Саджу все зарання• 20 июля 2023

Окуляри 16000, це нормальна ціна?

Виписали сестрі окуляри,в нашому містечку ціна приблизно 16000, можливо є сайти де можна з приміркою на Новій Пошті, порадьте будь ласка
Пишу, не читаю• 20 июля 2023
Ответ дляПесиКот
Не гоніть, за 1000грн можна зробити
Там прогрессивные линзы
Коко Шанель• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
Цены плюс минус одинаковые в оптике.
Плохо, когда нет выбора
Триндю-бриндю• 20 июля 2023
Ответ дляАрина85
прогресивні лінзи супер еліт коштують до 4500 тисяч за штуку, самі прості від 1800.
Навіть якщо 4500 це виходить 9000 +1000 оправа ,ніяк 16000 не виходить
Zeiss Progressive SmartLife Individual 13650 грн

У нас в переходе можно прогрессивные очки за 200 грн. купить
автор Саджу все зарання • 20 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Местные селяне не в курсе, что это)))
Ну посмійтесь, не всі ж носять окуляри, прогресивна ви наша
Вишневий цвіт• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Знайшла про скло:
Прогрессивными называются очки, которые позволяют рассмотреть предметы одинаково четко на различных расстояниях. Достигается это следующим образом: верхняя часть линз рассчитана для дали (ТВ, вождение), а нижняя для чтения вблизи.
Автор, пару місяців тому купляла окуляри, найдорожчі лінзи що мені запропонували в люксоптиці 3500 за штуку, у вас щось дуже дорого
Просто красавица• 20 июля 2023
Нормально, фирменной для оправы, и для хороших линз
Глас_Народа• 20 июля 2023
Ответ дляАрина85
Дуже смішний термін ’супер еліт’. Це в вашому селі так називають? Вартість прогресивної лінзи перш за все залежить від ширини коридору прогресії. А потім ще від ІНШИХ факторів.
Пишу, не читаю• 20 июля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Обычные диоптрии. То ваша сестра себе что-то сама навыбирала дорогого.
Пусть возьмёт обычные корейские линзы и оправу попроще, можно в пару тысяч вписаться.
Про новую почту забудьте)
Обычные? Слово прогрессивные вы увидели?
Дівчина Бобула• 20 июля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Я у неділю замовляла, найдорожчі у них були Нікон, 6700 грн за штуку
Глас_Народа• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Знайшла про скло:
А посередине коридор прогрессии, с плавным переходом. Через который вы видите среднюю зону. Коридор прогрессии бывает разной ширины. Прогрессивная линза бывает мягкого и среднего дизайна. От этого зависит комфорт ношения и цена.
Молчавочка• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
Капец цены. Мы в Германии. Сейчас еду в оптику, сыну выписали рецепт, цена вопроса 200 евро. Качество сами понимаете какое
Немецкое качество сильно преувеличено, часто это тот же Китай, что и у нас, но в немецкой обертке. Даже их машины уже давно не идеальны.
Чучело-Мяучело• 20 июля 2023
Ответ дляМарічка
Та таке саме як і в нас качество
Скорей всего хуже. За такую цену там пластик, а не стекло. Но это на любителя - кто то предпочитает пластик , кто то - стекло.
Но в любом случае это самые дешёвые линзы.
Хома з пастою• 20 июля 2023
Дорого.
Хіба що оправа Гуччі і лінзи японські.
Оберіть звичайну оправу і лінзи на Ваш гаманець, завжли пропонують кілька на вибір.
Замовляли в Люкс оптиці близько 6 тис і це був середній варіант, не найдешевший.
Обращеница• 20 июля 2023
Диоптрии не такие уж и большие.
Две недели назад выбирали дочкам.
Линзы не прогрессивные.
Работа по 160 грн.
Линзы старшей 1070/шт - хорошие, у нее астигматизм большой, чтобы тяжелые не были взяли дорогие. Оправа была, в нее вставили. Но взрослые симпатичные оправы в оптиках от 1 тыс, а вообще почти две. Это те, которые мне понравились, подорожали они сильно.
