Королева спама• 27 июля 2023
Завидую бывшему мужу
Понимаю абсурдность ситуации....
Но ничего не могу с собой поделать.... чувствую,нужно к психологу
Суть: мы 15 лет жили обычную жизнь ( машина простая,кв,работали на гос.предприятии),никакой фин подушки я не собирала, всё на доверии...
Он ушёл,тяжёлый развод( я была против,несмотря на измену)
4 года прошло- за это время чтобы держать уровень жизни ,хотя бы как у нас был( элементарно питание,ком.,отдых) мой и ребенка мне нужно оооочень много усилий прикладывать,экономить (т.к
На зпл не особо получается вытягивать себя и сына подростка)
Он - удачно женился на женщине с очень высоким финансовым доходом ( он поменял машину,покупка дома,родился ребенок,до войны отдых в Эмиратах.....)
И чем у него лучше дела,тем мне все тяжелее с каждым годом.
Вопрос- знаете ли Вы такие ситуации?....зависть БМ
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ага, я тоже завидую отцу своего ребенка, за 12 лет ни разу не озадачился тем чтобы хоть пару сотен дать ребенку, может каких пару тысяч и выбила из него за все время, на себя любимого он всегда находит деньги, ребенка «пусть твои еб..ри содержат», квартиру ему бабушка в 2015 году купила, за коммуналку платит мама, я с 2014 года на съеме, сама тяну и ребенка, и аренду, еще и звонит ночами, начехляет мне что я такая-сякая, он так сына любит, а я к нему жопой
Непотрібно свою пи...ду усім давати,судячи з вашого комента
Мрію про пончик• 27 июля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Оставьте телефончик
Мы ему будем звонить по ночам, говорить кто козел
Мрію про пончик• 27 июля 2023
Ответ дляКоролева спама
Вопрос не мне,но отвечу- я подала,он платит,но тк официально зпл 10 тыс грн, алименты 2500...у его новой жены доход 100-150 тыс грн, соответственно он там как сыр в масле...
Ну и вы работайте, зарабатываете 300 тыс в месяц, он вернётся
Мудрецыха мира• 27 июля 2023
Ответ дляМотористка
А що не так? Віддає по закону чоловік. Про що задуматись?
Все отлично. Я думаю его ребенку все хватает.
2500 это же ого как много
Тану на сонці• 27 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
У такого есть все шансы создать полноценную, крепкую семью, зачем ему ваш шлюб выходного дня. А просто подружку можно завести намного моложе, без детей с которыми надо считаться.
Тобто ви за те, що беріть, що дають?) А в 45 він на кого може притендувати? Реально ну не молодше 30, знайти ту, що без дітей дуже важко мені здається
Ряженка• 27 июля 2023
Ответ дляКоролева спама
Ну, так это ж не его доход. Или вы хотите, чтобы его жена платила вам алименты?
АнтиТанкист• 27 июля 2023
Частая ситуация.
Ничего абсурдного, все закономерно. Он свободный мужик, а мужиков у нас мало. А женщине в разы сложнее
Мотористка• 27 июля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
2500 это же ого как много
Що виипропонуєте?
АнтиТанкист• 27 июля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Как он узнает ваш новый номер?
Что-то неправдопободно, скорее всего общаетесь сама с ним
Так он меняет, а не она
Ламборджини• 27 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
Вы же сами пишете ’Блін, от де ви тих чоловіків, що гарно фінансово стоять на ногах знаходите?’. Значит такие в дефиците, а не кому он триста лет нужен, состоятельный, в возрасте 45.))
Ванна Тазиковна• 27 июля 2023
Ответ дляКоролева спама
Нужно иметь опыт и определенные навыки, чтобы 200 зарабатывать,это решило бы, конечно, проблему в моем вопросе ,в теме)))))
Нереально найти мужчину с таким доходом в таком возрасте,нужно выглядеть на такой доход соответственно,к сожалению
Подруга нашла в 40. Не 150т, а 70, но финансово стало легче
Chaterbox• 27 июля 2023
Автор...не знаю, як правильно написати, щоб ви не образились, а задумались:
Ви трошки однакові з КЧ - ви сумуєте за життям кращим, яке він забезпечував. І він пішов шукати кращого життя за рахунок шлюбу.
А ще ви себе не поважаєте і не любите ( він зрадив, а ви були проти розлучення)
Що робити? Працювати над собою, спочатку психолог, потім самовдосконалення, відпустити проблему (НЕ дивитись, не знати, не дізнаватись, не цікавитись як він живе - вас це не стосується більше). Сконцентруватись на своєму житті.
Сподіваюсь, ви колись в думках подякуєте йому, що він пішов, щиро.
