заварний look• 18 июля 2023
Стільки партнерів може мати порядна жінка)
Ну скажімо так, жінка, 35-45 років . Яка кількість партнерів умовно є нормально і стільки вже перебір?
Да да, я знаю що у кожного своє. Що один єдиний на все життя.
Але ж у вас є ваші думки, або можливо знайомі чоловіки озвучували: стільки допустимо сексуальних партнерів для жінки?
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Столько, сколько ей хочется, как и мужчине. Общих норм нет
Для вас стільки норм?
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Одновременно?)
Ахаха
Ні. Все таки по черзі якось
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
к чему эти рамки и условности?
Просто цікаво
ЖующаЯКонфету• 18 июля 2023
Пальців одної руки повинно вистачити для підрахунку. Але я старомодна в цьому питанні.
Грамотний хвіст• 18 июля 2023
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
к чему эти рамки и условности?
Одночасно один. Зустрічатися з одним, бажано з не одруженим.
Стопясят раз обсуждала• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
Просто цікаво
ну сейчас вам напишут от одного до двухсот - и какой вывод?
Цвірінь• 18 июля 2023
Вообще не важно, у меня 6 или 7 было, не всех помню даже уже
Вышла замуж в 26
И считаю что надо было больше успеть😅
Вышла замуж в 26
И считаю что надо было больше успеть😅
ПАЦАНКА О• 18 июля 2023
Головне, аби ви використовували контрацепцію, а то — забийте. Як вам комфортно.
НеКонец-Света• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
Для вас стільки норм?
У меня пока 7, считаю, что это немного для 41 года и далі буде )
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляNelly-4875
Автор, что вас двигает интересоваться такими вопросами?
Просто цікаво
Заліковий троль• 18 июля 2023
Ответ дляNelly-4875
Черга зібралась під дверима, думає чи подужає
і не розтопче свою порядність
Мост_Устал• 18 июля 2023
До 10 норм. Все-таки життя довге і не всім щастить одразу зустріти того єдиного. В мене 8. Із них реально класними коханцями були 2. Тобто, якби в мене було б 2-3 партнери за життя, то вірогідно я б і не знала, що таке круто. Тобто оте ’посереднє’ і було б моє круто. Але НІт)) тепер я розумію різницю
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Дякую за першу адекватну відповідь по темі.
Можна вас обійняти 🤗
Заліковий троль• 18 июля 2023
Ответ дляМост_Устал
А чому до 10 норм, бо у вас 8?
А якби у вас було б 18 то норма була б до 20?
В мене їх було більше 50 і це для мене норма
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляРегионщица
Важно не сколько, а по какому поводу и кто
Якщо по любві 10 партнерів - то норм. Якщо напилася і просто ради приколу вийшло з 1 то не ок/.
Вірно?
Мост_Устал• 18 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А чому до 10 норм, бо у вас 8?
Ну мені це вже пахне відсутністю перебірливості. Вибачте, але таке особисте ставлення.
Регионщица• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
Вірно?
Почему же. Все нормально, если объяснение устроит. Можно и с 10 сразу. Главное, чтобы могла пояснить так, чтоб убедила, что это надо было
Регионщица• 18 июля 2023
Ответ длязаварний look
Вірно?
Для меня любовь вообще не уважительная причина
Nelly-4875• 18 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
і не розтопче свою порядність
Та не хай собі не відмовляє, аби щасливою почувалася 😀
Крихітка на всі• 18 июля 2023
30-40 норм
Я не пам’ятаю, скільки у мене було, мені 35
Думаю, 25-30, не всіх пам’ятаю 🙂
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляМост_Устал
Знаєте, у мене два було тих, до кого почуття були, по 3-4 побачення до сексу. А там😭. Ну насилу щось намучили. І в кількість партнерів пішли, і зупинитися на них ніяк.
Перший чоловік був першим в усіх сенсах. Але я з ним вже почала думати що фрігідна і оргазм то не моє(
заварний look
• 18 июля 2023
Ответ дляМост_Устал
А стільки тоді норм в рамках ’ перебірливості’?