руки_Крюги• 20 июля 2023
Скільки стояли на кордоні до Польщі автобусом?
Цікаво, як там зараз, який запас часу треба брати, щоб встигнути. На літак
Не вмію заміряти• 20 июля 2023
Это везение, автор. 2 раза проходила за час. А один раз- 26 часов.
В среднем-6-8 часов. Заранее ну никак не угадать. Поэтому лучше брать запас и место для ночёвки в Польше,чтоб точно успеть
Бочка порохУ• 20 июля 2023
10,5 годин
4 хвилини залишалось до іншого автобусу 🙈квиток фліксбас був з пересадкою
На літак - хто летів в той день, запізнився
Язикувата Хвеська• 20 июля 2023
напротязі останнього місяця 3 рази виїзжали-20 хвилин ,2 години і 6 годин,донька автобусом туристичним -14годин.Це лотерея,виїзжайте з запасом,краще в Польші почекаєте
Тра Ля Ля• 20 июля 2023
8 часов в пятницу.
Все кто торопился пересаживались в первые автобусы и просились в легковушки, уехали все желающие.