Дай подивлюся• 18 июля 2023
Собака в квартирі. Питання до господарів.
Розглядаємо не великі породи. Бачу, майже на всіх оголошеннях вказано, що цуцики ходять в туалет на пеленку. Це справді так? Вони вчаться від мами чи це така замануха покупців? Чи багато часу, вам знадобилося, щоб ваша собака привчився до вигулу?
ДаЗдраПерма• 18 июля 2023
Моя мальтипу ходит на пеленку , не учили приехала от заводчика приученная в 3 мес. Никаких проблем, и вставать с самого утра не надо бежать и в дождь , и в вьюгу .
Предыдущая мальтезка и йорк так же ходили на пеленку, их я учила
Зам. зав. Анонима• 18 июля 2023
Так, ходять на пелюшку. Але вам все одно треба буде привчати до вигулу собаку, бо вулиця- це не тільки покакати та попісяти, а ще і фізична активність і нові враження для цуцика, щоб вдома меблі ціліші були. Особливо якщо порода активна.
По часу все індивідуально, як піде справа
Шкідлива молекула• 18 июля 2023
В мене одна єдина собака, бо вони живуть років 17-20, порівнювати не можу.
Але розумна собака повністю підлаштовується під родину. Бо я для неї весь всесвіт. А прогулянки на свіжому повітрі два рази на день, то корисно всім)
Ковбой Хагис• 18 июля 2023
У нас ши-тцу. Пеленка была только пока был карантин из-за прививки и не мог терпеть до времени выгула. Щенки пока маленькие, могут каждые 15-20 минут писать, и раз 3-5 на день какать. К 7-8 месяцам избавились от пеленок полностью.
Джага-джага• 18 июля 2023
В мене чіхуа, вигулюю, вона так чекає на ці прогулянки. Мені вона дісталась доросла, в колишніх хазяїв ходила на пелюшку.
Перша на селі• 18 июля 2023
З тими пеленками незручно, воно воняє. В мене собака ходила на пеленку, то і на простинь могла, і на коврик надзюрити. Перевчили на вулицю, і зараз бувають аваріі. Собака йорк 2 кг, а запах ніби бегемот.