Младшей линзы по 600 грн/шт. Тоже хорошие, тоже с цилиндрами, но меньший параметр. Оправу (Слава Богу) подобрали за 290 грн, ей подошла, потому что даже подростковые предлагали в основном от тыс+.
автор Саджу все зарання • 20 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Підкажіть будь ласка чи можна на сайті Люксоптики подивитись приблизно ціну?
https://luxoptica.ua/ua/optical-lenses/essilor-int...
Секретница• 20 июля 2023
Ответ дляМолчавочка
Спорить не буду. Качество разное есть и нужно со временем научиться разбираться.
Например, нашли обувь отличного качества по приемлемой цене.
А есть конечно же и фуфло.
Но выбор огромный на любой кошелёк
Дякую_аж_підскакую• 20 июля 2023
Автор, хочете скину номер телефону з оптики з Миколаєва. Просто щоб хоть прорахували. Можливо дешевше буде, відправити їм свою справу і потім отримати готові окулчри.
Краденые абрикосы• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
не помилилась, тому тут і питаю. Сестра точно не вибирала дорогу оправу. Проблема в тому, що вона бачить вже тільки на 20%
а почем сами линзы?
автор Саджу все зарання • 20 июля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Дякую, але я думаю сестра з приміркою захоче
Арина85• 20 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Це не термін!
Звичайно вартість від багатьох факторів залежить, але при всіх параметрах як у автора у мене окуляри за 5000
ЗдесяЯ• 20 июля 2023
Ось подруга собі купувала. Це ціна лише за оправу. Правда оправа Джимі чу .
Може ваша теж обрала собі не просту дешеву оправу
Глас_Народа• 20 июля 2023
Ответ дляvitusia_dk
Виберіть звичайні лінзи, не прогресивні. Ціна буде в рази менша. Прогресивні лінзи одночасно можна використовувати щоб дивитись в даль або поблизу. Там дуже складна лінза. В кого дуже поганий зір зазвичай мають 2 пари окуляр. Окремо для далі. І окремо для близі. І все рівно це дешевше ніж одні прогресивні Окуляри.
За кермом дуже ’комфортно’ окуляри переодягати, щоб побачити дорогу і приборну панель або навігатор😂 Та і в магазині так само. Рекомендую автору ще й сумку нову купити побільше, щоб всі окуляри з чохлами поміщались. Сумка + двое окулярів, а то і троє (бо автору ж і середню зону треба бачити), чохли для всіх окуляріа- це дешевше, ніж одні якість там прогресивні розфуфирені окуляри.
Ламборджини• 20 июля 2023
Ответ дляМарічка
Заради 200 євро мучитися там в тих фріців і все життя бути для них біженцем другосортним, таке собі задоволення.
Лучше, конечно быть вторым сортом у себя в стране под сериальчики про бандитов.
Глас_Народа• 20 июля 2023
Ответ дляВилами по Воде
Мне за + 3 такую цену считали .
Купила дешевле . Ищите еще
Прогрессивные?
Гигиенишвили• 20 июля 2023
Ответ дляСекретница
в менеи подружки чоловік зробив 1500 ойро.. ви не цікавилсь може є страхування,бо міняємо частою.
Арина85• 20 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
При цьому лікар мав пояснити що замість прогресії, модна взяти 2 окулярів для далини та щоб вблізі дивитися . Це може бути значно дешевше, а не втюхівать на 16000 тисяч
Глас_Народа• 20 июля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю

Прогрессивные за 209 грн? Это ж как надо не беречь свои глаза
Olga_Ololoeva• 20 июля 2023
У мужа очки 2-3 тысячи максимум
Глас_Народа• 20 июля 2023
Ответ дляСаджу все зарання
Купіть в переході за 200 грн. Там вище радять і підкажуть де😂
Гигиенишвили• 20 июля 2023
Ответ дляМарічка
Та таке саме як і в нас качество
це точно.. перевірено особисто.. В них лише оправи трохи кращі з дешевих..