Olenka_y• 22 июля 2023

Чоловік постійно дорікає грошима в декреті. У кого було?

ми родина 35+ , маємо дитину 4 міс. Живемо не бідно, грошей на все вистачає. чоловік працює в сфері айті, я мала до виходу в декрет роботу на 20 тис. грн. Звісно, це зовсім невеликі гроші порівняно з його заробітком (3,5 тис дол приблизно). Кошти, якуі заробляла, я витрачала частково на нашу родину (сюрпризи-подарунки чоловіку та моїм друзям, щось батькам купити, деяка техніка додому, практично весь одяг собі). Але ще до декрету я чула закиди - типу, я мало заробляю і варто змінити професію (працювала в сфері комунікацій та піару). я і правда хотіла зростати професійно, навіть прошла кілька співбесід, а потім почалась війна і всі шляхи до нових робіт перекрились. А згодом я дізналась , що вагітна і сенсу переходити на іншу роботу вже не було. А тепер я довоі часто чую від чоловіка: "Чому так багато витрат за місяць?" Пояснюю, що собі і так практично нічого не купую, це правда. Витрати - близько 19 тис - поточні, в тому числі на дитину. І так повторюється вже три місяці підряд. Сьогодні остаточно дістав - ходили в трц, сам запропонував глянути кросівки. А потім , коли пішли в затишне місце дитину погодувати, видав: "Ну ні, кросівки не будемо брати. В тебе поки є ці, я теж собі не братиму. А то тобі то кросівки, то грошей на карточку закинь..." бляха, і мене порвало. Відкрила свій моно - кажу - дивись мої витрати. Він відвернувся і я зі злості жбурнула теефон на землю. З того моменту зі мною не розмовляє, ще й сказав, що "я в нього кинула телефон і мені треба до психолга". Народ, у вас чоловіки дорікали баблом під час декрету? Поділіться думками. Сиджу і стримую себе від сліз. Не можна нервувати, бо під час гв все дитині адреналіном передається
На паровозе• 22 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Вы очень зря так презрительно относитесь к тому что он говорит. Он вырвался из бедности сделав ставку на ум и способности. И выиграл. И это его страх что семья ’не работающая вы и ребенок’ съедят все его благополучие подчистую. Вам его айкосы и пиво нужно было обсуждать в рамках сведения общего бюджета, а не предьявлять претензии и требовать отчёта. Вас тут быстро обломали потому что он деньги зарабатывает а не вы. Он не ваш подчинённый, скорее наоборот - сейчас вы от него зависите и он ведущий. Побольше б уважения и желания договариваться с вашей стороны - глядишь и семья б нормально пережила этот сложный период.
Это тоже факт

Но автор попала в просак и дальше, если ничего не менять - будет только хуже и хуже

Блакитне небо• 22 июля 2023
Автор, вам тут сейчас надают советов...
Начинайте считать.
Вам в случае чего есть где жить? (своя квартира)

на что жить? ( максимум скорее на какой вы можете расчитывать из алиментов это 10 тыс, но есть шанс что будет и 4500)
Родственники готовые поддержать? (деньги, посидеть на больничных)
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляПедиатор_я
Я ніяк не реалізувала, бо дурна була. Все здавалось, що буду хорошою дружиною, буду все робити, що він хоче, економити на всьому, от він і стане мʼякшим, зрозуміє, яка я хороша і тд.(тут істеричний сміх) Ще маму слухала, що чоловіка треба слухатись, зберегти родину, що я - шия і тому подібне. Коли я зрозуміла, що це все дурня, було пізно- йому сподобалось так жити, а я майже зненавиділа. Коли я почала відстоювати свої права і кордони, він почав божеволіти, і підняв руку. Родина на цьому скінчилась.
Ви не маєте відчувати провину. Маєте бути впевнені, що все робити вірно, і не боятись, що втратите його чи дитина виросте без батька. Просто слухаєте себе і робите добре для себе. Ще невідомо як він до дитини буде ставитись, я так зрозуміла, що з дитиною він мало часу проводить? Бо мій і до дитини погано ставився, вона теж була не така, як він там собі у мріях навигадував.
печальні переспективи ви омалювали (( До дитини дуже добре ставиться, дуже любить її. І так, я ще на початку стосункіів сказала - не дай бог хоч раз піднімає руку - це розлучення без вияснень будь-чого
ОдинРазНадетое• 22 июля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Странно как то, да бывает такое что мужчины упрекают но там реально мало денег и они неудачники сами, но тут вроде зарабатывает норм
Не странно. Очень много есть жлобов и это не зависит от того, сколько они зарабатывают. Помню своего друга. Сначала мы вместе работали на фирме, потом он открыл свою собственную фирму, зарабатывал много, купил квартиру, купил машину новую из салона за 3+ млн грн по курсу 27, но мы с ним продолжали дружить. моя подруга попросила ее с ним познакомить (она тоже не бедная). Они пошли в ресторан дорогой (выбирал он), во время ужина решили еще сходить в кино, так когда принесли чек, он сказал, что он заплатит за ужин, а она тогда заплатит за билеты в кино, попкорн и колу. Вот такой жлоб
Kusalochka• 22 июля 2023
Пояснюю, що собі і так практично нічого не купую, це правда - это Ваша главная ошибка ещё до декрета. Надо было покупать.
Галя-краля• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
і сміх, і гріх.. ну правда, в мене вже різні думки - таке враження, що він мене газлайтить. І я місяць від місяця від цього стаю слабкіша психологічно
то нехай оплачує психолога)) мінімум 4 тис грн в місяць.
Так і навчиться більшій чуйності))
СкумбріяП8• 22 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Это тоже факт

