Мандолина Бу• 23 июля 2023
Питання до власниць маленьких порід собак
Ви берете на руки собаку коли на зустріч йде великий пес чи якийсь такий, що викликає у вас опасіння? Ходжу зі щеням шпіца на групові заняття, і кінолог зробила мені зауваження. Моя ще лякається собак, особливо великих, до нас підбігла хаскі, хотіла з моєю пити воду, стрибала, власницю свою не слухала. Я підняла свою на руки і мене насварили, мовляв, я так виховаю у ній агресію.
Ответ дляМандолина Бу
Коли на зустріч йде велика собака чи така, в якій сумніваюсь дуже, то беру на руки. Боюсь що може шкоди завдати. Один раз мої передчуття мене не підвели, бо та собака почала гризтись з іншою, яка йшла за нами.
Пофиг на кинолога , вы все правильно делаете.
Мандолина Бу
• 23 июля 2023
Ответ дляШвидка Настя
Скоріше за все, ваш кінолог звик працювати мінімум зі спаніелями. Дрібнота має трохи інакшу психологію. В мене собаки 30 років, теперішній найменьший з усіх. Він дійсно відрізняється мізками від великих собак. Тож ваш шпіц має виховуватися скоріше як дитина, а не як службова собака. Може, варто пошукати іншого кінолога?
Ні, у нас в групі є і чіх, і йорк, і грифон.
Чемна панночка• 23 июля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Тому що це фізичне навантаження, яке потрібно всім собакам. Вони мають нюхати, знайомитись з іншими собаками.
Моя в коляске любила ездить , тоже делали прохожие замечания что не ходит , лапы отрафируются и ожиреет 🤣 а то что у меня дома лестница , и она пока туда сюда поднимится за деть с детьми, ни кто е знал.
ИграйМойГормон• 23 июля 2023
Беремо нс руки , коли бачимо собак без повідка великих, яки несуться , бездомних , чомусь нас не люблять такси і ми їх і джек расели . Було багато випадків, коли тільки встигала схопити на руки та спасти від собак, було і шматки шерсті виривали . В нас також шпіц. Не агресивний .
Дон Пэдро• 23 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Почему плохо?) Собака прекрасно себя чувствует дома. Туалет тоже дома
Вы знаете, ей обязательно нужно двигаться, прогулки хотя бы по полчаса два раза в день. Это нужно для сердца, сосудов и т.д.
Kot_v_meshke• 23 июля 2023
Я редко подхватываю на руки, если только без поводка бездомная непонятная собака. Обычно нет, но если навстречу идет собака, беру на короткий поводок и на другую сторону от собаки. Когда подходим ближе - понимаю, можно ли идти нюхать или лучше обойти. А адетстве у моей подруги маленькую собаку перекусил сенбернар. Насмерть. Так что это действительно может быть опасно.
Мандолина Бу
• 23 июля 2023
Ответ дляШвидка Настя
А можете розказати чим саме з ваших спостережень відрізняється? Це моя перша собачка, цікавить думка досвідченої людини.
Мандолина Бу
• 23 июля 2023
Ответ дляТайТаке
Мені чоловік теж так сказав 🙈
Чемна панночка• 23 июля 2023
Ответ дляДон Пэдро
Мы брали на руки, наш чих не был ни прогрессивным, ни гавкучим. Но он не хотел общаться ни с какими собаками - ни большими, ни маленькими, просто игнорировал всех, уходил, отворачивался, такой махровый интроверт. Любил только нас, свою семью, и ещё любых маленьких детей.
И наша такая, мы шутим что она себя к людям относит, а собак к собакам 😁не достойным общения. Живём вполне счастливо
Ответ дляМандолина Бу
Мені кінолог сказала що так і виховується недовіра і агресія(
Неправда .
Наш лез играть ко всем нещависимо от роста и агрессии.
Самое дружелюбное существо . Не раз был укушен ,СБ успевали одергивать поэтому укусы скользящие .
Только после 2 лет стал немного остерегаться
Кукарачка• 23 июля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Зачем? )) Для чего знакомится с другими собаками?
У меня до чиха была большая собака. На улицу ходила только ради туалета. За всю свою жизнь ( прожила почти 15 лет) с другими собаками ,,нюхалась,, раз 10 от силы. И поверьте, прекрасно себя чувствовала.
Щаслива Я• 23 июля 2023
Не завжди беру. В мене чіх. Іноді гуляє без повідка поруч, але він знає всі команди.
Мандолина Бу
• 23 июля 2023
Ответ дляЧемна панночка
Боже, яка милота))
Дон Пэдро• 23 июля 2023
Ответ дляЧемна панночка
Прелесть какая)
Чемна панночка• 23 июля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Боже, яка милота))
Та да, теперь горе, малому почти 3, приходится больше ходить , коляску ж убрали, а так не выгнать было))))
Мандолина Бу
• 23 июля 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Жесть. Також боюсь расселів. І бісять власники, яким я прямим текстом кажу, що моя ще маленька, боїться, заберіть свою собаку, то вони сюсюкаються зі своїми і не відзивають нормально. Типу «ой, менюня боїться, не займай, хіхіхі» і сміються
Дон Пэдро• 23 июля 2023
Ответ дляЧемна панночка
Да, нам тоже приходила такая мысль в голову - казалось, наш пёсик считает себя человеческим ребенком.
40каградусная• 23 июля 2023
Ответ дляТайТаке
Где вы их берете те факты. Это планочная собака если ею не заниматься правильно
Вы же не думаете, что я буду вступать в полемику с кем-то, появившимся тут прошлым летом
Ответ дляШвидка Настя
Наш лапу дает , и понимает все приказы. Тон и взгляд. Очень воспитуемый .
Мандолина Бу
• 23 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Не знаю, мені чомусь здається що так має бути, що вона має «спілкуватись» з сородичами) читала, що для собак це важливо.
принаймні не боятись їх, а то зараз вона всіх боїться, навіть ще менш з на неї саму)
Дон Пэдро• 23 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Наш за всю свою жизнь даже не понюхался ни с одной собакой. Как мы ни пытались его подружить с кем-то. К посторонним людям относился доброжелательно, но спокойно. Зато когда видел детей - прямо визжал, так хотел с ними играться. Вообще такой странный характер у него был, нас любил до безумия, такой тревожной любовью. Мне вообще кажется, что меня никто и никогда так не любил, как он.
Снежнакомка• 23 июля 2023
Ответ дляМандолина Бу
Раньше брала на руки. Теперь нет, поляки-собаководы сказали, что так нельзя. Она у вас ещё маленькая, моей будет 6 месяцев, все ок сейчас с собаками
Мандолина Бу
• 23 июля 2023
Ответ дляТайТаке
Смените кмнолога ,какой то самозванец
Вона поліцейський, займається професійно дресурою і вирішенням поведінкових проблем.
Пишна молодиця• 23 июля 2023
В мене середня собака, француз, правда ще маленький.
Але собак не боїться взагалі.
Біжить знайомитись з усіма.
Але собак не боїться взагалі.
Біжить знайомитись з усіма.
Ответ дляМандолина Бу
Расселы это зло . Молча подходит ,нюхает а потом за бок клац ,не люблю их
Снежнакомка• 23 июля 2023
Ответ дляШвидка Настя
Моєму 8,5 років, все життя підхоплюю його на руки при наближенні великих собак. Максимум його агресії - зализати до смерті. Він навіть не гавкає на вулиці, зовсім, жодного разу за все життя не гавкнув на вулиці. Хоча мій скоріше виняток, більшість малих дійсно агресивні)))
У меня тоже ши-тцу. Она молчит, как кошка