Усатая полосатая• 27 июля 2023
Порадьте дієву мазь при васкуліті
Дівчата, хто має або стикався з такою проблемою, які лікувальні засоби застосовуєте? Була у дерматолога, але попала до лікаря вже коли майже ніяких ознак не залишилось. Лікар по фото мені сказав, що це васкуліт. Це було в березні. Потім пішла до сімейного, але ж вже проблеми не було, то і ніяких лікувань не назначали. Тепер знов проявилось, але більше і агресивніше. Дуже велике враження шкіри, зудить і пече. Периодично мажу олією чайного дерева, підсушує. Дерматолог сказав що все правильно роблю.Але ж ефект слабкий. Порадьте хто чим спасається.
Самохвалова• 27 июля 2023
Це серьйозне захворювання коли лопають судини між іншим і внутрішніх органів , консультація гематолога кардіолога а не мазь
Усатая полосатая
• 27 июля 2023
Ответ дляSo_so
Точно васкулит? Я принимала гормоны, это серьёзное заболевание. Или варикоз?
Точно, з папулами
Усатая полосатая
• 27 июля 2023
Ответ дляСамохвалова
Так, звичайно я піду до спеціаліста. Але зараз зняти симптоми, бо дуже свербить
Самохвалова• 27 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Антигестамінне
Миллениалка• 27 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Васкуліт не свербить.
При ньому адово болять суглоби.
Усатая полосатая
• 27 июля 2023
Ответ дляSo_so
Срочно к гематологу. Это НЕ кожное заболевание.
Я розумію що це не дерматологія. Дивно те що ні дерматолог, ні сімейний ніяк не відреагували. А тепер, коли знову висип, сижу читаю про хворобу і розумію, що я маю ще одну погану проблемну хворобу і єю потрібно серьозно займатися
Усатая полосатая
• 27 июля 2023
Ответ дляМиллениалка
Васкуліт не свербить.
При ньому адово болять суглоби.
Суглоби в мене болять і без васкуліту. Маю ревматоїдний артрит
Усатая полосатая
• 27 июля 2023
Ответ дляSo_so
(((( идите лучше к своему ревматологу сразу
Так, я прочитала що потрібно до ревматолога звернутись. Це все час. Мені б зараз чимось би зуд зняти
Лгин• 27 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Ви бореліоз виключили ? Часто саме бореліі є збудником подібних проблем
Усатая полосатая
• 27 июля 2023
Ответ дляnovaknuga
Вы свой артрит чем то лечите, какие то таблетки пьете?
Зараз від артриту нічого не вживаю, в мене ремісія. Є проблеми зі щитовидкою, на тирозолі з березня. Може це теж має вплив.
Усатая полосатая
• 27 июля 2023
Ответ дляЛгин
Ні, навіть не знаю про цю хаоробу нічого