Сейчас она тут начитается что ’беги от него’ и вместо того чтоб решать в принципе распространенный конфликт, накрутит себя так что невозможно уже будет отступить. А потом будет вопрос где и на что жить, и как...
Мастер Класс• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
про дублікат я мрію. А так - витрачаю з кредитки, а потім треба залити через місяць, щоб не було процентів. З його карти витрачати зовсім не зручно - треба його весь час ’дьоргати’ , смски приходять, або взагалі вручну треба рахунки створювати і тд. незручно
Все это очень печально, автор. Одно дело, если бы была сильно ограниченная возможность по финансам. Или план собрать на квартиру, допустим, и он Вас одергивал от лишних трат. Но деньги есть и он просто жлобит на Вас их тратить.
Это очень серьезный звоночек.
Вот даже логично подумать, какая экономическая выгода Вам сейчас выходить на работу. На няню потратите столько, что в плюсе будут копейки. Зачем? Какая цель у него жтог оотВас требовать?
И по поводу подарков не обольщайтесь, такой как ваш муж при расставании все сво подарки заберёт до единого, видела уже такое.
Указка• 22 июля 2023
Так дивно, коли в чоловіка така зп і такий жлоб..
Мій навпаки купує все що треба,інколи сама кажу що не треба,потім краще мені це купимо. Зп набагато нижче чим в вашого . Для доньки теж,ні на що не жалкує

На паровозе• 23 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Так он ее гнобить и дальше будет
С каждым днем ситуация будет все сложнее и итог печальный

Автору нужна работа и независимость максимальная
автор Olenka_y • 23 июля 2023
Ответ дляКринжова баба
Вiн уточнював, спiльне ваше майбутне?
не уточнював)
Любительница• 23 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Так може йому треба йти лікувати свої страхи, а не жінку трясти? Одне діло немає грошей і чоловік просить економити, а інше - оце що ми тут читаємо.
Блакитне небо• 23 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Так он ее гнобить и дальше будет

Автору сначала надо где-то жить. А пока не понятно где они живут, чья квартира?
Автопортрет нурофена• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
я вже відчуваю себе напівзломаною. Розумію, що не можна себе в позицію жертви ставити, але зараз я опинилась практично у пастці - працювати з такою малою ще зарано, я не встигаю іноді й комп відкрити вдень, щоб памперси замовити. Справедливості заради - чоловік на підсттраховку залишається працювати вдома. Мала дуже сильно істерить, включно з тим, що до невролога ходили - респіраторні кризи в неї. Тому одна з такими приступами не справишся, треба іноді і перевернути дитину лицем вниз, щоб слина витікала - від спазму вона починає захлинатися вмістом шлунка - молоко, слиз і тд... Помічі від бабусь немає - два раза моя мама приїздила на 2 тині, але їй 71, хворі ноги. вона нам трохи готувала і ходила гулять зранку з малою. Тому чоловік удома для екстрених ситуацій лишається, в офіс не їздить. Проте основного меседжа цей факт не змінює.
Дорогая автор, вам нужно было его перевоспитывать ДО рождения ребенка.
У меня муж тоже айти, зп немного выше вашего, и тоже жлобковатым изначально был. Но я специально брала тратила его деньги, скандалила если жлобился. За пару лет воспитала и теперь он не жмется.
На паровозе• 23 июля 2023
Ответ дляБлакитне небо
Автор, где вы живете? Квартира чья? (Прям классика)
ОдинРазНадетое• 23 июля 2023
Автор, а сколько он хочет, чтоб вы тратили в месяц? Мне просто интересно
На паровозе• 23 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Он хочет, что бы она зарабатывала 🤣 т е что бы в плюс выходить )))
И пох, что ребенок из нее 4 мес назад появился
К станку (
СкумбріяП8• 23 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Так он ее гнобить и дальше будет

