А я женатая• 25 июля 2023
Хто садив ремонтантну малину?
В мене гарна літня малина, а ремонтантної не було, цієї весни надумала купити декілька кущиків спробувати. На даному етапі деякі пустили росточки, а в деяких лунках так нічого і нема досі, пройшло вже три місяці. Продовжую всі однаково поливати, підлила гуматом. Є ще шанс, що щось вилізе? Як вони себе мають поводити взагалі? Чи якщо не вилізли, то вже все? Садила здорові міцні коріння
175см55кг19лет (она)• 25 июля 2023
Чотири сорти посадили, деякі сидять довго в землі, так що чекайте і поливайте, обробляйте від шкідників
Наша взяла• 25 июля 2023
Наверное уже всё. Моя уже отплодоносила, я не обрезаю на зиму, и паралельно выпустила новые побеги. Старые уже засохли, а новые разрослись
Розумна Губка• 25 июля 2023
В мене є зараз, розрослась від коріння, коли посадила через тиждень випав сніг і все ок
А я женатая
• 25 июля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так а шо обробляти? Як з землі нічого не вилізло) Я ще продовжую поливати, тішу себе надією, що ну не міг же такий живучий корінь просто здохнуть ні з того, ні з сього, якщо йому всі умови створені
175см55кг19лет (она)• 25 июля 2023
Ответ дляА я женатая
є шкідники, які жеруть корінь, хрущ наприклад. Якщо коріння не замочували в стимуляторі зросту, то можна і їм пролити