ми родина 35+ , маємо дитину 4 міс. Живемо не бідно, грошей на все вистачає. чоловік працює в сфері айті, я мала до виходу в декрет роботу на 20 тис. грн. Звісно, це зовсім невеликі гроші порівняно з його заробітком (3,5 тис дол приблизно). Кошти, якуі заробляла, я витрачала частково на нашу родину (сюрпризи-подарунки чоловіку та моїм друзям, щось батькам купити, деяка техніка додому, практично весь одяг собі). Але ще до декрету я чула закиди - типу, я мало заробляю і варто змінити професію (працювала в сфері комунікацій та піару). я і правда хотіла зростати професійно, навіть прошла кілька співбесід, а потім почалась війна і всі шляхи до нових робіт перекрились. А згодом я дізналась , що вагітна і сенсу переходити на іншу роботу вже не було. А тепер я довоі часто чую від чоловіка: "Чому так багато витрат за місяць?" Пояснюю, що собі і так практично нічого не купую, це правда. Витрати - близько 19 тис - поточні, в тому числі на дитину. І так повторюється вже три місяці підряд. Сьогодні остаточно дістав - ходили в трц, сам запропонував глянути кросівки. А потім , коли пішли в затишне місце дитину погодувати, видав: "Ну ні, кросівки не будемо брати. В тебе поки є ці, я теж собі не братиму. А то тобі то кросівки, то грошей на карточку закинь..." бляха, і мене порвало. Відкрила свій моно - кажу - дивись мої витрати. Він відвернувся і я зі злості жбурнула теефон на землю. З того моменту зі мною не розмовляє, ще й сказав, що "я в нього кинула телефон і мені треба до психолга". Народ, у вас чоловіки дорікали баблом під час декрету? Поділіться думками. Сиджу і стримую себе від сліз. Не можна нервувати, бо під час гв все дитині адреналіном передається
Губи з філером• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Ми проживаємо в квартирі, яку придбали на спільні гроші. Але він уклав більше - 45 тисяч, а я 20 тис доларів. то теж були скандали - він хотів записати суто по метражу, що кому належить в цій квартирі. я відмовилась . скандалили ми довго
Ще не чула такого, просто дичина якась
На паровозе• 23 июля 2023
Ответ дляГуби з філером
Ще не чула такого, просто дичина якась
Мда уж
Надо было автору со своей 20й остаться, сейчас бы комфортней себя чувствовала
Ромашкинная• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
і сміх, і гріх.. ну правда, в мене вже різні думки - таке враження, що він мене газлайтить. І я місяць від місяця від цього стаю слабкіша психологічно
Все це лікується. Доводите у суді що він має високій дохід і отримуєте аліменти без цього ниття. Бляха які ж вони всі схожі
Ms. Скромность• 23 июля 2023
Ответ дляГуби з філером
Ось почитаєш такі історії, як у вас, автор, і думаєш: от для чого жінці взагалі заміж виходити? Чесно, я вже не розумію. Який толк з того, яка любов, підтримка? Я хочу лише вас запитати: життя не передбачуване, все може статися, що було у вашому випадку, якби ви потрапили у мою ситуацію, коли я захворіла і була в такому стані, що не могла робити абсолютно нічого, перепрошую за подробиці, але штани защепити сама не могла. І так тривало кілька місяців. Що б сказав ваш чоловік у такому випадку? Що вас списати треба, бо він вас непрацездатну годувати не буде?
Ото правду кажуть, що чоловік у декреті пізнається, школа, надто пізно
Вы почитайте Автора. Он там еще за долго до декрета открыл себя. Там не звоночки, а колокола были
Бабулька• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Може він зраджує?
Kusalochka• 23 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Я с вами полностью согласна
Но мне выше ответили уже про 33% - что не получится(
Я не спец, тут надо уточнять, адвокат точно нужен
Никакого будущего у них нет, это факт(
Пусть инкогнито встрется с адвокатом и узнает. Ох**нно быть мужиком в нашей стране конечно ’плачу с барского плеча сколько хочу и когда хочу’... так быть не должно. Идеально было бы, если бы её жлоба по закону заставили бы 50% зп до 3х лет автору перечислять. Мы не знаем, как оформлен её муж. С фоп могут быть вопросы. Но не все айти фопы.
Кредитная• 23 июля 2023
Хай найме няню, або сам сидить з дитиною. Думаю, як побачить скільки коштують послуги няні, або посидить сам з дитиною з тиждень одразу всі питання відпадуть. Будьте мудішою і хитрішою.
