Дай подивлюся• 18 июля 2023

Собака в квартирі. Питання до господарів.

Розглядаємо не великі породи. Бачу, майже на всіх оголошеннях вказано, що цуцики ходять в туалет на пеленку. Це справді так? Вони вчаться від мами чи це така замануха покупців? Чи багато часу, вам знадобилося, щоб ваша собака привчився до вигулу?
Латвийские_Номера• 18 июля 2023
Зачем вам это вонидло с дорогущими пеленками. Выгуливайте.
Прикуси Язика• 18 июля 2023
Справді
ДаЗдраПерма• 18 июля 2023
Моя мальтипу ходит на пеленку , не учили приехала от заводчика приученная в 3 мес. Никаких проблем, и вставать с самого утра не надо бежать и в дождь , и в вьюгу .
Предыдущая мальтезка и йорк так же ходили на пеленку, их я учила
Зам. зав. Анонима• 18 июля 2023
Так, ходять на пелюшку. Але вам все одно треба буде привчати до вигулу собаку, бо вулиця- це не тільки покакати та попісяти, а ще і фізична активність і нові враження для цуцика, щоб вдома меблі ціліші були. Особливо якщо порода активна.
По часу все індивідуально, як піде справа
Шкідлива молекула• 18 июля 2023
В мене одна єдина собака, бо вони живуть років 17-20, порівнювати не можу.
Але розумна собака повністю підлаштовується під родину. Бо я для неї весь всесвіт. А прогулянки на свіжому повітрі два рази на день, то корисно всім)
Vailly• 18 июля 2023
У меня тойка, приехала уже приучения к пеленке. Если покупать нормальные пеленки, бывают даже с активированным углём, а не из атб самые дешевые, то ничего не пахнет. Очень удобно, в дождь гулять она не пойдёт, в холод ну одетая и то пару минут, поэтому это шикарно))
Ковбой Хагис• 18 июля 2023
У нас ши-тцу. Пеленка была только пока был карантин из-за прививки и не мог терпеть до времени выгула. Щенки пока маленькие, могут каждые 15-20 минут писать, и раз 3-5 на день какать. К 7-8 месяцам избавились от пеленок полностью.
Джага-джага• 18 июля 2023
В мене чіхуа, вигулюю, вона так чекає на ці прогулянки. Мені вона дісталась доросла, в колишніх хазяїв ходила на пелюшку.
Перша на селі• 18 июля 2023
З тими пеленками незручно, воно воняє. В мене собака ходила на пеленку, то і на простинь могла, і на коврик надзюрити. Перевчили на вулицю, і зараз бувають аваріі. Собака йорк 2 кг, а запах ніби бегемот.