yoshkin cat• 20 июля 2023

Как сейчас живут люди в Мариуполе?

Если смотреть видео в ютубе, то там настоящий строительный бум. А как на самом деле?
Nathalie27• 20 июля 2023
Ответ дляTammy21
Перечитайте ще раз мій комент і той на який я відповідала, будь ласка. Проблема не в тому, що раша заради картинки старається, а в тому, що у деяких людей пам´ять та інтелект гуппі.
І що Ви їм пропонуєте?

олена олена• 20 июля 2023
Ответ дляВалентина Як
Есть блогер Настя Кожевникова.
Интересно ее смотреть. Она абсолютно аполитична. Рассказывает , что пережила она, снимает город.
Аполітична??? Тобто ці уроди розбомбили її місто, а вона аполітична?
Pole• 20 июля 2023
Ответ дляBe_good
Ці суки нехай тепер всі через нього їдуть та бачать справжнє обличчя свого СВОлочизма
Та вони ж свято вірять, що то справа рук ЗСУ...
Be_good• 20 июля 2023
Ответ дляFilomena
Скріни якраз пересічних були.
Може вони звісно сцикуни правду писати, але факт.
Імперіалізм головного мозку. Ходити в своєму засратому саранську під кущ, зате український Маріуполь відбудовувати. Не лізли б покидьки, не треба було б відбудовувати. Ненавиджу всіма фібрами душі!
Be_good• 20 июля 2023
Матрьошки, ви задовбали ставити дизлайки!
Tammy21• 20 июля 2023
Ответ дляNathalie27
І що Ви їм пропонуєте?
Нічого. У нас вільна країна, так що навіть гуппі можуть отримати свої хвилини слави. А я можу постояти поруч, з веслом;)
Машкус• 20 июля 2023
Ответ для vihola
Тобто, до того як параша окупувала їх, в Лисичанську не було світла та води?
Были. Когда шел фронт там все поразносили. Газа по моему и сейчас нет

олена олена• 20 июля 2023
Ответ дляпромокашка
Ну как вам сказать , мой дом просто находиться рядом с домом где в один день от авиа налета погибло 50 человек , Честно , я не хочу возвращаться туда , да я понимаю что жизнь продолжается и дома реставрируют и люди в тех домах живут , но сложно это все , Если бы мне негде было жить то наверное вернулась бы , а так … тяжело ,
Тобто , ви б теоретично могли повернутися і жити поряд з тими, хто фактично вбив 50 ваших сусідів або підтримує це?
Стрекоза любви• 21 июля 2023
Ответ дляBe_good
Показують свою позицію, яка насправді нікому не цікава і ніким не підтримувана. Таке маленьке анонімне самоствердження
Валентина Як• 21 июля 2023
Ответ дляTammy21
Захоронення масові не показує ваша аполітична? Соррі, але як у вас з базовою емпатією та логікою?
Не, она о другом снимает. О своей семье.
rybka21• 21 июля 2023
Про ’строітєльний бум’, брови та вії в салонах вже було буквально слово в слово
HelloKitty18• 21 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Ось так живуть, свіжий відгук кацапа
Суки...😥
Tammy21• 21 июля 2023
Ответ дляВалентина Як
Ви просто чарівна, от реально. Є війна, є місто, де вбили тисячі людей -- це реальність, факт. Яке нафіг ’о другом’?
Mtatjana• 21 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Ось так живуть, свіжий відгук кацапа
Фу, гидко від розуміння, що вони по нашим містам катаються
промокашка• 21 июля 2023
Ответ дляолена олена
Ні , не про це мова , моє місто не в окупаціі , (мабуть так не зрозуміло написала , )важко просто кожного разу з вікна бачити місце де відбулась така трагедія , взагалі важко про все це згадувати , Але в мене є інша квартира є де жити , тому я просто не повертаюсь в той дім , я ось про що , В мене знайома з маріуполю сказала що не повернеться навіть якщо звільнять , в неі дуже багато знайомих загинуло , людина не хоче повертатись туди де було стільки болю
Dzvo• 21 июля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Ось так живуть, свіжий відгук кацапа
Он написал ехал через Украину
Mtatjana• 21 июля 2023
Ответ дляDzvo
Он написал ехал через Украину
Скоро його за це посадять
Nathalie27• 21 июля 2023
Ответ дляолена олена
А що вона має робити? Відкрито виражати свою позицію в окупації - самогубство
Красотка Дениза• 21 июля 2023
Дичь какую-то тут читаю: стройки,дают квартиры. Было бы смешно, если бы не было так грустно. Подписана в тг Мариуполь онлайн : стройки точечные, новостройки ( по пальцам пересчитать) стоят пустые. Жилье выбили единицы( их всех моих знакомых только 1),остальные даже данные подать не могут, все делается, чтобы не регистрировать . Всё это есть в тг в комментариях жителей. Платят местным в несколько раз меньше приезжих,задерживают зп постоянно, кидают постоянно- это все из комментариев. Лизожопов новой власти хватает, но это ж порода такая неубиваемая. Мои ,кто остался ,в депрессухе, проклинают все и вся. Жизнь в городе лично мне по рассказам своих напоминает каменный век, ещё и люди,дети и взрослые, стали часто пропадать последнее время. Как-то жизнь идёт, но это настоящий мрак. Цивилизация отступила далеко и надолго: беспредел, бардак и потемкинские деревни для фоточек.

СhanelKa• 21 июля 2023
Рамшани відбудовують
Пропаганда працює(
Заселяють пусті квартири орками
Все не важко знайти в інеті. Куча фото/відео в мережах
vihola• 21 июля 2023
Ответ дляMtatjana
Скоро його за це посадять
кацапу кирдик)
Параша з штанів вискакувала щоб обрости «новими територіями», а він всеодно називає Україну Україною).
Renesmeе 16• 21 июля 2023
Ответ дляDzvo
Он написал ехал через Украину
так, через окуповану частину України
Lolamy• 21 июля 2023
Імітація бурхливої діяльності, от і все. Спочатку все нафіг зруйнувати, а тепер на кістках будувати? Невже цьому хтось радіє?
ArmUkraineNow• 21 июля 2023
Ответ дляyoshkin cat
Просто интересно, ведь по ютуб смотреть одно, а в реальности может быть намного хуже
ключове питання: хто зараз знімає відео в тимчасово окуповуваному Маріуполі? отож звідки і відповіді: якого дивитися рашинських пропагандонів і піднімати їм перегляди.
Lolamy• 21 июля 2023
Хто та гнида, яка тут дизлайки ставить на проукраїнські коментарі?
олена олена• 21 июля 2023
Ответ дляNathalie27
Думаю, її позиція зрозуміла
Pole• 21 июля 2023
Ответ дляLolamy
А вони радіють, сказала ж якась тітка в минулому році ’Маріуполь очістілся от шелухі’, от вони тепер радісно його ’відновлюють’.
Renesmeе 16• 21 июля 2023
матрьошки що з руками, чому пальці гнуться?)) руки крюкі
Seehund• 21 июля 2023
Я оттуда уехала год назад и счастлива. Списываюсь периодически со знакомыми, а мама с родственниками, что-то они не сильно рады жизни в оккупации. Жизнь серая там и беспросветная. Люди сами себе ремонтируют, кто потерял жилье и не в главных жополизах новой власти, теснятся у родственников. Выехавших ненавидят там ещё больше, чем тут, предатели города.))
Lolamy• 21 июля 2023
Ответ дляPole
Удалено администрацией...