Може хтось може щось сказати про продукцію від Зеленої Аптеки Полісся.
Бяки-козяки• 20 июля 2023
Нещодавно випадково попалася мені б´юті блогер,так вона хвалила Зелену аптеку. Сказала,що люди недооцінюють , а склад хороший
Я ще подумала,може варто купити
Чудовий каламбур• 20 июля 2023
Ответ дляБяки-козяки
Я ще подумала,може варто купити
а вы прям так ведетесь на подобные рекламы от блохеров?)
Бяки-козяки• 20 июля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Ні.
Я написала те,про що чула.
Грошей у мене зараз небагато, все одно купую всяку дешеву фігню,то чому не спробувати і це
Я написала те,про що чула.
Душка-свекрушка)))• 20 июля 2023
Как по мне, фигня полная, просто ни о чем. Мне больше Яка понравилась.
За ким я буду?• 20 июля 2023
Ответ дляпицунда
я купила крем для лица от морщин он на основе кокосового масла. для тела после душа мне нравится
Вы похоже о разном говорите, у Полісся вроде только сборы и экстракты травяные
Тут как тут• 20 июля 2023
У зелёной аптеки мне очень нравятся интимки, масла для душа и ванн, крем для ног от варикоза, маска для лица с кислотами.
Таракашечка• 20 июля 2023
Із того що спробувала чисто від цікавості по великій купі позитивних відгуків і неочікувано дуже сподобався, тепер беру регулярно і перестала купувати дорогий крем для рук, саме цей крем, інші їх креми для рук не те
У сестри пробувала цю пінку для вмивання, нормальна для цієї ціни
Рідке мило для рук з Алоє і Авокадо - на 4ку, непогане, але беру інших марок краще. Іх же мило Олія оливи і ягоди годжі здалось кращим за Авокадо.
Ще взяли по гарним відгукам на пробу крем відбілюючий для літа, але не знаю чи є ефект, сетра користується, забуваю спитати