Замулена ріка• 23 июля 2023
Розкажіть як зробити талію і прибрати живіт
Фігура прямокутник все життя, тому це проблема була завжди.
В будь якій вазі співвідношення сталія стегна маленьке було, ще й якась "висока" частина від промежини до пупка, і от там зайве збирається.
А от зараз прямо дуже хочеться талію зробити і прибрати животик.
Можливо, харчування (часто в животі розлад, як вздуття відчуваю, але наче все ок, кажуть лікарі), можливо, стреси впливають (давно дуже немає сексу, чоловік служить).
Хожу в зал, але зараз тільки плаваю, немає сил по спеці займатись силовими.
Параметри зараз 90-70-92, вага 58, зріст 160 см, вік 39
Можливо порадите якісь секретні вправи чи харчування?
Дай подивлюся• 23 июля 2023
Ответ дляніколи такого не було
Ну да, 58 кг - это ж страшная нагрузка на сердце 🤦♀️
Страшніше рашистських обстрілів немає нічого
Мандолина Бу• 23 июля 2023
Ничего, худеть и поправляться будете равномерно , так что не забивайте голову. Убрать живот - это ограничить питание и качать пресс. А талию уже вы не сделаете