Саджу все зарання• 20 июля 2023
Окуляри 16000, це нормальна ціна?
Виписали сестрі окуляри,в нашому містечку ціна приблизно 16000, можливо є сайти де можна з приміркою на Новій Пошті, порадьте будь ласка
Йосип_молодий• 20 июля 2023
Яка примірка? Це робиться на замовлення. Нехай вибере найдешевшу оправу, мабуть щось дизайнерське вибирали тому така ціна
Секретница• 20 июля 2023
Капец цены. Мы в Германии. Сейчас еду в оптику, сыну выписали рецепт, цена вопроса 200 евро. Качество сами понимаете какое
Їжак в панчохах• 20 июля 2023
Не знаю, чи норм ціна на такі, але тиждень тому сестра купила компʼютерні (без діоптрій) за 5000
Марічка• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
Та таке саме як і в нас качество
Секретница• 20 июля 2023
Ответ дляМарічка
Та таке саме як і в нас качество
С диоптриями, сложная линза, 200 евро, но не 16000.
Снегопадка• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
може автор одним ноліком помилилась?
Марічка• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
Заради 200 євро мучитися там в тих фріців і все життя бути для них біженцем другосортним, таке собі задоволення.
No problems• 20 июля 2023
Есть рядом в городе люкс оптика? Простая оправа и линзы будут намного дешевле. Мама недавно покупала хорошую оправу и очки хамелеоны, 10000
Секретница• 20 июля 2023
Ответ дляСнегопадка
може автор одним ноліком помилилась?
Та может. Не понимаю таких цен
Саджу все зарання
• 20 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Це за 2 лінзи? Може лінзи специфічні
я не дуже розумію, тому і рецепт скинула
Саджу все зарання
• 20 июля 2023
Ответ дляСнегопадка
може автор одним ноліком помилилась?
не помилилась, тому тут і питаю. Сестра точно не вибирала дорогу оправу. Проблема в тому, що вона бачить вже тільки на 20%
Коко Шанель• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
Можно и за 160 000 выбрать. А в Германии нельзя?
ЗдесяЯ• 20 июля 2023
Ответ дляМарічка
Удалено администрацией...
Саджу все зарання
• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
Та может. Не понимаю таких цен
не помилилась я
Секретница• 20 июля 2023
Ответ дляМарічка
Хто мучиться?)
Нам тут подобається.
Головне, що дітям комфортно.
Нам тут подобається.
Головне, що дітям комфортно.
Снегопадка• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
+2,0 це не великі діоптрії. Є оправи і по 400 грн. Йдіть в іншу оптику, до 1600 вкладетесь
Саджу все зарання
• 20 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Це за 2 лінзи? Може лінзи специфічні
А ви розумієте по рецепту? Специфічні? Я просто не в темі нажаль
Секретница• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Мій син бачить 10% і так все життя. З зором проблеми. Автор, це дорого.
Триндю-бриндю• 20 июля 2023
Это потому что линзы ПРОГРЕССИВНЫЕ, почитайте что это такое. Норм цена
Саджу все зарання
• 20 июля 2023
Ответ дляАрина85
з рецепту цього не скажеш
В мене такі саме показники, окуляри до 5 тисяч
Зрозуміло, значить їй просто втюкати дорогі захотіли в оптиці напевно, піду сьогодні попитаю сама
Бутербродница• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
І що? Пои чому тут це? За 1000грн можна нормальні купити.
Саджу все зарання
• 20 июля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
От, дякую за пояснення
Секретница• 20 июля 2023
Ответ дляКоко Шанель
Цены плюс минус одинаковые в оптике.
Незламна• 20 июля 2023
Ну и цены. Мне очки с линзами обошлись в 1000 грн и то я думала что дорого