Живу в Полтаві. Дуже важко їздити бо немає розмітки на дорогах. Ні суцільні, ні переходу з 2 смуг в одну. Немає пішохідних переходів ніде. Та багато такого всього. Хочу звернутись до юриста, але що я можу зробити? Підкажіть куди я можу звернутися з цим питанням? Хочу зробити фото. Просто не знаю з сого почати в в якому напрямку діти. Може дасте якісь поради. Не смійтесь, буду рада почути якісь поради, щоб хоч що небуть зробити.
KateFrosty• 20 июля 2023
Юрист вам нащо? До відповідного автодору звертайтеся. Наш, на щастя, реагує на звернення.
Ответ дляMurrr4a
Необхідно писати в мерію, держадміністрацію заяви по цій ситуації. Може, є в вас телефон типу 1551, як у Києві, щоб залишити заявки там. І щоб максимум людей це зробили. Добре зібрати підписи людей під колективною заявою
Я би зібрала підписи. Зараз погублю як це правильно зробити.
Ответ дляиркин
В ПДР написано, що за відсутності розмітки треба на око прикинути скільки там смуг :) а перехід - там де знак.
Погоджуюся, що габагато краще, коли усюди є хороша розмітка, узгоджені знаки, ще й щоб світлофори працювали. Але....
Вчора ситуація із-за якої я вже не можу стояти осторонь. Велика широка вилиця біля Спотрлайф, там суцільна скрізь. Щоб заїхати в Спотрлайф, або будинок далі треба розвернутись на світлофорі. Але передо мною біля суцільної яка протерлась стає на поворот в Спотрлайф машина . Я різко гальмую, бо машина просто зупинилась посеред дороги, добре що за мною машина також їхала не надто швидко і всі встигли загальмувати.
В спальному районі знаки пішоходів зараз багато де за деревами і розмітки немає. Якщо перший раз їхати по даній дорозі, знак можно побачити безпосередньо знаходячись на ньому.
Ответ дляMurrr4a
За допомогою такої заяви з підписами якось зробила дорогу в чк області, збирала у всього села
У вас був просто список ПІП підпис і номер телефону?
Ответ дляиркин
Також є така ділянка дороги де ||| три полоси, до світлофора дві справа, після світлофора дві зліва. А на дорозі жодної відмітили. Трафік там щільний, самий центр.
Ответ дляMurrr4a
Та адреса. Заяви відсилала в укравтодор, у сільраду, держадміністрацію району та області
Оце прикол. Нема ні сайту ні телефонів. Хороший початок
Ответ дляТатьяна -3329
О, це жесть, колись бачила відос на цю тему, може, і з Полтави, як людина їде правильно, а їй всі сигналять, ніби вона по зустрічній їде.
Ответ дляТатьяна -3329
Зато є адреса ) можна занести 2 шт та вимагати облікувати. На вашому екземплярі повинні поставити штамп з номером. Почитайте, скільки часу в них на відповідь вам та пропишіть це. Також не дозволяйте ваші та інших осіб персональні дані передавати третім особам
Ответ дляylyudmila
Я в Киеве писала в гор.администрацию требование обновить разметку и светофор установить. Сделали и отчитались что за дорученням главы гор.администрации выполнено... Писала от себя без сбора подписей
Це звернення було в довільній формі, чи там є шаблони на місці?
Ответ дляиркин
Просто в гугл ніхто не вніс. Воно?
Не беруть, але я піду туди. Як раз недалеко біля того ж спортлайфу.
Ответ дляТатьяна -3329
Пишите примерно так:
З метою зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та вдосконалення організації дорожнього руху на вул. __________ м. ________, прошу розглянути питання щодо вдосконалення дорожньої розмітки та встановлення відповідних дорожних знаків на зазначеній ділянці дороги .
Зазначене питання виникло через ігнорування транспортними засобами Правил дорожнього руху на зазначеній ділянці проїзної частини дороги.
Враховуючи вищевикладене та для посилення безпеки учасників дорожнього руху, пропоную терміново дати відповідну вказівку відповідальним за утримання цієї ділянки дороги та про результати розгляду мого звернення надати мені відповідь у встановлений законодавством термін .