Ацетилсалициловая кислота• 16 июля 2023
Я помішалась на людині. Боже, люди рятуйте мене.
Мене вже всі легені болять бо я курю кожні 10-20 хвилин. Ви бачили багато приниження але такої приниженої як я напевно ні. Людині відверто начхати на мене! Він поїхав, мене кинув і не дзвонить і не пише і пофіг йому. Я страждаю мене все тіло болить. Навіть коли я пишу що з іншим пересплю йому пофіг. Уявіть як я себе принизила. Спільна дитина йому до сраки. Він і бив мене і зраджував в сексу майже не було а я ще й через це влаштовувала скандали. Люди, мені 26 років я помираю…
Мене болять всі легені(( яка я кончена
Я вже кляну і його і себе як я могла так опуститись . Я пишу по 1500 повідомлень він їх навіть не читає йому до одного місця!
Що мені робити з собою, я в шоці(
Може якась молитва чи що я вже слухала 100 психологів від Холоденко до Лабковського і Палія і кого хочете ((( я просто ніколи б не могла подумати що я буду в такому пеклі
Мене болять всі легені(( яка я кончена
Що мені робити з собою, я в шоці(
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Он вам устраивал качели в отношениях? Похоже на типичный случай адреналиновой зависимости, особенно, если чувак с НРЛ.
Звичайно. Один день обійняв , на другий день при сварці і по обличчю могло бути і на ..й йшла і щоб я здохла і вся моя родина(
Тракторні війська• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мені здається я дуже захворіла ментально
вам не здається.
Але це лікується тільки довготривалою психотерапією.
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Дівчата! Віруючі! Я благаю вас помоліться за мене! Я не можу так жити. Мннн з тих нервів шлунок пече вже стільки часу легені болять бо курю і не їм, біда зі мною((
Бідося• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я вже і сама думаю кукуха поїхала повністю
Его номер в чёрный список, перед этим удалить всю переписку, если возможно. Научитесь уважать себя! Всегда ставить себя на первое место! Иначе, все и дальше вытирать ноги о вас будут. Завтра найдите врача, чтоб выписал успокоительные. Его отпустить навсегда из мыслей и жизни, как только отпустите, сразу же найдётся вам хороший мужчина, Возьмите себя в руки. Вам ребёнка на ноги ставить ещё.
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляБідося
Ви розумієте що моє життя без нього це наче чорна діра? При цьому з ним воно пекельне. Це жахливий стан, я відчуваю себе наче наркоман(
Вчителька з мікрорайону• 16 июля 2023
Це не ваша тема про дитину, в якої вже тиждень болить животик? Чомусь думаю, що ваша.... Тим паче що ви тут писали, що дитина хворіє...
Отямтеся, ви дитині зараз потрібніші більше, ніж будь-коли, дитина беззахисна і ви за неї відповідаєте!
Пухнаста лапка• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я постійно себе запитую : як так вийшло, що на початку він за тобою бігав тобі було байдуже і як могло все дійти до такого?.. що ти стала просто хвора людина(( як? Я стала хвора на голову людина і це факт. Я помішалась. Я вже і іншого шукала і всі нерідні і всі не ті а тільки він той і його треба( це не нормально. А він об мене ноги давай витирати зраджувати бити( боже що я собі наробила
Іншого шукати зарано. Тільки гірше зробите. Ваш стан дійсно дуже схожий на залежність від нарциса. В мене була така фігня.
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ні. Моя простуда має. Не животик.
Агент Пинкертона• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну от. Візьміть себе в руки и почніть дивитися роліки на ютубі про НРЛ, буде легше з часом. Одразу скажу - стан був такий же, шкодую, що не слухала порад и думала, що мене ніхто не розуміє. Тільки час і здоровʼя втратила (теж курила, ще й пила)
Вчителька з мікрорайону• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ні. Моя простуда має. Не животик.
То ви хоч ту застуду лікуєте їй якось?
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляПухнаста лапка
Скільки часу ви виходити з цього? Я просто в шоці(
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
То ви хоч ту застуду лікуєте їй якось?
Звичайно.
Вчителька з мікрорайону• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Звичайно.
Тоді зосередьтеся на дитині. А коли вона одужає -- ідіть до психіатра, не відкладайте! Вам потрібна допомога.
Пухнаста лапка• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Місяці 4. Перші два були критичні, а потім почало відпускати поступово. Я зайнялась роботою, навчанням та здоров´ям. Це дуже відволікає. А у вас ще й дитина є. Можете на неї увагу перемкнути.
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляПухнаста лапка
Я все що треба роблю. Готую годую даю ліки. Але думки мої мене не покидають.
Бідося• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я так понимаю, что вы не хотите от этого избавиться? Тогда, увы… страдайте дальше…
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляБідося
Звичайно що хочу. Але я нічого не можу з собою зробити і водночас не знаю як собі допомогти, тому що я морально не витримую і вже все…
Вчителька з мікрорайону• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вам потрібна допомога спеціаліста, я вам вже про це писала...
Бідося• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Я вам написала, что надо сделать.
Пухнаста лапка• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вони вас ще якийсь час і не будуть покидати. Але поступово їх ставатиме менше. Просто продовжуйте займатися своїм життям, дитиною, роботоб, здоров´ям. Буде ще ковбасити якийсь час, а потім відпустить.
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ длявалери 62
Вам психолог не поможет,у вас совсем другая проблема
Яка в мене проблема тоді?
После шести ни-ни• 16 июля 2023
Обнимаю Вас. Я была в подобном состоянии, все пройдёт и это пройдет. Любые чувства проходят, даже очень сильные. Мне помогал еглонил, спорт, отвлекалась на сайтах знакомств с иностранцами ( насильно, сначала просто насильно заставляла себя общаться). Пошла потом губы сделала, на курсы языка, отвлекалась всем чем могла. Думала тогда что умру от боли, рыдала часами, сутками, неделями. Прошло 9 лет, все прошло, сейчас я счастлива и в другой стране. Держитесь, старайтесь себя тянуть вверх, это пройдет ❤️
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дякую за підтримку. Також була на сайтах знайомств і все не те і не ті…
После шести ни-ни• 16 июля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Послушайте так же Анну Богинскую
Ацетилсалициловая кислота
• 16 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Послушайте так же Анну Богинскую
Теж слухала. ( а результат отакий який є
Как нефиг делать• 16 июля 2023
А чого ви хочете стосовно цього чоловіка? Напишіть тут відверто, не зважаючи, осудять вас чи похвалять.
После шести ни-ни• 16 июля 2023
Ответ дляПухнаста лапка
Да, это оно
Злюка-закусюка• 16 июля 2023
Для початку усвідомте сме головне. Почуйте мене! У вас нікого ріднішого немає, окрім вашої дитини. Чоловіки це не те, за чим варто зводити на нуль своє здоров´я. Ви молода людина, ви на 100% мудра, маєте силу волі і тому, одним рухом додаєте в блок того чоловіка. Не дивитися в переписку 21 день. Спочатку буде нестерпно важко , а потім, з кожним днем буде все легше і легше.
Можна пропити заспокійливе , наприклад біфрен.
Поважайте себе, будьте щасливі разом з дитиною, ви цього заслуговуєте, бо жоден чоловік не вартує того , щоб через нього втрачати своє здоров´я. Для вашої дитини потрібна здорова, красива і усміхнена мама.