Ромашкинная• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
ви щаслива в цьому сенсі! молодець чоловік, ну правда. Мій вже на 2й місяць з малою питав - коли я на роботу збираюсь, і сказав щось дурне типу:’ вічних содєржанок мені не треба’.
Бляаааа..это ппц
Найщасливіша• 23 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Не всегда мужчины инициаторы рождения ребенка. Очень часто это желание женщины, а мужчины вообще и без детей могут обойтись. Даже посмотрите, какой % мужчин заботится о своих детях, как часто с ними общается после развода. Обычно, минимальные алименты и встреча раз в месяц на пару часов
Ребенок - естественное следствие секса.
Если ты спишь с женщиной, женат на ней и не сделал вазектомию - это все сказки для ясель.
Kusalochka• 23 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Авторе, це типова чоловіча поведінка під час декрету. На жаль, у більшості випадків декрет для жінки - то пастка. Дуже часто втрата роботи, дитина, яку немає на кого лишити і чоловік, який рахує кожну копійку.
Мій, наприклад, неодноразово казав, що він для має бути ’цар і бог’ . І це при тому, що до декрету різниця у зарплаті у нас була 1,5 тисячі.
А робота у вашого чоловіка офіційна? Ви можете подати на нього на аліменти на себе і на дитину. І тоді гроші він рахуватиме взагалі без задоволення.
Не типова! Типова тільки для мудаків!
Бабулька• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
так, і йому це здається забагато. Весь час перепитує і робить круглі очі.
Його часом Коля звати ?
На паровозе• 23 июля 2023
Ответ дляKusalochka
Поддерживаю
Автор, вам нужен адвокат
Ms. Скромность• 23 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Нет, такое не так часто. Среди знакомых вообще не знаю таких случаев. Очень часто даже карточка у жены, а муж и не знает какие там траты каждый месяц.
ОдинРазНадетое• 23 июля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Ребенок - естественное следствие секса.
Но мы же не в средние века живем. Сейчас можно десятилетиями заниматься сексом, либо всю жизнь и не иметь естественных следствий секса - предохраняться
Ответ дляНа паровозе
Автор, я бы на вашем месте выходила на работу, а все остальные заботы (ребенок, быт) пополам, раз такой умный у вас мужчина))
Или разводится. 33% от его зп 3 года будет платить
Даже 50% на время декрета(на вас и ребенка).и потом 25% на 1 ребенка.Так ему и скажите.Это решило государство в рамках закона.На алименты можно подать не разводясь.Если,конечно,зарплата белая.
Готова до другої• 23 июля 2023
Можливо він хоче на щось відкласти, а не все спускати під нуль.
Я його в якійсь мірі розумію, так як мій чоловік у довоєнний період теж добре заробляв, а потім ковід/війна, і ми до цього витрачали все майже під нуль, скільки б не було зароблено.
Коли коштів стало в обріз - було дуже нелегко це прийняти. Прийшлось дивитись на цінники, шукати, де дешевше, а не згрібати все без розбору. Був період такої собі «ломки», коли запити ще ті, довоєнні, а дохід суттєво впав.
І після того я задумалась, чому ми раніше так багато витрачали і не економили.
Задумайтесь, бо ситуація може дуже швидко для Вас змінитись і Ви будете мріяти про ті 19 тис
Джинци на Флісі• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
от і говорить йому,що як тільки перестанете ГВ,то так зразу і на роботу. а дитину він буде сам удома,бо може ж працювати дистанційно. а вечорами ви допоможете з домашніми справами. бо що там тої дитини -він справиться легкко,,Посидить з пару днів,попустить
Kusalochka• 23 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
Удалено администрацией...
ААХАХАРАПРАА, Вы против соблюдения норм законодательства Украины? Напомните, сколько % дохода муж ОБЯЗАН тратить на своего ребёнка и мать до достижения ребёнком 3х лет, если конечно у ребёнка нет особенностей? Для этого в нормальной реальности не надо унижаться. Просто по закону.
Ms. Скромность• 23 июля 2023
Ответ дляГотова до другої
Крафтовое пиво, элитное вино, айкосы. Сразу видно, что человек хочет экономит и деньги на что-то откладывать. 19 тыс в месяц с младенцем, это Автор еще отлично экономит.
На паровозе• 23 июля 2023
Ответ дляГотова до другої
Пусть больше зарабатывает
Найщасливіша• 23 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Именно.
