Olenka_y• 22 июля 2023

Чоловік постійно дорікає грошима в декреті. У кого було?

ми родина 35+ , маємо дитину 4 міс. Живемо не бідно, грошей на все вистачає. чоловік працює в сфері айті, я мала до виходу в декрет роботу на 20 тис. грн. Звісно, це зовсім невеликі гроші порівняно з його заробітком (3,5 тис дол приблизно). Кошти, якуі заробляла, я витрачала частково на нашу родину (сюрпризи-подарунки чоловіку та моїм друзям, щось батькам купити, деяка техніка додому, практично весь одяг собі). Але ще до декрету я чула закиди - типу, я мало заробляю і варто змінити професію (працювала в сфері комунікацій та піару). я і правда хотіла зростати професійно, навіть прошла кілька співбесід, а потім почалась війна і всі шляхи до нових робіт перекрились. А згодом я дізналась , що вагітна і сенсу переходити на іншу роботу вже не було. А тепер я довоі часто чую від чоловіка: "Чому так багато витрат за місяць?" Пояснюю, що собі і так практично нічого не купую, це правда. Витрати - близько 19 тис - поточні, в тому числі на дитину. І так повторюється вже три місяці підряд. Сьогодні остаточно дістав - ходили в трц, сам запропонував глянути кросівки. А потім , коли пішли в затишне місце дитину погодувати, видав: "Ну ні, кросівки не будемо брати. В тебе поки є ці, я теж собі не братиму. А то тобі то кросівки, то грошей на карточку закинь..." бляха, і мене порвало. Відкрила свій моно - кажу - дивись мої витрати. Він відвернувся і я зі злості жбурнула теефон на землю. З того моменту зі мною не розмовляє, ще й сказав, що "я в нього кинула телефон і мені треба до психолга". Народ, у вас чоловіки дорікали баблом під час декрету? Поділіться думками. Сиджу і стримую себе від сліз. Не можна нервувати, бо під час гв все дитині адреналіном передається
Тантрический кекс• 22 июля 2023
Беріть гроші на психолога, а самі на них в тц ходіть))) а взагалі, гад він

автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
і сміх, і гріх.. ну правда, в мене вже різні думки - таке враження, що він мене газлайтить. І я місяць від місяця від цього стаю слабкіша психологічно
Пік Антна• 22 июля 2023
Странно что вы раньше этого не замечали. При такой крутой зарплате быть таким жмотом..жесть
Ленне-Рейма• 22 июля 2023
Де ви таких знаходите?..чесно, співчуваю.
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляПік Антна
бляха, читаю перші відповіді і все, мене порвало... реву(((
Malinua• 22 июля 2023
Жаль вас, как же обидно...
Не люблю натовп• 22 июля 2023
предложите ему сидеть с ребенком, а вы на работу, или оплатить няню и вы на работу. Терпеть такое нельзя, он каждый день будет вас обесценивать, пока вы сами не сломаетесь
Perfect_Day• 22 июля 2023
Так розпишіть йому ваші витрати по копієчці, ви ж піарниця. Я б йому таку статтю накатала, з діаграмами, таблицями і графіками, він би три дні мав що почитати. І потім би плакав, яка в нього економна і хазяйновита дружина.
Крайня невістка• 22 июля 2023
Не, не хватало!!!!!! Для меня это неприемлемо! Муж говорит, что мы много тратим, но мы реально много тратим)) и инициатор он. Вечно куда-то в кафе, ресторан, бассейн тащит. Я сейчас в третьем декрете. Он против, чтоб я работала, дает на все, что надо( косметолог, парикмахер, зал, диетолог и тд и тд)