Удачі Вам!
Мудрецыха мира• 27 июля 2023
Ответ дляМотористка
Що виипропонуєте?
Автору смотреть широко на мир и понять таки что бывший далеко не прелесть
Так начнется выздоровление.
Коко На Страже• 27 июля 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Як тільки перестанете йому заздрити, в Вас з´явиться чоловік. Відпустіть його.....це по темі
Автор просто цікаво і тій жінці норм при доході 150 тисяч, жити з Вашим чоловіком? Де він з нею познайомився?
В мене є така пара знайома. В нього 15 тыс в неї більше 100 тис. Познайомилися на роботі. Він слідчий, вона суддя. Живуть чудово. Зараз він вже не в поліції, вона так суддєю і працює.
Мотористка• 27 июля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Так начнется выздоровление.
Автор вже широко роздивилась і зрозуміла, що екс нічого такий був. Може якби не пиляла його то й заробляв нормально. А то почитаєш порадницю, дресирують своїх чоловіків, сльози ті забирають собі, ой зарплати, керують ними, характери свої показують. А потім або плачуть чому пішов, або ниють що ні на що не здатні довбні поряд.
Добродійка• 27 июля 2023
Ответ дляБася-Мася
Не, ну есть мужчины, которые удачно выходят замуж
. Не все же нам, женщинам)
Так, я знаю такого чоловіка, співробітник.
Другий шлюб, одружився з дуже заможнюю жінкою, трохи старше, кинув роботу, сидить дома готує дружині вечерю та ранкову каву, всі щасливі, кожен отримав що хотів.
П.с. автівку йому відразу купили, з військоматом порєшали і вон їзде у закордонні відрядження з дружиною, подорожують.
Мудрецыха мира• 27 июля 2023
Ответ дляМотористка
У автора на бывшем перекос. Со временем плохие воспоминания стерлись.
Она не видит его настоящего
Который макает свой член куда попало и питается за счёт богатой в то время, пока его ребенок живёт на 2500. От него
Она не видит его настоящего
Тану на сонці• 27 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
Та я просто цікавлюсь питанням), для себе вже зрозуміла, що певно легше самій з дітьми, ніж оце все підлаштовування під ситуацію. А БМ був ось такий, наче й непоганий чоловік, але заробляти не вмів й комплексував. З родини пішов сам, типу ви мені всі заважаєте стати ого ого яким. За 7 років не став ніким, перебирається підробітками(
Ламборджини• 27 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
Пару дней назад про семейство Залужного читала. У него от первого брака ребенок, у жены тоже от первого брака ребенок, Т.е. это второй брак. Поздравляет НЖ с ДР. Странно, вроде не мямля, а говорит что только благодаря ей стал тем, которого мы все знаем. Наверно и от женщины, что рядом, многое зависит...
’Уявити не можу, скільки потрібно терпіння, мужності й мудрості бути поруч зі мною. Навіть тоді, коли я не вірив сам собі, ти вірила в мене і підтримувала. Усе, що в мене є, і все, чого я досяг, – це ти. Дякую тобі за повітря, за серця стук і за мрії, які дійсно збуваються. З днем народження, кохана’, – написав Залужний.
Тану на сонці• 27 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
Життя це лотерея, всім особистого щастя!
Lydmila408• 27 июля 2023
Ответ дляЛамборджини
З військовими жити нелегко.
Мотористка• 27 июля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Она не видит его настоящего
То він має гроші нової дружини дитині віддавати? Автор же написала, що нову дружину знайшов після того, як пішов від неї. Розлучення автор не давала, вчепилась кігтями в нього. Кров не стало в кого пити.
Мудрецыха мира• 27 июля 2023
Ответ дляМотористка
Он должен больше зарабатывать
Педиатор_я• 27 июля 2023
А в мене схожа проблема з колишнім чоловіком. 14 років, як розлучились, це так давно вже, в нього сім´я інша, в мене. Але ніяк не відліпляться, нема-нема максиму 6 міс.і находить щось. Номер змінити не можу, бо купа робочих контактів і маю бути на зв´язку. Блокую. З феєричного: я була винна, що в них народилась дитина з розумовими вадами і мала ’памочь финансово’, потім вони народили другу дитину, як зрозуміла, з нею все ок, але я ’харашо устроилась і далжна памочь, не чужиє люди’, а ще я мала обзвонити всі банки і мікрозайми, щоб йому не давали кредити більше, бо вони всі в боргах і ’каллектари і мене доберуться, заберут всьо, ви билі ів браке’. Ось місяці 2 назад я виявляється мала відмалази його від армії, бо павестка пришла.
