Млинці зі смайликом• 17 июля 2023
Кіт чи кішечка? Допоможіть
Добрий день дівчата, знайшла кошенятко,хочу пристроїти, але на свій сором не розбираюсь кіт чи кішечка. В гуглі подивилась, ніби котик,але не хочу помилитись. Дякую
Млинці зі смайликом
• 17 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Милота просто!
Желаю ей попасть в добрые, любящие руки.
Дякую, дуже миле малятко. Наче маленький мейн кун такі вушка великі і лапки
Млинці зі смайликом
• 17 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Морда нагла, мужик ❤️
Точно,я теж так кажу )))
Млинці зі смайликом
• 17 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Все здесь уже было, кроме кошачьих жоп. Ужас, подурели совсем.
Що вас так збентежило. Назва теми зрозуміла ,абсолютно логічно,що буде у фотках. Вас ніхто не силує відкривати фото, вибачте,що потривожили вашу ніжну душу. Гарного дня
Мавка• 17 июля 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Не звертайте уваги на неадекватних
Млинці зі смайликом
• 17 июля 2023
Ответ дляБелоснежко
а як по морді видно?
Наглюча мордашка
Пасти Ла• 17 июля 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Извинения приму так уж и быть. Больше не выставляйте эти глисты, сами справляйтесь с определением пола.
Я погнала• 17 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Нууу, конечно, мыслей, что подурели не было, но реально улыбнула тема с кошачими яйками
такого ещё не было)
Автор, хорошее дело делает. Желаю хвостику найти свой дом!
такого ещё не было) Автор, хорошее дело делает. Желаю хвостику найти свой дом!
Пасти Ла• 17 июля 2023
Ответ дляЯ погнала
такого ещё не было)
Удалено администрацией...
Белоснежко• 17 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
а ви коли в тему заходили, думали що там що за фото ?з окрасом шерсті?
Пасти Ла• 17 июля 2023
Ответ дляБелоснежко
Что там схематично а не в развалку.
Мавка• 17 июля 2023
Ответ дляПасти Ла
Яка ж Ви зла людина... От треба обов´язково погадити в такій темі.
Будьте добрішими і будете щасливішими.
Млинці зі смайликом
• 17 июля 2023
Ответ дляТа легко!
Мейн кун, не мей кун, но ребёнок точно счастлив.
Сподіваюся знайду йому хорошу родину, якщо ні,що ж буде жити з нами )))