Лиза-fa68• 24 июля 2023

41 тиждень вагітності, хелп!

Хто народжував пізніще 41 тижні, допоможіть)
в мене 41 тиждень, на мене всі тиснуть, щоб лягала в пологовий і стимулювала пологи. я не розумію навіщо і зовсім того не хочу. вагітність протікала ідеально і по аналізам і по самопочуттю, малий дуже жвавий, постійно відчуваю його рухи і танці. моя лікар відправила мене на госпіталізацію в пологовий, я не хотіла, але вона мене дуже просила, щоб я поїхала і мене там просто оглянули і сказали що робити. Я приїхала в свій пологовий і вони тільки дізнались що 41т, то відразу сказали що кладуть мене і будуть стимулювати, я не погодилась, вони намагались мене задавити втрьох, позвали ще якогось головного лікаря, хоча ще навіть ніхто не заміряв ктг і не оглянув мене. Стимулювати просто через те, що почався 41 тиждень. Я відбилась, підписала відмову під свою відповідальність, сказала що приїду на цьому тижні або коли почнуться перейми. Тепер мені написує моя гінеколог і тисне, щоб я не ризикувала з дитиною. Я до 42 тижня взагалі нічого не хочу робити, якщо і зі мною і з малим все ок. Підкажіть, хто народжував пізніше 41 тижня, вас теж так змушували і як ви відбились від усіх?
ПП-шница• 24 июля 2023
Ну вот родственница недавно родила 41 неделя ровно, сидела ждала - воды зеленые, ребенок в реанимации неделю
Сосиска_Втесте• 24 июля 2023
Надо врачей слушать, я родила в 40 недель и 5 дней , мониторили, что все ок и то еле родила, большой уже ребенок был. А до 42 недель ходить это плохая идея, можно до кесарево доходить
Копирайторша• 24 июля 2023
Я на 42 народила. Мене в пʼятницю (кінець 41 тиж) хотіли покласти. Я відпроситися до понеділка. В понеділок у 5 ранку почалися перейми) 10 днів від пдп переходила
Госпожа_тамагочи• 24 июля 2023
Мало у темі пізніх пологів , але дитина швидко росте і буде важче народжуватися. Такий протокол, що стимулюють, зазвичай вагітні навпаки просяться раніше і не дочекаються.
Займайтеся спортом тепер.
Женщинас• 24 июля 2023
Моя історія - народила на 42 тижні, лежала в пологовому, спостерігали, ніхто не стимулював. Перейми почалися увечері, зранку пішли чорні води, екстренне кесареве, дитина не дихала. Краще б стимулювали. Це другі пологи, в перших сама прекрасно народила.
Робот Вертер• 24 июля 2023
Ви не праві. Можна я не буду описувати, а просто пораджу не робить так
ПП-шница• 24 июля 2023
Экстренно кесарили, не дописала
мегамоСГ• 24 июля 2023
У вас пдр коли був?
Ви маєте право написати відмову. Я також писала відмову від стимуляції, але в мене була інша причина, не термін вагітності, а багатоводдя. Лікар сказала, що відмовиться приймати у мене пологи, якщо я вийду з пологового. Я лягла в блок патології під нагляд і пролежала там 4 дні поки пологи самі не розпочалися.
Я також проти стимуляції, якщо немає реальних причин. Але краще бути під наглядом, тоді вони і КТГ вдвічі в день робили і УЗІ майже кожного дня, дивилися чи все Ок.
Без комплексів• 24 июля 2023
Не розумію чого чекати?? Для чого?? Є хто переходжують,а потім жалкують.В мене діти всі народжені на заплановані дати. Не хотіли виходити.... все гаразд.

