Olenka_y• 22 июля 2023

Чоловік постійно дорікає грошима в декреті. У кого було?

ми родина 35+ , маємо дитину 4 міс. Живемо не бідно, грошей на все вистачає. чоловік працює в сфері айті, я мала до виходу в декрет роботу на 20 тис. грн. Звісно, це зовсім невеликі гроші порівняно з його заробітком (3,5 тис дол приблизно). Кошти, якуі заробляла, я витрачала частково на нашу родину (сюрпризи-подарунки чоловіку та моїм друзям, щось батькам купити, деяка техніка додому, практично весь одяг собі). Але ще до декрету я чула закиди - типу, я мало заробляю і варто змінити професію (працювала в сфері комунікацій та піару). я і правда хотіла зростати професійно, навіть прошла кілька співбесід, а потім почалась війна і всі шляхи до нових робіт перекрились. А згодом я дізналась , що вагітна і сенсу переходити на іншу роботу вже не було. А тепер я довоі часто чую від чоловіка: "Чому так багато витрат за місяць?" Пояснюю, що собі і так практично нічого не купую, це правда. Витрати - близько 19 тис - поточні, в тому числі на дитину. І так повторюється вже три місяці підряд. Сьогодні остаточно дістав - ходили в трц, сам запропонував глянути кросівки. А потім , коли пішли в затишне місце дитину погодувати, видав: "Ну ні, кросівки не будемо брати. В тебе поки є ці, я теж собі не братиму. А то тобі то кросівки, то грошей на карточку закинь..." бляха, і мене порвало. Відкрила свій моно - кажу - дивись мої витрати. Він відвернувся і я зі злості жбурнула теефон на землю. З того моменту зі мною не розмовляє, ще й сказав, що "я в нього кинула телефон і мені треба до психолга". Народ, у вас чоловіки дорікали баблом під час декрету? Поділіться думками. Сиджу і стримую себе від сліз. Не можна нервувати, бо під час гв все дитині адреналіном передається
На паровозе• 22 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Она не резко стала, строго говоря при их диспропорции в заработках она всегда от него сильно зависела. Просто исчезла последняя опора в виде небольшой зарплаты и свободы, которая теперь принадлежит ребенку.
Да, вот это проеб автора, если честно

Коко Шанель• 22 июля 2023
А ще вимагало чоловікоподобіє 50% від дитячих
Педиатор_я• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
дякую, думки співзвучні. Цікаво, як ви для себе реалізуєте ’не прогинатися’?
Я ніяк не реалізувала, бо дурна була. Все здавалось, що буду хорошою дружиною, буду все робити, що він хоче, економити на всьому, от він і стане мʼякшим, зрозуміє, яка я хороша і тд.(тут істеричний сміх) Ще маму слухала, що чоловіка треба слухатись, зберегти родину, що я - шия і тому подібне. Коли я зрозуміла, що це все дурня, було пізно- йому сподобалось так жити, а я майже зненавиділа. Коли я почала відстоювати свої права і кордони, він почав божеволіти, і підняв руку. Родина на цьому скінчилась.
Ви не маєте відчувати провину. Маєте бути впевнені, що все робити вірно, і не боятись, що втратите його чи дитина виросте без батька. Просто слухаєте себе і робите добре для себе. Ще невідомо як він до дитини буде ставитись, я так зрозуміла, що з дитиною він мало часу проводить? Бо мій і до дитини погано ставився, вона теж була не така, як він там собі у мріях навигадував.
На паровозе• 22 июля 2023
Ответ дляТак точно!
Она должна сейчас ребенком заниматься, а не деньги зарабатывать. Тем более, муж нормально зарабатывает
Безусловно, полностью согласна
Но вы же видите отношение мужика к автору
ОдинРазНадетое• 22 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Он Фоп, да
И будет платить официально со своего дохода 33% на ребенка и вас 3 года
После 3х лет - 25% только на ребенка
Неправда. Суть в том, что у ФЛП единщика не учитывают расходы, они платят налоги из поступлений. потому их доход не берут во внимание, когда рассчитывают сумму алиментов. Автору нужно подавать в фиксированной сумме и больше, чем она хочет, потому что всегда меньше назначают. Подруга в аналогичной ситуации (муж айтишник) просила максимальный размер алиментов (на тот момент было чуть больше 20 тыс), а суд присудил только 10 и то она собирала документы о недвижимом/движимом имуществе, стоимости отпусков и т.п., ФОП 2 группы, просили 15 тыс, суд присудил 4000
Моя тетя просила 8 тыс (ФЛП 2 группа), суд назначил 2500
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляНа границе
У меня изначально муж обеспечиваел семью, я работала - ок, не работала - тоже ок.
Он никогда не закидывал мне деньги на карточку, не оплачивал какие-то походы в тц и вообще нет такого, чтобы я у него просила деньги на что-то.
У меня свой дубликат к счету, я трачу на своё усмотрение.
про дублікат я мрію. А так - витрачаю з кредитки, а потім треба залити через місяць, щоб не було процентів. З його карти витрачати зовсім не зручно - треба його весь час ’дьоргати’ , смски приходять, або взагалі вручну треба рахунки створювати і тд. незручно
ОдинРазНадетое• 22 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Мой ответ был сарказмом
Если ему незачем такая жена, то пусть подает на развод и платит 33% со своего дохода 3 года
Ну и ребенка видит по выходным или как получится
Возможно, что то сэкономит зато
Не будет он платить 33% от дохода
Кринжова баба• 22 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Так можно и о жене сказать, зачем жена с таким подходом?
Нi, це не той випадок, коли жiнка в декретi, вона теж у працi - зi спiльною дитиною
На паровозе• 22 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Это если 2 группа. А если 3я?