Тантрический кекс• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Ну, підійдіть до нього скажешь, що він правий. Ви шукаєте роботу, а догляд за дитиною 50/50. А також вся домашня робота також навпіл
Пік Антна• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Из 100тыс вы тратите 19? Я правильно поняла?
ПлюшкамиБалуюсь• 22 июля 2023
Може у вашого благовірного якась мрія і він економить гроші? Куди ви в родині витрачаєте гроші?
Коко На Страже• 22 июля 2023
Прикро ( Я б не змогла жити з таким жлобом
Любительница• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Не газлайтить, а робить насильство. Одна з його форм- фінансова.
А скільки кросівки коштували? Телефон розбився?
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляНе люблю натовп
я вже відчуваю себе напівзломаною. Розумію, що не можна себе в позицію жертви ставити, але зараз я опинилась практично у пастці - працювати з такою малою ще зарано, я не встигаю іноді й комп відкрити вдень, щоб памперси замовити. Справедливості заради - чоловік на підсттраховку залишається працювати вдома. Мала дуже сильно істерить, включно з тим, що до невролога ходили - респіраторні кризи в неї. Тому одна з такими приступами не справишся, треба іноді і перевернути дитину лицем вниз, щоб слина витікала - від спазму вона починає захлинатися вмістом шлунка - молоко, слиз і тд... Помічі від бабусь немає - два раза моя мама приїздила на 2 тині, але їй 71, хворі ноги. вона нам трохи готувала і ходила гулять зранку з малою. Тому чоловік удома для екстрених ситуацій лишається, в офіс не їздить. Проте основного меседжа цей факт не змінює.
lisulya• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Ну это так и есть. Он намеренно это делает, зная что Вы ничего изменить наьлпннац момент не мо
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляНе люблю натовп
трохи нижче описала нашу ситуацію
Педиатор_я• 22 июля 2023
Знакомая ситуация. Советую не оправдываться и не тыкать тратами на семью.
Почему так много денег? -Цены такие.
Кроссовки, если вам не нужны, то так ему и скажите, если нужны, то хоть в истерику впадайте и требуете.
Вы тратите деньги на семью, а не бухаете с подругами, хотя можно и побухать, когда сможете. Не смейте чувствовать себя виноватой. Вы делаете сейчас свою работу - воспитываете ребенка. Главное, не прогибайтесь и не нервничайте.
На паровозе• 22 июля 2023
Автор, я бы на вашем месте выходила на работу, а все остальные заботы (ребенок, быт) пополам, раз такой умный у вас мужчина))
Или разводится. 33% от его зп 3 года будет платить

ОдинРазНадетое• 22 июля 2023
Ответ дляТантрический кекс
И расходы пополам, сбрасываться 50/50?
Не люблю натовп• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
не вздумайте экономить на себе и на ребенке, тратьте сколько нужно, начнет врзмущаться-предложите поискать ему дополнительную работу, твердо дайте понять что вы не потерпите обесценивать себя, посчитайте стоимость услуг няни, или скажите что вам не хватает денег и нужна няня чтобы вы могли подрабатывать, и скажите ему стоимость, перехватите инициативу у него
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляPerfect_Day
ви з гумором, лайк) я трохи нижче детально розписала - чоловік удома працює, на підстраховці. По факту, я з малою більшість часу (95% протягом його робочого дня). Готую один раз на день їжу, намагаюсь підтримувати чистоту в квартирі. Але неймовірно виснажуюсь.
Мааарковная• 22 июля 2023
В них у всіх ,,корона’ з´явиляється під час декрету , у мене коли з першим сиділа іноді міг закинути , куди гроші трачу ? ну я віддала усі гроші йому і сказала вперед, покажи, як економити ’ через три дні вибачився , зараз сиджу у декреті другий раз , один раз ще з самого початку його понесло ,виявляється він приніс аж 12тис зп , я мала оплатити комунальні послуги, харчувати нас 4 х чоловік і кота ,купити необхідне і ще на хвилиночку відкласти ’ і тут мене понесло , кажу вперед покажи ,, почала казати тільки, що потрібно малечі ,якій на той час пару міс було , їжу і знову хватило його на пару днів ,вже як дуже дістане , то кажу ,що не економити потрібно, а заробляти більше .
Комиссия50%• 22 июля 2023
А скільки кросові коштують? Може цих грошей не варті?Гроші теж можна раціонально витрачати, тоді і дорікати не буде?
Любительница• 22 июля 2023
Ответ дляlisulya
Отак деякі «мужчини» і розкриваються, коли жінка стає залежною. По факту, те саме, що піднімав би руку.
Тантрический кекс• 22 июля 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
И расходы пополам, сбрасываться 50/50?
Ну тоді навіщо той чоловік взагалі з таким підходом
ОдинРазНадетое• 22 июля 2023
Ответ дляНа паровозе
Скорее всего, муж как ФЛП работает и 33% будет не от дохода
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляКрайня невістка
ви щаслива в цьому сенсі! молодець чоловік, ну правда. Мій вже на 2й місяць з малою питав - коли я на роботу збираюсь, і сказав щось дурне типу:’ вічних содєржанок мені не треба’.
СкумбріяП8• 22 июля 2023
Ответ дляOlenka_y
Авторе, зрозуміло що ви виснажені, вам важко з дитиною, нерви, гормони. Але жбурляти телефони і істерити не варто. Ви не маєте брати на себе коли він питає чого так багато витрачено. Це взагалі не претензія до вас, це такі ціни, ви маєте про це спокійно і конструктивно розмовляти. А ще подумайте про те що ваш чоловік весь час забезпечував вас а ваша зп була ’на шпильки’. Тепер відповідальність для нього ще зросла і тому він теж нервує, він же не буде просто давати гроші без всяких питань, він хоче контролювати що куди іде, що можна відкласти, які розходи. Спробуйте бути в команді а не сприймати все як власне образу. Працюйте над бюджетом спільно
автор Olenka_y • 22 июля 2023
Ответ дляПік Антна
так, і йому це здається забагато. Весь час перепитує і робить круглі очі.