Рожайтретьего• 21 июля 2023
Порекомендуйте мені фільми сучасні про життя в радянському союзі.
Дівчата, порекомендуйте мені будь ласка, мелодрами про часи Радянського союзу, або час розпаду союзу. Вчора дивилась фільм, «Тетянина ніч» , мені сподобалось , захотілось ще чогось цікавого подивитись увечері. Також давно колись дивилась фільм «Другие», а ще один мені сильно запам’ятався, але назву не згадаю. Там про часи союзу, саме його розпад, як красиві молоді студентки позакохувались у молодих хлопців - представників влади із Арабських Еміратів, які щось мутили із радянською владо і понеслось. Там декілька серій, я його вже двічі передивлювалась. Але зараз хочеться чогось нового, цікавого і закрученого сюжету. Зразу хочу наголосити на тому, що питання війни давайте не обговорювати, я знаю що ці фільми будуть на російській мові … але тема про фільми а не про політику . Дякую всі завчасно за рекомндації.
Рекламама• 21 июля 2023
Вот интересно. Раньше и Королеву бензоколонки смотрели и Шурика. А сейчас это всё лайно? Смотреть нельзя? Лично Шурик ракеты запускает?
Ещё раз для тех, кто как зомби себя ведёт. Немцы были оккупантами. Но наши бабушки и дедушки учили немецкий. И сейчас много кто на пособия поехал. А тут фильм посмотреть - преступление.
Ещё 20летних пойму, но вы дамы от 40. Не было советских хороших фильмов? И сказок снятых тоже не было? Лицемеры.
Смотрите слугу народа. Или тоже уже не заходит?
я Кукарача• 21 июля 2023
Фильм Восток-Запад. Не дуже сучаснй 1999р.Але досить точно описана система
Кружите меня,кружите• 21 июля 2023
Дом с лилиями понравился, Отчий берег , но он о периоде до и после войны.
Ещё Отчим
Олимпиада80• 21 июля 2023
Ответ дляПлекаю думи
Капець! Як зручненько завуалювали «фильми про розпад сересере». А насправді це рашиські фільми, де всюди притягуються пуйлові наративи про геокатастрофу і «какую страну потєрялі».
Всі, хто радить, убожества, згодна з коментарем 16.
Також згодна. Саме так - какую стану про..рали
ПазлШредінгера• 21 июля 2023
Автор, такі фільми узькі робили на пропагандичне спецзамовлення росії, починаючи з десятих років. Там повністю перекручені факти і атмосфера в фільмах. То не є зображення реального радянського союзу, то просто фантастичний світ, який нічого подібного з реальністю не має
годовасик• 21 июля 2023
Ответ дляРекламама
А вы предлагаете шурика смотреть? Не тошнит еще за 49 лет?
А новых фильмов нет?
Я вот смотрю старые голивудские фильмы 90х. Там ремонты актуальные и сейчас. И вещи.
Ну как глянешь на фото или фильмы нашей бывшей страны, так и вспоминаешь это убожество, это черно серое, нищее существование в погоне, где и что достать. Одинаковая одежда у всех.
А если у кого то импортное, то оно как с другой планеты смотрелось, такое яркое, такое, казалось нереальное.
А новых фильмов нет?
ЖенаАйтишнеГа• 21 июля 2023
Ответ дляbilochko
Цікава думка. Це про всі фільми, які тут радили?
Молчалка• 21 июля 2023
Мне одной фильмы именно того периода (распад) до рвотного рефлекса доводят? Даже запах вспоминаю того времени: алкашни под магазинами) Такая безнадёга накатывает.. фу!
Молчалка• 21 июля 2023
Ответ дляРекламама
Скоро будете русский учить. С такими взглядами
ПазлШредінгера• 21 июля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Чому думка? Це факт - такі фільми робились на державні кошти, на державне замовлення і там чітко прописувалось, як показувати радянський союз, щоб не лише у людей 80+ була ностальгія по совку, а щоб і молодь, яка не жила в совку, теж хотіла туди назад і підтримувала політику х..ла. чому ви думаєте раптом всі режисери після 2015 року переключились на патріотично-савєцькіє фільми - знову знімали про другу світову, досягнення в спорті радянських спортсменів?
ЖенаАйтишнеГа• 21 июля 2023
Ответ дляbilochko
Ви ці фільми , які радили, дивилися? Чи ви так, помітингувати модними словами?
Яка ностальгія? Якщо більшість з них навпаки про те, що було ’ за кулісами системи’?
Ті, хто жив в СРСР взагалі про це все не знали і не повинні були знати. Це як раз про командно - адміністративну систему управління.
ЖенаАйтишнеГа• 21 июля 2023
Ответ дляbilochko
Назвіть мені фільм, з тих ,які в цій темі, що відображають не вашу думку, а факт.
Я переглянути хочу.
Колгоспниця• 21 июля 2023
Красивая жизнь, просто проглотила за 2 дня, очень понравился, тема Советского Союза, раскрыта полностью
Коник-стрибунець• 21 июля 2023
Ответ дляКолгоспниця
Спасибо за рекомендацию. Посмотрю. Ещё и актеры знакомые и любимые
Все питаю зарання• 21 июля 2023
Ответ для40каградусная
Ути бозе мой. А вам нужно чтобы показывали как радостно и весело жилось в сраном совке?
А в совке по всякому жилось, как в любой стране, ьыло плохое, но и было хорошее. Сейчас как почитаешь, как наши живут заграницей, бідкують, куда там до совка той загранице. А измазать говном при желании все можно. А вообще тема про фильмы.
Щас ухожу• 21 июля 2023
Ответ дляTammy21
Щиро бажаю вам передивлятися у прямому ефірі. Звичайно скарга на темку. Ніякої політики, якщо що, авторка, чиста та вмотивована відраза.
Соглашусь с вами. А автору порекомендую фильм «Цена правды». 19 год выпуска. Как раз ее любимая сссрия во всей красе.
Щас ухожу• 21 июля 2023
Ответ дляРожайтретьего
Спасибо!
А что это вы СП на украинском накатали. А тут спасибкаете?