Так точно!• 22 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Безусловно, полностью согласна
Да, от такого убегать надо, со временем ещё хуже будет
yana borozenec• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
ви щаслива в цьому сенсі! молодець чоловік, ну правда. Мій вже на 2й місяць з малою питав - коли я на роботу збираюсь, і сказав щось дурне типу:’ вічних содєржанок мені не треба’.
Ото він у вас мудло...
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляPerfect_Day
Ви, головне, не ставте себе в позицію жертви. Переграйте ситуацію. Чоловік хоче економити гроші? Чудово. По-перше, вам треба знати точну суму його зарплати. По-друге, нехай теж відчитується по кожній фігні, яку в інтернеті купує. Ви що тут, одна гроші витрачаєте? Чи його витрати - корисні, а ваші - дурниці? Ні, як економити, то всім. І він здується через тиждень.
до речі, я так вже намагалась. І пропонувала - щоб він теж показував, які витрати в нього поточні (а це куріння айкосів щодня по півтора пачки, крафтове пиво та вина і ін елітний алкоголь - за таке теж набігає ого за місяць). Так ось його відповідь: ’Я зробля і маю перед тобою відчитатись чи думати про економію на півчіку?’
Коко Шанель• 22 июля 2023
Моя Вам щира порада - починайте потроху робити фінансову подушку. Бо може, не дай звісно Бог, доведеться тікати. Ох,знаю, які бувають мразоти(((((((( І не такі історії як у Вас! Авторе, тримайтеся та поважайте себе!
ОдинРазНадетое• 22 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Это если 2 группа. А если 3я?
У подруги муж айтишник, 3 группа (как у автора), просила максимальные алименты - 10 прожиточных минимумов, суд назначил только 10 тыс грн
So_so• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Вы сама из неблагополучной семьи? Некуда идти?
СкумбріяП8• 22 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Да, вот это проеб автора, если честно
Ее ’прошел’ в том что она недооценила инфантильность собственного мужа. Он хотел с самого начала более амбициозную женщину, она хотела гнездо и ребенка а муж пусть зарабатывает. Так и случилось, а муж никак не может понять что это не та женщина что будет зарабатывать на равне с ним. Неплохо было б автору все с мужем нормально конструктивно обсудить, но она слишком на эмоциях и падает в жертву - финансовое насилие, абьюз...и т д. Добром это не кончится
Кринжова баба• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
останні 1.5 року всі кошти вкладав у ремонт. Я займалась логістикою, він оплачував все. звісно, про реомнт я теж насоухалась - що це ’подуранок мені від нього’ і що я нічого в ремонт не вкладаю. зараз доробляємо вже той ремонт - сказав, буду відкладати гроші на майбутнє.
Вiн уточнював, спiльне ваше майбутне?
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Странно как то, да бывает такое что мужчины упрекают но там реально мало денег и они неудачники сами, но тут вроде зарабатывает норм
і для мене саме це дивно! В нього було бідне дитинство - може, звідти ноги ростуть. Бо ще чуювід нього ці совєцькі фразочки ’Ти не розумієш, яким я трудом гроші заробляю, не розумієш їх ціну’. да блять не розумію! Ага) теж пашу,тільки отримувала 500 баксів за те. не айтішніца, вибачай
Педиатор_я• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
О, Боже, все, як у мене🙈 я ніби повернулась на 9 років назад. Тримайтесь! Памʼятайте, що ви - найголовніша. Будете щаслива ви, буде щаслива дитина. Тим більше у вас дівчинка, як і в мене, вона не має таке бачити. Моя тепер каже, що ніколи заміж не піде.

