Зяблик протестант• 20 июля 2023

Як вам сумочка?

язззззь!!!• 20 июля 2023
Симпатичная классика
На_оба_рот• 20 июля 2023
Люблю такие
На_оба_рот• 20 июля 2023
Почем?
Все питаю зарання• 20 июля 2023
Вона унісекс?
автор Зяблик протестант • 20 июля 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Вона унісекс?
Жіноча
автор Зяблик протестант • 20 июля 2023
Ответ дляНа_оба_рот
Почем?
940 грн приблизно
Редиска Я• 20 июля 2023
Не дуже пошукайте їнші варіанти
автор Зяблик протестант • 20 июля 2023
Ответ дляРедиска Я
Не дуже пошукайте їнші варіанти
Може щось порадите? Не можу знайти щоб дешево, лаконічно і гарно.
Гладиолус• 20 июля 2023
барсетка какая- то
Вилами по воде• 20 июля 2023
Я таке люблю, акуратно, нічого ніде не чіпляється, нема ніяких блястяшок і ланцюгів. Але тільки на вигляд, бо якась вона маленька, треба туди носа запхнути спочатку.
Парова машина• 20 июля 2023
Практична, але ’скучновата’, хоча в гардеробі така тоже потрібна і може пригодиться на кожен день кругом носити
автор Зяблик протестант • 20 июля 2023
Ответ дляПарова машина
Мені вона теж малувата. Дуже рідко купую сумки, не знаю де шукати((
Однозначно• 20 июля 2023
хорошая сумка. у меня примерно такая)
Парова машина• 20 июля 2023
Ответ дляЗяблик протестант
Розумію, тут полюбляють все критикувати коли люди питають))
Сама шукаю з весни синю середнього розміру і по середній ціні і нічого вартого уваги не знайшла, а те що взяла би одразу - брендове і занадто дорого((
Несу пургу• 20 июля 2023
Я теж у пошуках сумки, ніяк не можу знайти нормальне співвідношення ціна/якість.
Сусідка знизу• 20 июля 2023
Ви у Польщі ?Я зараз тут і теж шукаю сумку..Ваша не шкіряна?
автор Зяблик протестант • 21 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
В Польщі, не шкіряна.