Вазектомия - и ни одна злая корыстная женщина не слупит с вас алиментов и не отсидится в декрете на ваших кровных.
Все просто, не средневековье же.
Кстати, обратимая процедура.
Все просто, не средневековье же.
Кстати, обратимая процедура.
Може ще третю?• 23 июля 2023
50%. и я не против, а даже за)))
декреты всякие бывают и расходы в них тоже разные,как и младенцы:кому достаточно ГВ,а кому толпы врачей не достаточно.
Tatka Kiev• 23 июля 2023
А він на що гроші збирає?
Фу найгірше в чоловікові це жлобство, для мене це гірше алкаша
Жлоб потім алкаш
Шикаю і викаю• 23 июля 2023
Ну у меня так было чеки всегда в кошельке носила.Потом надоело после этого начал сам за покупками ходить и так уже 15 лет. Но от меня доходы не скрывал, всегда всё в общий котел, но бюджет контролирует и главный добытчик. У нас была большая ссора ещё перед свадьбой и тоже из-за денег ( хотя я всегда живу по своему доходу). Долго его воспитывала: притча о мешке гнилых яблок, с деньгами надо легко расстаться чтобы они возвращались и т.д.
ДелайКак_Я• 23 июля 2023
По этой причине живем отдельно уже 2 года. Надо разводится, но блин нет моральных сил на это. Думаю, уже не сойдемся. В декрете перестал деньги давать вообще! Не дождался 3-х летия ребенка и пошел. Видимо любовь задолго до родов прошла, но я в беременной эйфории не замечала. Вытрепал все нервы в край, толкнул-это было точкой. А, еще.. пришел как-то вечером, себе купил кусок мяса для бутерброда, сам поел и пошел. И тут до меня дошло, что это конец. Ребенок в то время еще жил у меня на руках, на гв. Сейчас малышку 3.8 , я подрабатываю и доход у меня выше чем у мужа. Нервы портить продолжает, приходя к ребенку 2 дня в неделю. Пытается подкатывать, но мне уже это нафиг не надо. Хотя с мамой жить это капец тяжело, спит и видит когда я уже свалю куда-то чтоб ей спокойней жилось.
Не люблю натовп• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
от розумієте - по факту він наче й дома кожен день, і памік поміняє пару раз на перекур коли ходить заодно, і щось пощебече з малою. Та звісно, я ж цілий день кручусь навколо дочки, годую грудьми, всі прогулянки на мені. Готовка раз на день, підтримання чистоти.коли про няню казала - він почав дуже сильно нервуватись. Глянула ціни - 130 за годину. в день виходить солідна сума, якщо порівняти з моїм заробітком - то це як типу шило на мило, не компенсує моя зп няню в місяць.
Так ваша зп и на должна компенсировать! Смысл в том чтоб ваш муж перестал обесценивать ваш труд! Чтоб он понимал сколько стоит уход за ребенкрм, и сколько он экономит денег на няне, тк вы сама справляетесь. Он еще благодарить должен что вы экономите бюджет !
Може ще третю?• 23 июля 2023
Ответ дляKusalochka
дополню:
при взыскании алиментов на содержание того супруга, с которым проживает ребенок до достижения им трех (шести) лет, материальное положение родителя, с которым проживает ребенок, а также то, работает он или нет, никак не влияет на такое право. Здесь необходимо наличие только одного условия – возможность другого супруга предоставить материальную помощь (ст.ст. 84, 86, 91 СКУ)
а вот об ’ОБЯЗАН тратить’ ни слова в упомянутых вами ’норм законодательства Украины’)))
Джинци на Флісі• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
печальні переспективи ви омалювали (( До дитини дуже добре ставиться, дуже любить її. І так, я ще на початку стосункіів сказала - не дай бог хоч раз піднімає руку - це розлучення без вияснень будь-чого
ви молодець,що зразу сказали,що не потерпите насилля. А оце його жлобство..,скоріше сказується голодне бідне дитинство. Але ,здається, поки можна вирулити,- наголошуйте на тому,який він молодець,що багато добився сам і може забезпечувати сім’ю. Добитчик!!! і хваліть,який він молодець! Авось попустить .А ви тим часом робіть подушку,як тільки буде змога, і виходьте на роботу,-дитину максимально на нього. З часом буде видно,як поступить..,може то у нього із-за стресів теперішніх клинить..,то може потім і попустить..,а якщо ні,то подушка і пригодиться. А ні-то, заначка ніколи не мішає.
Джинци на Флісі• 23 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
оце і був самий первий звінок.