Для чого то??
Я не Тролль• 24 июля 2023
Я на 43,5 тижні. Екс, стимуляція, жалкую що чекали так довго! Тримайтеся!!!
comeonbabyloosecontrol• 24 июля 2023
Родила в 41.5, по анализам, допплеру и ктг все было в норме, меня тоже пытались положить в 41 неделю. Но у меня сын по всем параметрам на неделю отставал, по узи пдр было на другую дату. Поехала по скорой с нормальными схватками, но стимулировать все равно пришлось.
Считаю, что носить до 42 ровно может быть опасно, хотя бы потому, что ребенок может наглотаться мекониевых вод.
Просто болталка• 24 июля 2023
Відслідковували ктг і дивились чи не постарішала плацента. Народила бнз стимуляції по їхньому у 43,5 тижні, по моему в 41,5.
Але лікар на стимулюванні не наполягала.
Чучало яблуні• 24 июля 2023
врачам виднее,зачем вообще ходить туда,если сама все знаете?
lasthome• 24 июля 2023
Вони б не стимулювали відразу, дивилась чи готова шийка, розмякшили її і слідкували б постійно за станом дитини. Ідіть в пологовий краще
Попихтю та й годі• 24 июля 2023
На 42 неділі вагітності я запропонувала лікарю хабаря, щоб він простимулював мені пологи, бо інші лікарі чекали на природні пологи..коли народила, то сказали що якби ще трохи почекала, то могли б втратити дитину. За зовнішніми ознаками дитина була явно переношена. Другі пологи теж стимулювали на 41 неділі. Це моя історія, а ви робіть свій вибір самі. Легких вам пологів і здорової дитинки)
Пацаааааааан• 24 июля 2023
Если с ребенком все нормально нет смысла стимулировать, тем более что точность сроков у нас очень приблизительная. Поверьте, естественные роды очень важны. Главное следить за активностью и показателями ребеночка.
Katia2009• 24 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Мене так мама народжувала, пепеносила, насилу відкачали, є пожиттева травма(((
А_мій_самий_самий• 24 июля 2023
Знакомая позже родила,воды зелёные,у ребёнка УО
Yana1915• 24 июля 2023
Я народила на 42 тижні , екстрено кесерів розтин , води зелені були , Слава Богу все норм
Творог для розжига• 24 июля 2023
Я теж в 41 тиждень із сином лягла, щодня перевіряли серцебиття, ставили водорослі якісь, що розмягчити шийку матки, в 42 тижні почались схватки, води відійшли зелені. Кесерили. Все добре. Це було в 2011 р.

Лягайте!!!
ПП-шница• 24 июля 2023
Ответ дляKatia2009
((( я тоже переживаю, они в больнице уже больше 16 дней, особо не рассказывают, но я то понимаю, что есть причина, почему не выписывают… здоровья Вам крепкого!
4есотка• 24 июля 2023
мне стимулировали на 5 дней раньше чем ПДР так как врач уезжал на неделю, и воды очень зеленые были. Ребенок ок. но врач сказал что хорошо что мы это сделали
Айпишница• 24 июля 2023
Знакомая ждала до 42. Но она врач, ездила каждый день на УЗИ, её и ребенка наблюдали. Всё хорошо
Лежала с девочкой, которая была в РД ’ничья’ без постоянного присмотра. Закончилось экстренным кесарево, зелёные воды, ребенок три недели с пневмонией в неонатологическом стационаре, мама под капельницами в роддоме.
ШобВам_КакНам• 24 июля 2023
Ответ дляПросто болталка
А как это по их и по-Вашему?! Вы дату месячных не помните?
Katia2009• 24 июля 2023
Ответ дляПП-шница
Дякую 🙏
Мамі і дитинці швидкого відновлення!
Творог для розжига• 24 июля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Головне не «єстественні роди», а щоб з дитиною було все добре!!!
Теж була категорично проти кесарева, але рада, що погодилась. І що з дитиною все добре.
Пацаааааааан• 24 июля 2023
Ответ дляТворог для розжига
Там это и написано, главное здоровье ребенка.
ШобВам_КакНам• 24 июля 2023
Автор, езжайте в роддом, не майтесь дурью! Невестка тоже переносила, воды зелёные.
Воленс-неволенс• 24 июля 2023
В мене була пізня овуляції,це я точно знала.І те що завагітніла після тої пізньої овуляції-теж.
Лікарі рахували по місячним.
Розбіжність була майже 3 тижні.
Строк ставили 10 квітня,я народила 2 травня.
Я так і знала,що десь початок травня.
Хоча всі лікарі теж за голову боалися-ах і ох,42й тиждень.
А я знала,що то 40й.
Вся вагітність і аналізи-все ок,і пологи теж,бо вчасно!
Мышка L• 24 июля 2023
Перші пологи рівно в 40 тижнів, почалися швидко, народила через 5-6 годин. Другі пологи, переносила (41-42), а перейми так і не починалися. Зробили узі й т д, дитина на 42 тиждні вже дуже велика, сама б не народила, ще й трикратне обвиття. Лікар прийняв рішення робити кесарив розтин, за що йому вдячна- 4400 синулька♥️.
У вас же перші роди? Може є смисл лягти в лікарню, щоб кожного дня слухати сердечко, чи все добре.
Легких Вам родів🤗