На паровозе• 22 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Да, скорее всего так и есть
Любительница• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
до речі, я теж думала про фінансове насильство. проте на свята ж дарує, що я замовляю, але суму теж окреслює - ’ не більше 10 тис’, наприклад. Минулого року дав гроші на половину вартості макбука, так згадував мені цей факт потім весь наступний рік... я вже теж істерики через те мала.
Або він патологічний скупець, або ви для нього не та, якій він сам підвʼяже свою карту в епл пей.
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляНесу добро людям
Так скажіть йому чесно - коли дитина зможе відвідувати садочок. Або в півтора, якщо це приватний за 20 тис., або в 3 роки, якщо в державний. Якби, варіантів не овердофіга. Смішний такий.
на приватний садочок сказав - ні. вже стали в чергу в державний))
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Он Фоп, да
После 3х лет - 25% только на ребенка
це інформація перевірена чи потребує уточнення в юриста? Адже як і хто перевірить суму його заробітку? трохи не розуміюсь в цих нюансах, сорі
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Нет. Но я не понимаю этого подхода «выходите на работу и тогда быт 50/50, ребенок 50/50». Если так хотят, чтоб все справедливо было, тогда и расходы справедливо делить пополам. Потому что одна работает за 20 тыс грн и занимается бытом, ребенком.А другой 130 тыс, оплачивает все расходы семьи и должен так же в быт вкладываться. Не честно же
це ти, чоловіче мій? розлогінься))
Педиатор_я• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Це погано. Він же не з Марсу, знає що таке держ садочок, а вже зажав дитині. Збирайте гроші.
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляSo_so
Вы серьёзно видите в ’свята ж дарує, що я замовляю, але суму теж окреслює - ’ не більше 10 тис’ какой-то позитив?
не бачу, взагалі. І через це теж були скандали, бо на цей мій др (він був рівно місяць після народження дитини) - сказав: назви суму,на яку хочеш подарунок, але май совість у цьому... Я теж рознервувалась і дуже різко йому розповіла про оте взивання до моєї совісті.
На паровозе• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Девушка выше написала, что это не совсем так
Я бы на вашем месте уточнила у специалиста, как видите, могу с легкостью ошибаться

Но в любом случае - жить в таком моральном пзд - это капец, Вам надо думать о себе
So_so• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
А зачем же Вы с ним живёте, родили от него?
СкумбріяП8• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Вы очень зря так презрительно относитесь к тому что он говорит. Он вырвался из бедности сделав ставку на ум и способности. И выиграл. И это его страх что семья ’не работающая вы и ребенок’ съедят все его благополучие подчистую. Вам его айкосы и пиво нужно было обсуждать в рамках сведения общего бюджета, а не предьявлять претензии и требовать отчёта. Вас тут быстро обломали потому что он деньги зарабатывает а не вы. Он не ваш подчинённый, скорее наоборот - сейчас вы от него зависите и он ведущий. Побольше б уважения и желания договариваться с вашей стороны - глядишь и семья б нормально пережила этот сложный период.
Сунуся в чужі справи• 22 июля 2023
У моего зарплата 50-60К,я в декрете 2 года,ежемесячно 10-12К идет лично мне на уход и хотелки,остальное на всю семью и на меня тоже) Тоесть с общего бюджета я могу так же купить шампуни и прочую хрень,а личные это моя «зарплата»,хоть трусы куплю одни,они неприкосновенны) Деньги в основном все отдает мне,так как я все оплачиваю