Саджу все зарання• 20 июля 2023
Окуляри 16000, це нормальна ціна?
Виписали сестрі окуляри,в нашому містечку ціна приблизно 16000, можливо є сайти де можна з приміркою на Новій Пошті, порадьте будь ласка
Фіфачка• 20 июля 2023
Ответ дляСірничок
Я сделала на прошлой неделе затемнение, линзы Кодак, оправа, обошлись 3260, сестра не верила, пока я ей квитанцию не показала, поедут на выходных себе в ту Оптику делать очки, разница выходит существенная. Из Киева в Чернигов поедут.
Напишіть, будь-ласка, адресу оптики в Чернігові, де робили окуляри
Сірничок• 20 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Независимости 15
Сірничок• 20 июля 2023
Ответ дляМаю рацію
Сделала месяц назад коррекцию за 30 000, Чернигов. Жалею, что раньше не сделала. Смысл отдавать такие деньги за очки.
У Щевчика?
Анонім-ка• 21 июля 2023
Ответ дляСтриптизерка
Автор, з плюсовими лінзи ви можете купити і готові окуляри. За 100-300 грн на розкладці.
А якісні лінзи видимих брендів коштують дорого.
В мене, наприклад, пресбиопия. Це коли і плюс і мінус разом.
Останні окуляри мені обійшлися в 32000 грн. 12000 грн коштувала оправа. 20 тис. грн прогресивні лінзи (-6/+2).
Но я це можу собі дозволити. Якщо не могла б - ходила би з біфокальними лінзами в оправі за 300 грн.
ви впевнені, що одне око + інше - називається пресбіопсія? може по-іншому якось?
Анонім-ка• 21 июля 2023
Ответ дляМаруська Му
У меня брат ставил линзы дорогие, которые на солнце цвет меняют на тёмные. И плюс сложный астигматизм. Ему очки до 6 тыс вышли
у доньки складний астигматизм. в одному оці -3,5 і +1,75. з недорогих лінз такий кут не ’випиляєш’. інше око також і +, і -, але менша розбіжність. окуляри вийшли 3 тис.
все одно будь-які дорогі за рік/півроку змінювати.
Ответ дляРогнеда Карповна
В рецепті сказано, що лінзи прогресивні, але зазвичай лікар обговорює це з пацієнтом, тому що вони дорогі. Так, вони зручніші, але ціна занадто висока. Тому я просто маю дві пари окулярів - одні для постійного носіння, другі - для письма, компу, читання.
Хай сестра повторно консультується. Дві пари окулярів з плюсами обійдеться в кілька тисяч, а не 16
Це добре, як для компа та читання одні. А як треба одні для компа, а інші для читання? І при цьому працюєшь з документами за компом
Тарабарщина• 21 июля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Очень. Несколько лет ношу только их.
и реально столько стоят?
Анонім-ка• 21 июля 2023
Ответ дляDElenka_
Не одне +, а інше -, а на обох очах і мінус, і плюс одночасно
Так це також не пресбіопсія.
Я чудово знаю як на одному оці і+ і і -.
Ответ дляАнонім-ка
Так це також не пресбіопсія.
Пресбіопія (англ. Presbyopia, фр. Presbytie) — фізіологічна недостатність акомодації, пов´язана зі старінням ока, що призводить до поступового погіршення здатності чітко фокусуватися на близьких об´єктах. Також відома як вікова далекозорість, вона вражає значну кількість дорослих віком понад 40 років.
Що не так?
Мама Чели• 21 июля 2023
Ответ дляСірничок
В линзах много ньюансов и цена от этого очень разная. У нас не было задачи выбрать самые дорогие. наоборот старались недорого выбрать, но с нашими ньансами недорого не получилось. Ну плюс Может по городам есть разница, не знаю. Мы в Одессе делали
Мама Чели• 21 июля 2023
Вспомнила - у нас асферика, утонченные, там цена от 3000 за одну линзу.
Так что цена очков в общем зависит от очень многих факторов и не всем можно сделать очки за 3-5 тысяч
Сірничок• 21 июля 2023
Ответ дляМама Чели
У меня фотохром, - 3.75 - 5
Сама оправа дешёвая, 300 грн. В Люксоптике 9 насчитали.
Мама Чели• 21 июля 2023
Ответ дляСірничок
У меня фотохром, - 3.75 - 5
Мы не в Люксоптике делали. Оправы мерили и подбирали чтобы на лице сидела и не сползала по носу так, чтобы вместо линзы смотреть в верхний край оправы, а как оказалось такую не так просто найти. Еще ж вес линзы надо учитывать, она тоже будь здоров утяжеляет оправу и сползает все это по носу. И дочке девочке 20 летней я ж не сделаю все же какое то не пойми что подешевле. Вот и получилось, оправа которая села хорошо на лице 2000.
Как бы каждый подбирает по мере своих возможностей
Анонім-ка• 21 июля 2023
Ответ дляDElenka_
Що не так?
Усе.
Ви пишите, що у вас мінус і плюс в одному оці і така ж ситуація з іншим. Це не пресбіопія