Сприймаю, як хворих людей. Блокую. Лізуть в соц.мережі, месенджери, через моїх друзів, батьків.
АБВГДейка• 27 июля 2023
Ответ дляКоролева спама
Жена занимается продажами товаров на страны третьего мира,экспорт,большой объем
БМ - с руками( ремонт с нуля кв,ремонт машины,с головой,спокойный,рассудительный,не пьёт,не курит,ходит в зал,может разобраться в любом вопросе, всё умеет готовить,помогает по быту,не ревнив,не превередлив в еде,не агрессивен, воспитан ( родители на управляющих должностях),высшее образование
Блин, у меня такой муж. Пойду, напишу ему что-то приятное. Я последнее время такая сучка по отношению к нему! И он этого не заслуживает.
Спасибо за тему, буду менять свое гадкое поведение.
Мозговая пилочка• 27 июля 2023
Ответ дляПедиатор_я
а в чем схожа? автор не лезет к мужу.
Педиатор_я• 27 июля 2023
Ответ дляМозговая пилочка
а в чем схожа? автор не лезет к мужу.
ну постійні нападки слухати ’ти не заслужила такой жизни, раз дастигла - нам далжна памочь’, я не думаю, шо вони там моє фото біля ікони поставили, заздрять у відкриту, ще й лізуть постійно. А поза очі аж страшно уявити.
Для драки• 27 июля 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
В нас теж колишня мого чоловіка як він одружився зі мною, нарешті зрозуміла кого втратила і не цінувала за часів спільного життя. Почала лізти до вже мого чоловіка зі своїми претензіями, що любить його і хоче щоб мене він покинув, а повернувся до неї, бо в них діти і спільне майно. Майно, це будинок, який з халупи чоловік власними руками довів до ума, перебудував все. А вона його вигнала після 15 років спільного життя, сказавши що він ніхто і ніщо, і в неї черга з залицяльників і його тут нічого нема, хоча чоловік має дві вищі освіти, вміє працювати руками і головою, і будинок майже побудував своїми руками, з руїн підняв, зарплату їй всю віддавав, була в них машина. Не оцінила, на суді сказала, що такий сякий, гроші не дає, поганий батько. Оббрехала, знецінила. Чоловік сказав не можу цього пробачити їй, при розлученні все їй з дітьми залишив, справно платить аліменти, з дітьми спілкується, допомогає їй і дітям. А тепер вона лікті кусає, плаче в подушку, бо зрозуміла через шість років після розлучення кого втратила. Тепер лізе до мене з своїми дебільними претензіями. Бо жаба її давить. Що колишній живе щасливо без неї. Я в її сім,ю не лізла, ми з чоловіком познайомилися після шести років після розлучення з нею. Бо зараз тут налетять такі як вона, будуть звинувачувати, що сім´ю розбила. Це не так. Так що цінуйте те, що у вас є. Все пізнається в порівнянні. Іще, на питання мого чоловіка до неї, чому до сих пір сама, де ж та черга з залицяльників, відповіла, що не все те золото, що блищить. Якось так.
Автор, влаштовуйте власне життя, а не заздріть чужому! Удачі!
Як же так сталося що 6 років назад він розлучився і через 6 років після розлучення ви зустрілися. Ще й пишете що то вже чоловік ваш. У вас рожеві окуляри на пів обличчя судячи з опису, дивіться не поріжтеся. Якби він був таким хорошим як ви описуєте, жінка ніколи б не вигнала його. Він для сім´ї старався, з дітьми допомагав, гроші давав, не пив, не гуляв, а жінка йому така, набрид ти мені Вася, пішов геть
Думаю вас чекає багато цікавих відкриттів про вашого святого чоловіка.
АБВГДейка• 27 июля 2023
Ответ дляКоролева спама
Не изменял,а ушёл.....оставил меня одну с ребенком,а потом изменил ( ещё будучи в браке,тк я не соглашалась на развод)
Это не изменил.
Автор, я уже писала, что у меня муж с таких характером, как ваш. Умный, спокойный, хозяйственный, заботливый, прекрасный муж и отец.
Он до меня был женат. Тоже ушел из семьи, потому что, жена достала. Просто сел в машину, в чем был, и уехал, оставив абсолютно все, вплоть до трусов.
Мы с ним в браке 16 лет, первая жена замуж больше не вышла. Тоже много лет не давала развод, у нас уже ребенок был.
Есть такая категория мужиков, которые терпят до последнего. Кажется, что терпение у них бесконечное, и можно долбать сколько угодно. Но в один не прекрасный момент они уходят, и вернуть их невозможно.
Я тоже часто веду себя по-свински, нужно тормозить.