Замулена ріка• 23 июля 2023

Розкажіть як зробити талію і прибрати живіт

Фігура прямокутник все життя, тому це проблема була завжди.
В будь якій вазі співвідношення сталія стегна маленьке було, ще й якась "висока" частина від промежини до пупка, і от там зайве збирається.
А от зараз прямо дуже хочеться талію зробити і прибрати животик.
Можливо, харчування (часто в животі розлад, як вздуття відчуваю, але наче все ок, кажуть лікарі), можливо, стреси впливають (давно дуже немає сексу, чоловік служить).
Хожу в зал, але зараз тільки плаваю, немає сил по спеці займатись силовими.
Параметри зараз 90-70-92, вага 58, зріст 160 см, вік 39
Можливо порадите якісь секретні вправи чи харчування?
Коник-стрибунець• 23 июля 2023
Що вам сказать? Та Ви жирна

Голена блондинка• 23 июля 2023
Не знаю ,що порадити,думаю тренер ,як поставити задачу,підбере комплекс.
годовасик• 23 июля 2023
Вам треба скинути трохи
Стильна штучка• 23 июля 2023
Дихання вогню, наулі, та й взагалі йога.
Молчавочка• 23 июля 2023
худеем и качаемся, больше ничего
автор Замулена ріка • 23 июля 2023
Ответ дляГолена блондинка
Коли займалась з тренером, загалом форма стала краще, але пропорції хіба через розвиток стегон трохи змінювались (
автор Замулена ріка • 23 июля 2023
Ответ длягодовасик
Вам треба скинути трохи
Була нещодавно 55 кг, в см - те саме, талія ніяк менше 70 не виходить.
Це зараз ще перед критичними як роздуло, взагалі, собі не подобаюсь (

Поросенка• 23 июля 2023
Покажіть фото
Вумна вутка• 23 июля 2023
спочатку дефіцит калорій, кардіо у вас вже є. Потім розширити спину і накачати попу, і візуально буде талія, але без силових не обійтись
Леди_на_драндулете• 23 июля 2023
Живот убрать вполне реально, а вот талию такую, как мечтается вряд ли. Но выглядеть стройнее вполне можно и без ярко выраженной талии. Вам правильно пишут - худеть и спорт. 55 кг.для роста 160 тоже не мало.
автор Замулена ріка • 23 июля 2023
Ответ дляВумна вутка
Спина і так широка
І попа була менше, то накачала вже , силові покинула ось тільки червень-липень як.
Вумна вутка• 23 июля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Спина і так широка
вам тренер хоч не давав вправи на косі м´язи живота? всякі наклони в сторони? від цього талія росте вшир
автор Замулена ріка • 23 июля 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мало-немало. Ніколи не важила менше 49 кг, навіть, коли була глистою худющою в юності. Може, до 52 зкинути зможу, максимум. Була схудла до 55 кг, але почала займатись силовими і вага трохи вгору пішла.
автор Замулена ріка • 23 июля 2023
Ответ дляВумна вутка
На косий прес було. Нахилів - ні, хіба піднімання руки та ноги вбік
Ms. Откровенность• 23 июля 2023
Описали, неначе мене. В зал не хожу, але взагалі не їм хлібо-булочні вироби, смаколики та газовані напої.
Жир на животі саме такою відмовою і прибирається. Вся їжа в мене максимум 250 грам на прийом, кава з молоком теж вважається за їжу. Користуюсь кухонними вагами. З солодкого іноді домашня пастила шматочок чи ложка меду.
Дай подивлюся• 23 июля 2023
Планку робіть вдома
Круг крутіть
Прес качайте
Все безкоштовно
Можна в інеті дивитися ці вправи
Після 17.00 вода овочі фрукти
З 17 до 8 ранку перерви в їжі важкій
За місяць буде мінус сім
Аноним с кешбеком• 23 июля 2023
Автор , тоже...я погла по пути подбора одежды. Если нужно талию делаю поясом и т д.Я тоже из разряда морковок
Аноним с кешбеком• 23 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Планку робіть вдома
Круг крутіть
Прес качайте
Все безкоштовно
Можна в інеті дивитися ці вправи
Після 17.00 вода овочі фрукти
З 17 до 8 ранку перерви в їжі важкій
За місяць буде мінус сім
но пропорции не не изменяет . 170 56 кг...талия не появляется
Дай подивлюся• 23 июля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Живіт зменшиться
Вага
Вже на серце легше буде

автор Замулена ріка • 23 июля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Я теж не п´ю газоване, не їм хліб, хоча в круасанах відмовити собі не можу.
Каву п´ю чорну і, звісно, без цукру. Солодке, взагалі не люблю і не їм.
автор Замулена ріка • 23 июля 2023
Ответ дляПоросенка
Покажіть фото
Ну ось.
Голубка миру• 23 июля 2023
Сорок лет. ИМТ в норме. Сейчас тут обозвут и унизят анонимьі. Зачем оно вам , автор??? Что вам даст талия в 40? Счастье, карьеру, мужчину? Не понять мне
Аноним с кешбеком• 23 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Живіт зменшиться
Вага
Вже на серце легше буде
ничего подобного.. он просто станет твердым. У меня нет лишнего веса .... все уходит, кроме ..пухлика на животе. Думаю про липо уже.. там где-то 800 мл нужно убрать .
Питание .. тоже очень сдержанное, сладкого и т д не . Все в норме.
Если будц есть торт каждый день, всеравно будет 56.
Мне не нравится кожа и тело после сладкого, а не вес
Аноним с кешбеком• 23 июля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ну ось.
автор, поменяйте модель шорт , и не парьтесь. Посвободнее и длиннее на несколько см с поясом .
У вас шорты на девочек ..лет 13
у вас нормальная фигура.. релакс енд джой
Бутерброд и я• 23 июля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ну ось.
Автор, на фото у вас все гарно, як на мій смак. Я би просто тримала вагу, щоб живіт не збільшувався і одягом підкреслювала б талію.
автор Замулена ріка • 23 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Планку робіть вдома
Круг крутіть
Прес качайте
Все безкоштовно
Можна в інеті дивитися ці вправи
Після 17.00 вода овочі фрукти
З 17 до 8 ранку перерви в їжі важкій
За місяць буде мінус сім
Дяк за поради.
Але в мінус 7 не вірю, бо максимум коли худла із зміною харчування, відмовою від хлібного, цукру, алкоголю і підключення спорту - це було з 67 до 61 кг.
Зараз я і так не вживаю алкоголь, хліб, не їм ввечері, займаюсь спортом, хоч трохи.
автор Замулена ріка • 23 июля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Ні, ну одягом можна зробити, звісно, але ж я знаю що там насправді )
Аноним с кешбеком• 23 июля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
автор..мне кажется, снять важность с проблемы. Нет идеалов. У меня муж ржет с идеей липо самой жирной жены в мире... все время хотят меня накормить, а черевце э.
автор Замулена ріка • 23 июля 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
У вас шорты на девочек ..лет 13
Та це домашні шорти, колись були джинси, обрізала, на вулицю так не ходжу, звісно )
Взагалі, на вулицю шорти не ношу.
Аноним с кешбеком• 23 июля 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Взагалі, на вулицю шорти не ношу.
а носите ) у вас все ок. Купите можные шорты