Мне кажется что автор просто не привыкла ни советоваться, ни обсуждать, а попросить или обьяснить вообще считает унижением. Я б тоже не давала денег и контролировала расходы если б мне вместо нормального обьяснения устраивали истерики, обиды или втихую тратили с кредитки. У них все просто заходит все дальше и дальше, чем больше автор будет так себя вести тем сильнее будут закручиваться гайки потому что она недоговороспособна а обиды с обоих сторон уже накопились.
Блакитне небо• 23 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Нет ему не надо, он на свои страхи зарабатывает.
Его взгляд на семейную жизнь может быть совсем другой, просто автор забыла уточнить это до рождение ребенка
Это автор планировала, что ей будут давать деньги, а муж скорее всего планировал, что ребенок пойдет в государственные ясли, потом в садик, потом в школу во дворе, будет сам круглосуточно учить математику, никаких репетиторов, как папа, потом бюджет инфотеха. Все)
Жена тоже переучивается в ай-ти и пашет с ним наравне

ОдинРазНадетое• 23 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
К станку (
Ну хорошо, допустим, автор согласна выйти на работу. Как он себе это представляет? Он согласен оплатить няню или согласен сам сидеть с ребенком дома и работать удаленно. Интересно, как он видит реализацию своего желания?
На паровозе• 23 июля 2023
Вообще жуть жуткая, не дать возможность побыть своей жене и матери общего ребенка с совместным ребенком, хотя бы какое-то время(
Бабки-бабки((
СкумбріяП8• 23 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Неплохо было б. Но его страхи ему жить не мешают, а вот их игнорирование, автору сильно повредит
Педиатор_я• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Я сказала те саме, і дітей обожнювала, але лише моєї любові мало. Та руку він підняв не одразу, до того було вдосталь морального насилля. І ніякі розмови чи графіки з витратами не допомагали. Графіки він і не дивився, казав, що все це фігня, треба просто менше витрачати. Коли намагалась поговорити, то казав, що це все брєд, треба просто робити, як він каже, і все буде добре. Якщо за себе ще мовчала, то за дітей вже рота відкрила, і якщо я вважала, що будь-які суперечки маються бути без дітей, то йому було всеодно, і орав, і обзивав при них, а потім і малій почав говорити, що в ній не так.
Ви маєте поставити його на місце.
Tatiana_1974• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
от розумієте - по факту він наче й дома кожен день, і памік поміняє пару раз на перекур коли ходить заодно, і щось пощебече з малою. Та звісно, я ж цілий день кручусь навколо дочки, годую грудьми, всі прогулянки на мені. Готовка раз на день, підтримання чистоти.коли про няню казала - він почав дуже сильно нервуватись. Глянула ціни - 130 за годину. в день виходить солідна сума, якщо порівняти з моїм заробітком - то це як типу шило на мило, не компенсує моя зп няню в місяць.
Так вы не со своим заработком меряйте,а с его.... Всё очень не хорошо у вас к сожалению
Ростки жимолости• 23 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
И расходы пополам, сбрасываться 50/50?
С тем, что они тратит, автор потянет и ещё 10ка останется
автор Olenka_y • 23 июля 2023
Ответ дляБлакитне небо
Ми проживаємо в квартирі, яку придбали на спільні гроші. Але він уклав більше - 45 тисяч, а я 20 тис доларів. то теж були скандали - він хотів записати суто по метражу, що кому належить в цій квартирі. я відмовилась . скандалили ми довго
Мастер Класс• 23 июля 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Этот период не сложный. На семью тратится не более 20% по рассказам автора. Даже если 50% было бы. Где тут сложность? Живи да радуйся.
Блакитне небо• 23 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Он требовал, чтобы она переучилась ДО ребенка... и теперь психует, что автор ... не такая.
Видимо он хочет четкий план. Она учится пока сидит в декрете... САМА... по сайтам и книгам. Потом ребенок в ясли она на работу.
У них разное представление о детях
Kusalochka• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
так, і йому це здається забагато. Весь час перепитує і робить круглі очі.
А зачем Вам с таким жить? Чтобы что?
автор Olenka_y • 23 июля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
можна пару секретів по такому ’вихованню’? якийсь приклад