Просериарила молодость• 17 июля 2023
Чи пускають з самокатом у метро в Києві?
Добрий день. Ось і все питання. Чи пропускають з невеликим самокатом в метро. Здається щось чула, що наче не можна
Просериарила молодость
• 17 июля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Я с мотоциклом ездила. И ниче
Ого! Офігеть! Ви 🔥
СкрипяСердцем• 17 июля 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Ого! Офігеть! Ви 🔥
Правда там все начали ругаться. Я тоже люблю ругаться. Покричали, и все.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 17 июля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
надеюсь не на Арсенальной 😁
Воздух в банке• 17 июля 2023
Автор, так, пускають. Просто або складіть або не йдіть перед носом у тітки, виберіть дальній турнікет.
Воздух в банке• 17 июля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Як мотоцикл проліз в турнікет?
Воздух в банке• 17 июля 2023
Правда я 10 років їздила з хом´яком у відрі, і один раз тітка причепилася, що має бути клітка. Викликала поліцію метрошну, алп я втекла. Поліцейські, мабуть, до сих пір сміються
Психологічка• 17 июля 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
надеюсь не на Арсенальной 😁
А что не так с Арсенальной?
Просериарила молодость
• 17 июля 2023
Самокат не складається, він маленький, спортивний. Їдемо на ВДНХ в Урбан парк. Не на Арсенальну )
Просериарила молодость
• 17 июля 2023
Ответ дляВоздух в банке
😂😂😂
Просериарила молодость
• 17 июля 2023
Ответ для1973
Вообще не понимаю, в чем проблема? В Харькове и Украине а моно колесе и на самокатах. Ездят спокойно. Никто не ругается, не возмущается
Проблема в мені, шось чула, але не впевнена 😂
СкрипяСердцем• 17 июля 2023
Ответ дляВоздух в банке
Як мотоцикл проліз в турнікет?
Впереди так и пролез
Просериарила молодость
• 17 июля 2023
Ответ дляSeva0304
пропускают, мы с малым тоже туда ездили
на обратном пути тетя померяла самокат сантиметром и пропустила
Супер! Дякую
Просериарила молодость
• 28 июля 2023
Доречі, пропускають в метро з невеликим самокатом, але за окрему плату