились🤦♀️
А вы перечитайте параноидальный стартпост. Чистый троллинг, или бред сивой кобылы. А может и не сивой
Ацетилсалициловая кислота
• 17 июля 2023
Ответ дляНапланетянка
Я це вже зрозуміла. Це не моя людина…
Кнопус• 17 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Можно и с собою, если нет возможности оставить родственникам. Не нужно лепить из монахов монстров. Конечно лучше бежать к психиатру и пить таблеточки от которых вы будете прям « независимы» и без чувства вины.)
Mrs.Sexuality• 17 июля 2023
Ответ дляКнопус
Монастырю интересны лишь рабочие руки, а не душевные страдания автора. Заклюют хуже чем здесь
Ацетилсалициловая кислота
• 17 июля 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
На украинском нашла вот
и вот
Удачи!
На украинском нашла вот
и вот
Удачи!
Дякую дуже Вам. Прослухала одну молитву українською, аж сльози вийшли. Дякую вам
Замороженная селедка• 18 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я дуже рада! Нема за що) Хай Бог помагає)